Colofon amilieberichten (11enseniinq.nl Abraham Maljaars Abraham Maljaars Lia Oele - Engels Lia Engels Joke Otto-Lenaerts JLcC Xfopmeijer Schouwen-Duiveland (0111)45 07 17 32 I familieberichten dinsdag 4 juni 2013 d~ En Hij heeft tot mij gezegd: Mijn genade is u genoeg; want Mijn kracht wordt in zwakheid volbracht. Zo zal ik dan veel liever roemen in mijn zwakheden, opdat de kracht van Christus in mij wone. 2 Korinthiërs 12 9 Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat we hem zo lang bij ons mochten hebben, delen wij u mede dat de Heere onze geliefde vader, opa en overopa, Zijn kind, op Zijn dag tot Zich heeft genomen sinds 13 februari 2008 weduwnaar van Adriana Harpe Serooskerke 18 oktober 1925 Vrouwenpolder: Vrouwenpolder: Vrouwenpolder: Gapinge: Gapinge: Vrouwenpolder: Oostkapelle: Vrouwenpolder: Vrouwenpolder: Goes 2 juni 2013 Dea en Piet Tonnie en Esther, Zaira, Zenzi Bram en Margreet, Sven, Kyan Diana en Addy, Lieke, Lotte, Lukas Yvonne en Mauro, Morrison Jo en Johan Maryanne en Peter, Kristel, Robbert Sylvia en Bennie, Kevin, Mellanie Andre en André Bram Lies en Frans Andre en Danielle, Rayno, Ivy Fernando en Marijke Suus en Hans Ricardo en Sonita, Enrico Stephan en Chantal Jan en Els Esther en Marco, Julia, Sophie Floris en Lista, Daan Sanne Levien en Marcella Liedy en Stephan, Tess Samantha en Arjan, Dewi Tamara en Kees-jan Bennie Tessa Marie en Marinus Desie en Take Loise Correspondentieadres: J. Maljaars, Noordweg 32, 4356 ED Oostkapelle Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 5 juni a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 6 juni a.s. om 14.45 uur op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Voorafgaande aan de begrafenis zal een rouwdienst gehouden worden in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle, waarvoor u wordt uitgenodigd. De rouwdienst begint om 13.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid de familie te condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen Als u geen rouwkaart hebt ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. De Heere heeft van ons weggenomen, na een kortstondig ziekbed, mijn geliefde broer en onze oom en oudoom Middelburg: C.C. Gideonse-Maljaars Jaap en Nellie Debora Lianne en René achterneven en -nichten We zijn verdrietig door het overlijden van onze geliefde oudste zwager en oom Abraham Maljaars Echtgenoot van Adriana Harpe t 2008 L. Harpe, in herinnering S. Harpe, in herinnering J. Harpe, in herinnering C. Louwerse-Harpe, in herinnering P. Louwerse, in herinnering Louwerse-Harpe J.P. Louwerse, in herinnering L. Nieuwdorp-Harpe W. Nieuwdorp J. Wouters-Harpe W. Wouters W. Joosse-Harpe, in herinnering A. Joosse Neven en nichten Vrouwenpolder, 2 juni 2013 Met grote verslagenheid delen wij u mede dat in de leeftijd van 54 jaar, onverwacht is overleden mijn vrouw en onze moeder Kees Oele Patricia en Omar Sander en Anita Vlissingen, 3 juni 2013 Schutterij straat 59,4381 GL Vlissingen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 7 juni om 14.00 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van echtgenote van onze medewerker Kees Oele. Wij wensen Kees, familie en vrienden heel veel sterkte toe om dit enorme verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers 2W Logistiek Kapelle 3 juni 2013 Een voor je tranen Twee voor de mijne Drie voor de horizon Waaraan we verdwijnen Blof Dag lieve zus en tante Paula Lenaerts Ger en Marleen Tom en Judith, Fileine Kim en Boy, Benjamin Na een moeizame levensavond is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader en onvergetelijke opa Alexander Johannis Lauret Sander 15 februari 1924 t 1 juni 2013 N. Lauret-van Harn Ina en Martin Trudi en Bertus Alex en Jeannette Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Kamilleplein 36,4451 LB Heinkenszand Een woord van dank aan onze huistarts dokter Fortrie en verzorgenden van 'Dijkstede' en groepswoning 17 van 'Koriander' voor de liefdevolle verzorging. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. 4 maart 2013 Terneuzen Verdrietig, maar vooral erg trots op jou, Op alles wat je ons gaf en op alles wat je kon, Niet opgeven, altijd sterk en positief, We zullen je warmte blijven voelen via de zon... De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van hebben ons een enorme steun gegeven. De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Namens de familie, Anita Klopmeijer-Vissers /C v\ Uitvaartverzorging 'y M. de Bruijne Voor een zorgzame begeleiding rondom de uitvaart i fDag en nacht bereikbaar op: www. uitvaartschou wenduiveland. nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088C13 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 32