Oi/sdailsii yo Ifamilieberichten Jopie Lebon - Blommers (j) fllensenlinq.nl Marteijn Pieter Brouwer Marteijn Jacob Klein Jaap Elisabeth Olga Augusta Maria de Deckere - Betsie - Janna Zandee - Francke dinsdag 4 juni 2013 "Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, of glory in the flower; we will grieve not, rather find strength in what remains behind. William Wordsworth Na een actief en vol leven is onze lieve moeder, zus, tante en oma vreedzaam ingeslapen. fanny Blaauw Geboren te Groningen op 5 oktober 1942, van ons heengegaan op 30 mei 2013 te Goes. Ben en Anna Alexander en Sebastian Henk en Truus Henk-Jan en Karin Onno en Imme Saskia en René felle, Femke en Tibbe Correspondentieadres: Benjamin Fry p.a. Henk Blaauw Tolick 86, 3828 HH Hoogland Wij, haar familie, nodigen u van harte uit haar feestelijk te begeleiden op haar reis naar het Licht op vrijdag 7 juni om 13.00 uur in het MFC, De Huijbertstraat 35, te Zierikzee, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Om plm. 15.00 uur zal alleen de familie haar begeleiden naar het crematorium te Rotterdam. Intens verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij kennis dat is overleden mijn vrouw, onze moeder, zus, tante en oudtante (Johanna Florentina) 10 maart 1949 1 juni 2013 LID in de ORDE VAN ORANJE-NASSAU Jopie was in het leven veel bezig voor en met anderen. De afgelopen weken waren alle zorgen voor haar. Ben Lebon Ruben Lebon Robert Lebon Maija en Fred Polderdijk-Blommers Rens en Gaby, Fedde, Mels Frank en Eveline Onze dankbaarheid gaat uit naar de Palliatieve zorg van het ADRZ in Vlissingen, dr. L. Kerkhofs en de huisarts dr. C. Alberts. IJsselstraat 24 4335 KB Middelburg Overeenkomstig Jopie's laatste wens zal de crematie in zeer besloten kring plaatsvinden. Donderdag 6 juni is er vanaf 19.00 uur een informele samenkomst waar u de gelegenheid heeft om ons te condoleren in "Ons Plekje", Falckstraat 4 te Vlissingen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen hopen wij op deze manier te bereiken. Na een dappere strijd, zo moedig ondergaan, is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze oud-collega fopie Lebon Ze blijft in onze gedachte als een mens die altijd klaar stond voor ieder ander. Cliënten, medewerkers en management Philadelphia Diep bedroefd geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen, na een voor ons soms onbegrijpelijk, maar toch geen doelloos leven, onze geliefde zoon, broer, zwager, oom en oud oom in de leeftijd van 37 jaar. MiddelburgJ. Brouwer P.M. Brouwer-van Moolenbroek MiddelburgCarien Brouwer Westkapelle Heieen en Piet Lievense-Brouwer Els en Onno, Marlien en Albert, Jan Kees en Carolien Adriaan en Marjolein, Carina en Laurens, Hanna Domburg Diny en Hans de Visser-Brouwer Lein en Geanne, Petra, Jan en Danielle, Sam en Moniek, Jacco, Pieter, Joanne, Mart, Bart Goes: Arjan Brouwer Achterneven en -nichten Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hofstede Suzanna in Borssele voor de liefdevolle verzorging. 2 juni 2013 Borssele, Hofstede Suzanna Correspondentieadres J. Brouwer Noordweg 161 4333 GD Middelburg Op donderdag 6 juni is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. vrijdag 7 juni om 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen. Wanneer we vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. QJf Na een leven van werken, zorg en toewijding voor zijn gezin is op 77-jarige leeftijd toch nog onverwacht overleden mijn lieve man, onze vader en opa Amsterdam, 28 april 1936 Vlissingen, 2 juni 2013 Vlissingen: F.J.B. Klein - de Nooijer John en Leny Kimberly en Joël Angela en Rico Yvonne en René Stefan Jean-paul Rosalie Francis Kilian Correspondentieadres: Leliënlaan 21 4382 PB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Jaap op woensdag 5 juni van 11.45 tot 12.15 uur in het Monuta uitvaartcentrum "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwkaart ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen had je de wind niet mee. Verslagen staan wij stil bij het overlijden van Elisabeth Olga Augusta Maria de Deckere - Betsie - 1 december 1962 t 2 juni 2013 Ismaïl Maktiré Mèlanie Jens Angela Jayden Correspondentieadres: Clausstraat 1 4554 AW Westdorpe Vrijdagavond 7 juni is er om 19.30 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'de Ridder'. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, vindt plaats op zaterdag 8 juni om 10.00 uur in uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Ter neuzen. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. De begrafenis zal in stilte plaatsvinden. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wij zijn diep bedroefd na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante. Haar charme en humor zullen wij missen. 1 december 1962 t 2 juni 2013 MiddelburgHans en Hilde de Deckere Bastiaan en Eva MiddelburgKarei de Deckere en Marieke van den Berg Zottegem(B)Daisy en Gratiën Broekaert Ruben, Welmoed, Laurens en Menno Maidenhead(GB)Thaddy de Deckere MiddelburgOlga en Reinder Siebinga Arjen, Tialda, Veerle MiddelburgSonja en Hans van Kempen Sophie, Ella We kunnen ons nog niet voorstellen dat hij er niet meer is. Vele jaren hebben we nauw samengewerkt. Hij was vaak in onze organisatie aanwezig. Het nieuws van zijn overlijden heeft ons diep geraakt. Dennis van 't Westeinde Wij wensen zijn vrouw en kinderen en de familieleden heel veel sterkte voor de komende tijd. In onze herinnering zal hij nog lang bij ons blijven Raad van Commissarissen, bestuur en medewerkers van RWS partner in wonen *oY Verdriet hebben we na haar overlijden maar dankbaar zijn we voor de goede herinneringen aan Oliver (Canada) Sooke (Canada) Biezelinge Gerard Zandee Lia en Bob Robbert en Tracy Dick en Lynn Lia en Wim Jan en Ingrid Achterneven en -nichten We wensen de familie sterkte.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30