Helena Adriana de Jonge Lena de Jonge weduwe van Kees van Drongelen de heer G. De Mol Abraham Maljaars Bertha Nathalia de Maertelaere echtgenote van Roger Petrus Leonardus de Bock Alexander Johannis Lauret Celina Maria de Koster-de Klerk Celina Maria de Koster-de Klerk Jo de Feijter 30 dinsdag 4 juni 2013 We hebben elkaar nodig dat is toch zonneklaar want mensen willen warmte en aandacht voor elkaar waarom niet even praten geen lieve lach zo zorg je voor een lichtpunt ook op een donkere dag iemand die naar je luistert, iemand die met je praat dat is nou hetgeen waar het bij een mens om gaat Na een dankbaar leven vol zorg, liefde en aandacht voor de ander is, thuis in haar vertrouwde omgeving omringd door haar dierbaren, overleden onze lieve moederen oma weduwe van Cornelis Jacobus van Drongelen op de leeftijd van 75 jaar. Zaamslag Suzan en Boudewijn Slager-van Drongelen Martin Cindy en Jimmy - Lenke Zaamslag Rinie en Karin van Drongelen-Allaart Wilco Sabinav en Damiën - Kitty KoewachtAnja en Martin Roodzant-van Drongelen Zaamslag, 2 juni 2013 correspondentieadres: Rozemarijnstraat 27 4543 BT Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 7 juni om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats, waar gelegenheid is tot condoleren. Na afloop kunt u de familie ontmoeten in 'De Rank', Zaagstraat 2. Moegestreden is van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Axel: Jaan en Arjaan t Terneuzen: Piet en Corrie t Koewacht: Saar en Willem t Zaamslag: Janny en Ko Zaamslag: Jan en Cathrien Neven en Nichten Deze week ontvingen wij het trieste bericht dat vader van onze leerlingen Deana en Jaimy en onze oud-leerlingen Melissa en Kelly na een langdurig ziekbed is overleden. Wij condoleren de kinderen en overige familieleden en wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens alle medewerkers van het Reynaertcollege, P. de Witte Voorzitter College van Bestuur Hulst, 3 juni 2013 We zijn verdrietig door het overlijden van onze geliefde oudste zwager en oom Echtgenoot van Adriana Harpe f 2008 L. Harpe, in herinnering S. Harpe, in herinnering J. Harpe, in herinnering C. Louwerse-Harpe, in herinnering P. Louwerse, in herinnering J. Louwerse-Harpe J.P. Louwerse, in herinnering L. Nieuwdorp-Harpe W. Nieuwdorp J. Wouters-Harpe W. Wouters W. Joosse-Harpe, in herinnering A. Joosse Neven en nichten Vrouwenpolder, 2 juni 2013 Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in 't Polderken van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder en oma 13 -01 - 1925 f 02-06-2013 Westdorpe Westdorpe Westdorpe: Roger de Bock Heikant: Elly en Carlo de Vries-de Bock Marco en Cindy, Mika Tara Quinty Werner en Cindy, Meike Jurgen en Barbara, Enzo Fabiënne Pepijn Sas van Gent: Marc en Patricia de Bock-van Steenberge Roel en Saskia, Niels Bent Wout en Petra Neede: Lucy en Ivo de Koning-de Bock Sharona en Gerben Adinda Westdorpe: Cindy en Richard Bleijenberg-de Bock Bas Tim Fam de Maertelaere Fam de Bock Westdorpe, 2 juni 2013. De Witte Leeuw 1,4554 BG De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 7 juni om 13.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Ma ligt opgebaard in Familiehuis de Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent waar u donderdag 6 juni om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een moeizame levensavond is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader en onvergetelijke opa - Sander - A 15 februari 1924 t 1 juni 2013 N. Lauret-van Harn Ina en Martin Trudi en Bertus Alex en Jeannette Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Kamilleplein 36,4451 LB Heinkenszand Een woord van dank aan onze huistarts dokter Fortrie en verzorgenden van 'Dijkstede' en groepswoning 17 van 'Koriander' voor de liefdevolle verzorging. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoon moeder en omie weduwe van Josephus de Koster A Graauw en Langendam, t Breskens, 15 juni 1927 2 juni 2013 Breskens: Lia en Theo Herwegh-de Koster Dennis en Vanessa, Damian, Thijmen Correspondentieadres: Karei Doormanlaan 11,4511 XW Breskens De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 8 juni om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Een woord van dank aan dr. Geppaard en aan alle medewerkers van 'de Burghtvoor de goede en liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De zon scheen de vogels floten de bloemen bloeiden en toen werd het stil. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor de goede herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze zus en tante Breskens: M.G. van der Hooft-de Klerk Breskens: A. de Klerk Neven en nichten 2 juni 2013 Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou. Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou. Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis. Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn wel is. Nog volop in het leven en bruisend van energie hebben wij met intens verdriet, geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve pa en opa echtgenoot van Nelly Dek Zaamslag, 27-11-1937 Gent, 01-06-2013 Nelly Conny en Eric Amy Roy en Rebeka Natasja en Chris Lindsey Loïs Correspondentieadres: Van Middelhovenstraat 25 4571 AA Axel Woensdag 5 juni is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium, Hughersluys 37 te Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 6 juni om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. "Kleine" Opa, onze grootste fan, wat zullen we je missen... Amy, Roy Lindsey, Loïs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 66