Colofon H1ensenlinq.nl familieberichten I 39 Thomas van Gink Shakoentala Jagesar Thomas van Gink amflieberich donderdag 6 juni 2013 Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vader en trotse opa Evert Janse A 12 oktober 1925 t 4 juni 2013 sinds 16 december 2010 weduwnaar van Maria Adriana Janse-de Witte Voorburg: Ria en Jos Sleven-Janse Linda Annemieke Carolien Yerseke: Jan Janse Marijkelaan 54 4401 GH Yerseke De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 8 juni om 11.00 uur in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Voor aanvang van de dienst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in voornoemd verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Vroeger was er alleen maar nu. Nu is er ook toen. Er is meer om van te houden. Er zijn meer manieren om dat te doen. Tot ons grote verdriet is overleden onze lieve Leen Jacobus Geerse Middelburg, 19 februari 1960 Harderwijk, 4 juni 2013 Betty Geerse-Jasperse Thijs en Laura Mirjam Rens en Eva Hannah Dodaarsweg 33 3897 LP Zeewolde De dienst waarin we Leens leven herdenken zal plaats vinden op maandag 10 juni 2013 om 12.00 uur in kerkcentrum Open Haven, Kerkplein 8 te Zeewolde. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zullen we Leen omstreeks 13.30 uur begraven op de Algemene Begraafplaats, Dasselaarweg 26 te Zeewolde. U kunt ons na afloop van de begrafenisplechtigheid condoleren in De Verbeelding, De Verbeelding 25 te Zeewolde. Weinig dingen gebeuren op het juiste tijdstip (Herodotus) Wij zijn verdrietig over de dood van onze broer en oom, hij was nog maar 53 jaar. Leen Geerse Middelburg: Greet en Wim Gouda: Jos en Ineke Goes: Tineke en Anne Middelburg: Ria en Dick Neven'en nichten Harderwijk, 4 juni 2013 Er zal een land zijn, uit de zee gespaard. Er zullen mensen zijn, uit ons geboren. De grond zal nog de grond zijn, het gezaaide Zal sterven en ontbloeien. Het wordt zomer. Op 4 juni overleed, 53 jaar oud Leen Geerse Hij was zo lang onze schoonzoon, zwager en oom. Te jong is hij gestorven. Middelburg: P.A. Jasperse-Hoogerheide Aarlanderveen: Ella Kalsbeek en Jan van Zijl Utrecht: Annet Jasperse en Luppo de Vries Neven en nichten Je liefde, je kracht, je warmte en je lach, we zullen je missen iedere dag. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Shakoentala Bahadoer-Jagesar R. Jagesar t L. Jagesar-Raghurbardayal Harrie Jagesar t Narain Jagesar Malti Jagesar Ruud Teirlinck Asha, Serrah Natascha Chitra Ramadhin-Jagesar Roy Ramadhin Akash Monisha Ram Jagesar Petra Jagesar-Morgenstern Leroy Dewi Oetra Gangapersad-Jagesar Oedit Gangapersad Roshan Kawish Wij wensen Frank, Mithun, Samantha, Sereija, Jennifer, Ajee en Rajesh veel sterkte toe. Het is voor ons niet te begrijpen. Altijd sportief bezig en vol levenslust. Hield van het strand en de zee en nu opeens is hij er niet meer... Na een kortstondige heftige ziekte is overleden mijn lieve man, mijn pa, mijn schoonvader en mijn allerliefste opa Rotterdam, 12-08-1939 Vlissingen, 03-06-2013 Koudekerke: Jopie Oost-Souburg: Miranda en Jan Willem Alysha "Wij bedanken de medewerkers van afdeling Neurologie in Goes en hospice "Ter Reede" in Vlissingen voor hun liefdevolle zorg". Banckertstraat 6, 4371 BR Koudekerke Op dinsdag 11 juni om 13.00 uur zullen we Tom met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er de mogelijkheid om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Afscheid nemen doen we niet, Je zal altijd bij ons blijven, In ons hart en onze gedachten. Bedankt voor alles, En ooh wat gaan we je missen. Malou en Ramon Haar werk, haar kracht, haar interesse voor het leven. Haar moed zo sterk. Zij had nog niet alles gegeven. Geschokt en diep bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van mijn zus, schoonzus en tante. Wij wensen de familie's veel sterkte en kracht toe met het verwerken van dit grote verlies. Maltie en Ruud Jagesar-Teirlinck Asha Serrah Natascha Het is stil, heel stil, bij de familie van Tom Op het dorp, aan onze voor of achterdeur. Op het strand, bij de volleybal en voetbal. Ons maatje is er niet meer. Wij wensen Jopie, Miranda, Alysha en Jan Willem en alle familie veel sterkte toe om dit verlies een plek in hun leven te geven. Wouter en Lianne en kinderen Jan Kees en Sarijke en kinderen Gerard en Hel ma Slufttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. gluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39