t (T1ensenlfnq.nl familieberichten I 31 Jacoba Huissen Jacoba Lukasse-Huissen dinsdag 4 juni 2013 "Gelijk zich een vader ontfermt over de kinderen, ontfermt Zich de HEERE over degenen, die Hem vrezen Psalm 103:13 Na een periode van afnemende krachten en gedachten is door de Heere van ons weggenomen, onze dierbare zorgzame moeder en oma sinds 3 november 1987 weduwe van Pieter Jacobus Lukasse Ze is 88 jaar mogen worden. Nieuwerkerk: Kruiningen: Goes: Temeuzen: Hoek: Hoedekenskerke: Belo Horizonte: Bodegraven: 's-Gravenpolder: Broek op Langedijk: 's-Gravenpolder: Coby en Adrie Gunst Peter en Corine, Dick en Anita Annie en Johan Huissen Astrid en Iman, Pieter en Connie, Lycia en Berny, Julia en Michel Dirk en Henny Lukasse Peter en Rianne, Car la en Johan, Arno Christien Lukasse Angela en Remco Corrie de Jonge (weduwe van Bram de Jonge) Erik en Margreet, Arjo en Sarien, Martin en Jantine, Mar ja en Sjonnie Piet Lukasse Johan en Jeannette Lukasse Pieter en Melissa, Dilma, Johanneke en Jonathan, Michele en Romeu, Davi Clasien en Henk Stijnen Arenda en Erwin, Rudi en Gerjanne, Japke en Dirk, Karina en Yojan, Theo Ina en Jan Zandee Leandra en Kristiaan, Jan-Peter, Hanno en Jessica, Leonard en Femke Katy en Gert-Jan Hollestelle Gerard en Iris, Conny en Jafeth, Esther en Peter, Dolf en Lonneke, Iris Nelleke en Sjaak de Kome Dirk en Liza, Jaukje en Casper, Roelien, Hilde en achterkleinkinderen 2 juni 2013 Bakkersstraat 3 4431 BH 's-Gravenpolder De rouwdienst, waarin zal voorgaan ds. C.J. Meeuse, zal gehouden worden op D.V. donderdag 6 juni om 09.30 uur in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Lenshoekdijk te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Elimkerk. Geen bloemen Tot onze grote droefheid is op 2 juni onze zeer geliefde zuster en schoonzuster in de leeftijd van 88 jaar overleden. C. Huissen M. Huissen-Stroosnijder C.A. Kreling-Huissen Hoedekenskerke, 3 juni 2013. "Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, of glory in the flower; we will grieve not, rather find strength in what remains behind. William Wordsworth Na een actief en vol leven is onze lieve moeder, zus, tante en oma vreedzaam ingeslapen. Janny Blaauw Geboren te Groningen op 5 oktober 1942, van ons heengegaan op 30 mei 2013 te Goes. Ben en Anna Alexander en Sebastian Henk enTruus Henk-Jan en Karin Onno en Imme Saskia en René Jelle, Femke en Tibbe Correspondentieadres: Benjamin Fry p.a. Henk Blaauw Tolick 86, 3828 HH Hoogland Wij, haar familie, nodigen u van harte uit haar feestelijk te begeleiden op haar reis naar het Licht op vrijdag 7 juni om 13.00 uur in het MFC, De Huijbertstraat 35, te Zierikzee, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Om plm. 15.00 uur zal alleen de familie haar begeleiden naar het crematorium te Rotterdam. De Heer is mijn Herder' Verdrietig, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve zorgzame moeder, oma en oud-omaatje Jannie Paulusse-Eckhardt weduwe van Jan Cornells Paulusse in de leeftijd van 98 jaar. Hoedekenskerke: Piet en Jannie Paulusse-van Dalen Manja en Kees, Jelmer, Hessel Jan en Miranda, Amber, Naomi, Kirsten Helmond: Jenny Paulusse Ronald en Cathy Dennis f 's-Gravenpolder: Jan-Peter en Rinie Paulusse-de Vlieger Wij willen alle betrokken medewerkers van St. Maarten in de Groe en Zorgcentrum Ter Weel, bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 2 juni 2013 Correspondentieadres: Havenstraat 19,4433 AL Hoedekenskerke De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 7 juni om 14.00 uur in 't Kerkje van Ellesdiek, van Hattumstraat 5 te Ellewoutsdijk. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het 'M.J. van Hattumhuis' te Ellewoutsdijk gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, 't wilde niet meer. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve moeder Ivonne Christina Augusta de Bock weduwe van Guust Noens Koewacht 14 maart 1931 t Terneuzen 1 juni 2013 Dit melden u: Kieldrecht: Franky en Krista Noens-de Bruyn Meerdonk: Henky en Marie -Jeanne Noens-Vermeiren Dominic Noens An Renckens Liesbet Renckens en Anton Dank Zij was de memé van Kim peetje van Guust en Jos de Bock. Delen in het verlies haar broer, zusters, schoonbroers, schoonzusters, neven en nichten en de families de Bock en Noens. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Ivonne tijdens de uitvaartdienst die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw- Namen op zaterdag 8 juni 2013 om 10.30 uur. Samenkomst en gelegenheid tot groeten achter in de kerk vanaf 10.10 uur. De crematie vind plaats te Lochristi (B) waarna wij de asurne in familiekring zullen bijzetten op het r.k. kerkhof te Nieuw-Namen. Moeder ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen haar een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op woensdag 5 juni van 19.00 tot 19.45 uur. Onze dank en waardering gaan uit naar haar buren en vrienden die haar steeds bezochten en bijstonden en naar de thuisverpleging. Corr. adres: Molenstraat 132,9130 Kieldrecht. Margrietstraat 2,9170 Meerdonk. Rouwcentrum Waem/Boonman Nieuw-Namen, telnr. 0114-345 695 Bedroefd, maar dankbaar voor haar liefde en zorg delen wij U mede, dat onze oudste zus, schoonzus en tante Ivon Noens-de Bock is overleden. Broer, zussen, schoonbroers en schoonzussen, neven en nichten fam. de Bock en fam. Noens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 67