38 Ifamilieberichten O IHenseniinq.nl Wilhelmina Adriana Elisabeth van den Berge Nathalie Marie Louise Seevinckj Remijn Bertus Muijlwijk Abraham Adriaan Meijaard Lieve Frits Friedrich Adolph van der Velde - Frits - Manfred Muskat Manfred Muskat Leijntje Remijn-Evertse donderdag 6 juni 2013 Haar ziekte heeft ze stil aanvaard Vanaf de eerste dag Ondanks angst en ondanks pijn Was er telkens weer haar lach Tot ons onbeschrijfelijk verdriet is, na een ernstige slopende ziekte, in de bloei van haar leven overleden, mijn zeer geliefde dochter, onze zus, schoonzus, lieve tante van Sem, kleindochter, nichtje en vriendin in de leeftijd van 22 jaar. Al heeft zij ons verlaten, zij laat ons nooit alleen. Wat wij in haar bezaten. Is altijd om ons heen. Als zonlicht om de bloemen. Een ieder goed gezind. Teveel om op te noemen. Door iedereen bemind. Ze genoot niet volle teugen van het leven. Sarina in liefdevolle herinnering Jan en Ingrid Wilbert en Jacqueline, Sem Alexandra en Tanita en verdere familie 4 juni 2013 Sleepboot 'Zephyrus' Molendijk 80 4696 BM Stavenisse Nathalie is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D. V vrijdag 7 juni van 19.30 tot 20.30 uur in dorpshuis 'De Stove Voorstraat 42 te Stavenisse. t De afscheidsdienst zal gehouden worden D. V. zaterdag 8 juni om 13.15 uur in voornoemd dorpshuis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het dorpshuis. Nathalie hield van rode en witte rozen. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Na een liefdevolle verzorging is thuis overleden onze dierbare altijd zeer betrokken zus, tante en oudtante weduwe van Comelis Seevinck Middelburg, 1 augustus 1924 Eefde, 1 juni 2013 Corry en Jo Witte - Remijn Miep en Anton Gutteling - Remijn (in herinnering) Neven en Nichten Correspondentieadres: C.R.Witte - Remijn Pres.Kennedylaan 29 4334 EE Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Diep geraakt zijn wij door het toch nog onverwacht over lijden van voorzitter van de centrale cliëntenraad Emergis. Bertus was tot op het laatste moment een positieve, strijdbare man, die veel voor de cliëntenmedezeggenschap heeft betekend. Bertus werd door ons en vele anderen zeer gewaardeerd om zijn inzet, betrokkenheid en om de mens die hij was. We zullen hem erg missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte om dit verlies te verwerken. Namens cliëntenraad, cliënten, medewerkers, raad van toezicht en raad van bestuur van Emergis Jenny de Jong, Marcel Jalink en Diana Bodelier, centrale cliëntenraad Rick Mentjox en Leen van Leersum, raad van bestuur Na een periode van afnemende krachten en gedachten is toch nog plotseling overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 90 jaar. Corry Meijaard-Huijssen Francien en Frans Polderman Ad Meijaard en Petra de Waard Coby en Theo Elzinga Michel en Lisanne Dennis Vincent 5 juni 2013 Moerplein 11 4401 HZYerseke De afscheidsdienst wordt maandag 10 juni om 13.30 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de huisartsen, Allévo en de dagopvang van Moerzicht voor de goede verzorging. "Waar is de zon nou?" Ons zonnetje is er niet meer, maar voor ons zal je altijd blijven schijnen. Wat zullen we je missen! Sjaak, Huib, Sara, Marga, Niki, Bram, Astrid, Evelien, Mardou, Lillian, Margriet, Ans, Marloes, Truus, Marianne, Nathalie, Jacinta. Locatie Vredehoflaan, Gors. Verdrietig zijn wij dat, na een kort ziekbed, is overleden mijn vrolijke broertje, zwager en onze oom Vlissingen, 7 maart 1947 Goes, 3 juni 2013 Wij zijn heel blij met de jarenlange aandacht en begeleiding die Frits van het team Vredehoflaan Gors heeft gekregen en voor de goede verzorging door de medewerkers van Ter Reede. Henny en Chris Kasse - van der Velde Kinderen en kleinkinderen Vredehoflaan 642 Correspondentieadres: Markt 34 4351 AH Veere De samenkomst waarin wij Frits zullen gedenken zal worden gehouden op maandag 10 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Geschokt en verdrietig hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van Man van onze nicht Rian. Wij wensen Rian, Renke en verdere familie heel veel sterkte toe. Westkapelle: Jaap Verhulst en kinderen Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg welke wij van hem ontvingen, geven wij U kennis van het plotselinge overlijden van onze dierbare schoonzoon en zwager K. van Rooijen (in liefdevolle herinnering) A.E. van Rooijen-Postma Marjan van Rooijen Leun an der Lahn, 4 juni 2013 Krekepad 35,4361 JJ Westkapelle Wij willen het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 'Rehobothheel hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Jesaja 631 Bedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE van ons is weggenomen, in de hope des eeuwigen Levens, onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder en bet-overgrootmoeder sinds 10 november 1977 weduwe van Hendrik Remijn in de leeftijd van 104 jaar. Kruiningen: A. de Wolf-Remijn P. de Wolf Lia en fo Henk en Lenie /anpiet en Marja Evert en Carolien Leyanne en Erick Goes: J. Remijn N. Remijn-Klap in herinnering Henk en Ellen Jan en Lies Eline Berna en Johan Vlaardingen: M. Remijn W. J. Remijn-Wattel Erik en Alma Jaco en Anne-Marie Evelien en Arjan Arianne en Wilfred Agatha en Hans 's-Gravenpolder: A. Mol-Remijn Chr. Mol Wijnand en Lian Henk en Ineke Rinus en Evelien John en Carla Christiaan en Cora André en Jeanet en achterkleinkinderen Goes, 5 juni 2013 Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: Ambachtsstraat 60,4431 BG 's-Gravenpolder. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 10 juni van 9.30 tot 10.15 uur in de zaal van de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend wordt om 10.30 uur een rouwdienst gehouden in de Elimkerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38