H1ensenlinq.nl familieberichten I 31 Jacoba Huissen Cornelia Catharina Kodde-Dierings Corrie Jacoba Lukasse-Huissen Corrie Kodde-Dierings echtgenote van onze zwager en oom Wim Kodde Corry Kodde-Dierings echtgenote van Wim Kodde Corrie Dierings echtgenote van Wim Kodde dinsdag 4 juni 2013 JJ-V "Gelijk zich een vader ontfermt over de kinderen, ontfermt Zich de HEERE over degenen, die Hem vrezen Psalm 103:13 Na een periode van afnemende krachten en gedachten is door de Heere van ons weggenomen, onze dierbare zorgzame moeder en oma sinds 3 november 1987 weduwe van Pieter Jacobus Lukasse Ze is 88 jaar mogen worden. Nieuwerkerk; Kruiningen: Goes: Temeuzen: Hoek: Hoedekenskerke: Belo Horizonte: Bodegraven: 's-Gravenpolder: Broek op Langedijk: 's-Gravenpolder: Coby en Adrie Gunst Peter en Corine, Dick en Anita Annie en Johan Huissen Astrid en Iman, Pieter en Connie, Lycia en Berny, Julia en Michel Dirk en Henny Lukasse Peter en Rianne, Carla en Johan, Arno Christien Lukasse Angela en Remco Corrie de Jonge (weduwe van Bram de Jonge) Erik en Margreet, Arjo en Sarien, Martin en Jantine, Marja en Sjonnie Piet Lukasse Johan en Jeannette Lukasse Pieter en Melissa, Dilma, Johanneke en Jonathan, Michele en Romeu, Davi Clasien en Henk Stijnen Arenda en Erwin, Rudi en Gerjanne, Japke en Dirk, Karina en Yojan, Theo Ina en Jan Zandee Leandra en Kristiaan, Jan-Peter, Hanno en Jessica, Leonard en Femke Katy en Gert-Jan Hollestelle Gerard en Iris, Conny en Jafeth, Esther en Peter, Dolf en Lonneke, Iris Nelleke en Sjaak de Korne Dirk en Liza, Jaukje en Casper, Roelien, Hilde en achterkleinkinderen 2 juni 2013 Bakkersstraat 3 4431 BH 's-Gravenpolder De rouwdienst, waarin zal voorgaan ds. C.J. Meeuse, zal gehouden worden op D. V. donderdag 6 juni om 09.30 uur in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Lenshoekdijk te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Elimkerk. Geen bloemen "Jij was het zonnetje in mijn leven. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor mij heeft betekend, deel ik u mede dat ik afscheid heb moeten nemen van mijn lievevrouw Cadzand, 28 april 1934 Vlissingen, 1 juni 201 3 Vlissingen: Wim Kodde Correspondentieadres: Rosenburglaan 323, 4386 GZ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 5 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal op donderdag 6 juni om 1 2.30 uur worden gehouden in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur plaatsvinden op de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Huys Ter Schelde", Vlissingsestraat 38 te Koudekerke. Mijn bijzondere dank goot uit naar de medewerkers van de verpleegafdeling van Zorgcentrum Ter Reede unit 4 voor de goede verzorging van Corrie gedurende haar moeizame laatste levensfase. Corrie hield van zachtroze bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Tot onze grote droefheid is op 2 juni onze zeer geliefde zuster en schoonzuster in de leeftijd van 88 jaar overleden. C. Huissen M. Huissen-Stroosnijder C.A. Kreling-Huissen Hoedekenskerke, 3 juni 2013. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zuster, schoonzuster en tante Vlissingen: Rina en Rinus de Waal-Dierings Ellen en Sjaak, Cathalijne René en Nancy, Wessel Maldegem (B)! Adrie en Charline Dierings-de Vreeze Philippe en Inge, Charlotte Bram Emmely Michel 'Je blijft voor altijd in ons hart' Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij kennis van het plotseling overlijden van Rien van den Brink weduwnaar van fo Fincke levenspartner van Nellie de Later Bergen op Zoom, 14 april 1932 Middelburg: Nellie Roosendaal: José en Kees Oudenbosch: Anita en Rinus Roosendaal: Karin en Marcel t Middelburg, 31 mei 2013 Kleinkinderen en achterkleinkind Middelburg: Marianne en Johan t Vlissingen: André en Matty Kloetinge: SannyenLeo Vlissingen: Eric en Jolanda Kleinkinderen en achterkleinkinderen U kunt afscheid van Rien nemen in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg op woensdag 5 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden in de aula van Crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Haven- dijk te Middelburg op donderdag 6 juni om 14.30 uur. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. 'De Heer is mijn Herder' Verdrietig, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve zorgzame moeder, oma en oud-omaatje Jannie Paulusse-Eckhardt weduwe van Jan Cornelis Paulusse in de leeftijd van 98 jaar. Hoedekenskerke: Piet en Jannie Paulusse-van Dalen Manja en Kees, felmer, Hessel fan en Miranda, Amber, Naomi, Kirsten Helmond: Jenny Paulusse Ronald en Cathy Dennis f 's-Gravenpolder: Jan-Peter en Rinie Paulusse-de Vlieger Wij willen alle betrokken medewerkers van St: Maarten in de Groe en Zorgcentrum Ter Weel, bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 2 juni 2013 Correspondentieadres: Havenstraat 19,4433 AL Hoedekenskerke De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 7 juni om 14.00 uur in 't Kerkje van Ellesdiek, van Hattumstraat 5 te Ellewoutsdijk. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het 'M.J. van Hattumhuis' te Ellewoutsdijk gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus, tanteen (achter)nicht Henken Elsie Kodde Henk jren Tasja Tina en Mario Hannelie en Brent Tina en Daan de Ridder-Kodde Irma ervMaurits Jacolineen Stan t Ineke en Anjo Noor en Wim Ad en Cora Marijke en Rienus (achter)neven en (achter)nichten Vlissingen, 1 juni 201 3 Heel bedroefd zijn wij met het overlijden van Familie de Waal kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 1 juni 201 3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31