Are you a Solutionist Vertrouwenspersoon H Scalda Pontes heeft vacatures voor docenten! Kijk op www.pontes.nl voor meer informatie Electrical Engineer J (VERVROEGD) GEPENSIONEERDE MANAGERS EN OUD-ONDERNEMERS ADVISEUR (m/v) Dagelijks werken we met 515 medewerkers aan sterke dijken, veilige plattelands wegen, schoon oppervlaktewater en de juiste hoeveelheid water in de sloot. Bij Scheidestromen krijgen medewerkers veei vrijheid en verantwoordelijk in de uitvoering van hun werk. Er is een informele werkcultuur waarin vertrouwen en verantwoordelijkheid centraal staan. Het werk wordt georganiseerd vanuit twee hoofdkantoren (Middelburg en Terneuzen) en vanuit diverse buitendienstloca ties. We vinden het belangrijk om actief aandacht te besteden aan integriteit en on gewenste omgangsvormen. Wegens vertrek zijn wij op zoek naar een: io I banen Acquisitie nav. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. fit! Kernactiviteit van ons bedrijf is het begeleiden en bemiddelen van werknemers, die door ziekte of boventalligheid thuis zitten, naar een andere baan of zelfstandig ondernemerschap. Voor onze activiteiten in deze regio komen wij graag in contact met die hun werk- en levenservaring in willen zetten voor de functie van Bent u geïnteresseerd? Kijk dan op: www.fithbv.nl/adviseur-bij-fith Dow combineert de kracht van wetenschap en technologie om 20 voortdurend die dingen te verbeteren die essentieel zijn voor de vooruitgang van de mens. Het bedrijf verbindt chemie en innovatie met de principes van duurzaamheid. Op die manier worden veel van de meest dringende problemen in de wereld aangepakt, zoals de behoefte aan schoon drinkwater, het besparen van energie, het opwekken van duurzame energie en het verbeteren van de landbouwproductiviteit. Dow's verschillende bedrijfsonderdelen voor specialis tische chemicaliën, geavanceerde materialen, landbouw wetenschappen en kunststoffen zijn toonaangevend binnen de industrie. Zij bieden op technologie gebaseerde producten en diensten aan klanten in ongeveer 160 landen en in sectoren met een hoge groei, zoals elektronica, water, energie, coatings en landbouw. In 2012 behaalde Dow een jaaromzet van ongeveer $57 miljard en had het bedrijf wereldwijd ongeveer 54.000 mensen in dienst. De ruim 5.000 producten van het bedrijf worden geproduceerd op 188 vestigingen in 36 landen over de hele wereld. Verwijzingen naar 'Dow' of 'Het Bedrijf' hebben betrekking op The Dow Chemical Company en haar geconsolideerde dochterondernemingen, tenzij nadrukkelijk anders vermeld. Meer informatie over Dow is te vinden op www.dow.com Binnen de afdeling Power Utilities zijn we op zoek naar een enthousiaste electrical engineer. In deze uitdagende job bent u eindverantwoordelijk voor de veilige, betrouwbare en kosteneffectieve exploitatie van de hoogspannings en laagspannings distributiesystemen (alleen P&U) voor de vestiging van Dow in Terneuzen. U bent de tech nisch deskundige van de elektrische installaties en stuurt waar nodig de werkteams aan bij de dagelijkse operatie. U geeft tevens technische ondersteuning en advies voor de dagelijkse exploitatie en het onderhoud van deze kritische grootschalige stroomverdelingsystemen. U identificeert en implementeert verbeteringen om de betrouwbaarheid op een hoger niveau te brengen en u voert tevens onderzoek uit om (herhaling van) ongeplande gebeurtenissen te voorkomen. Belangrijkste verantwoordelijkheden en opleidingseisen: Bachelor of master degree in electrical engineering. Kennis van of ervaring met hoogspanning systemen is een pre en goede kennis van de Engelse taal, zowel mondeling als schiftelijk, is een vereiste. Voor verdere inhoudelijke informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met Leen de Graaf, Production Leader P&U, tel. 31 115 672704. Solliciteren: Stuur je CV met motivatie naar Gerard Blum: gtblum@dow.com. Kijk voor meer informatie of onze andere vacatures op www.careersatdow.com. 1 r 7 ■~'.h :iJ 4 Ur-C. UrC LukcL. UK UK S Vacatures van waterschap Scheidestromen en andere Zeeuwse overheidsorganisaties staan ook op www.2eetandwerkt.nl Voor meer informatie kun je tijdens kantooruren bellen met afdelingshoofd Personeel en Organisatie Hans Tuinhof, 088-2461238 of 06-53159017. Solliciteren kan tot 17 juni 2013. ©waterschap Schedestromen Minimaal hbo-opleiding, voorkeur richting bedrijfsmaatschappelijk werk Werkzaamheden op declaratiebasis www.scheldestromen.nl/vacatures zaterdag 1 juni 2013 locatie Van Dusseldorpstraat VMBO g/t, HAVO, VWO en Gymnasium, locatie Bergweg VMBO b-k (inclusief LWOO) Zierikzee praktijkonderwijs, VMBO b-k (incl. LWOO), MAVO, HAVO, VWO WF'*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 82