Of 0 familieberichten fI1ensenlinq.nl zaterdag 1 juni 2013 familieberichten I 47 Netty Verhage-Jagtenberg Tilly Theunissen - Coppens Maria Leuntje Dekker - Roelse Saar Lensen Riet Korbee-Arnold ESTHER VERWULST-DAENINCK Bertha Boeije-Duijsserinck Pieter Willem Alewijnse fld riaan Moerman Tonny Verstraete We zijn ontroerd en dankbaar voor uw grote belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze sterke moeder, schoonmoeder en trotse oma, Hoewel we haar in alles missen, zijn we geraakt door het feit dat ze op zoveel mensen een blijvende indruk heeft gemaakt. Tonny Verhage, kinderen en kleinkinderen Schoondijke, juni 2013 Het leven is niets zonder vriendschap. Hiermede wil ik u allen heel erg hartelijk dank zeggen voor alle blijken van medeleven, getoond bij de ziekte en het overlijden van mijn onvergetelijke man en maatje Leo Spelier Ongeloof, verbijstering, verdriet en gemis spreken uit de vele reacties en overheersen nog steeds ons gevoel. Te weten dat hij zo geliefd was bij velen sterkt ons de toekomst met de vele mooie herinneringen aan hem in te gaan. Mede namens familie en vrienden, Marijke Spelier In de afgelopen weken hebben we gemerkt dat velen met ons meevoelden toen zo plotseling overleed. Voor alle blijken van medeleven willen wij u hartelijk danken. Een speciaal woord van dank aan de Thuiszorg, haar huisarts en aan Uitvaartverzorging Quataert voor de goede begeleiding. Mats Theunissen Oostburg, juni 2013 Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van kaartjes, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij de uitvaart van Eddy Totté Het heeft ons het gevoel gegeven het verlies van Eddy niet alleen te hoeven dragen. Speciale dank aan Miranda Brasser-Picavet van DELA voor de begeleiding van de uitvaart. Namens de familie: Willy en Jet Totté-van Immerseel Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma zeggen wij u hartelijk dank Kinderen, klein en achterkleinkinderen. Breskens, juni 2013 Het deed ons goed uw medeleven te ontvangen na het overlijden van mijn beste maatje, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Langs deze weg willen wij u daarvoor hartelijk danken. Kees Bareman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, 1 juni 2013 Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van onze moeder en oma terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap en liefde, bloemen en brieven. Charlotte Korbee en Sietse Haven Karlien en Michiel Verherbrugge-Korbee en kleinkinderen Overweldigend was het zeer grote meeleven bij de opname in het ziekenhuis en na het overlijden van onze lieve en onvergetelijke man, vader en opa Hendrik Leendert Everse Henk - De vele kaarten, brieven, telefoontjes en uw aanwezigheid op de begrafenis hebben ons verteld wat hij ook voor anderen betekende. Daar het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken, willen we dat langs deze weg doen. Namens ons allen hartelijk bedankt. Het heeft ons zeer goed gedaan. Francien Everse-van den Berge Kinderen en kleinkinderen Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen. Uw medeleven door middel van vele kaartjes, telefoontjes en bloemen en de belangstelling tijdens de afscheidsdienst van onze lieve moeder en oma hebben ons een enorme steun gegeven om dit verlies te verwerken. Op deze wijze willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Monique Andre de Broek-Verwulst Margreet Paul van der Lugt-Verwulst klein- en achterkleinkinderen Eede, juni 2013 Yerseke, juni 2013 Voor uw blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en overoma zeggen wij u hartelijk dank. Een speciaal woord van dank aan uitvaartverzorging Vera Quataert en Woonzorgcentrum "Huize Emmaus". Familie de Pré-Boeije Familie de Putter-Boeije IJzendijke, juni 2013 De vele brieven, kaarten, telefoontjes en bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden en de grote belangstelling bij de uitvaart van hebben ons erg goed gedaan en zijn een grote steun voor ons geweest. J. Alewijnse-Dekker kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Zaamslag, 1 juni 2013 Een woord, een gebaar, een bloem of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Wout Burm Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Een speciaal woord van dank aan diaken K. v. Geloof en uitvaartverzorger C. Meijs. Annie Burm-Krieckaert, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, 1 juni 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves- tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Leeg is de plaats, mooi zijn de herinneringen aan Na het overlijden van ons aller geliefde man, vader, opa en grootopa werd zijn zorgzaamheid die hij als mens uitstraalde, nog eens overduidelijk tijdens de afscheidsdienst. Fijn waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van meeleven. Dank aan allen die op welke wijze dan ook bij ons betrokken zijn geweest. Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zovelen een plekje in het hart heeft. Wij willen graag speciaal dr. R.B.T. Wolbers en de medewerkers van Curadomi bedanken voor de liefdevolle zorg. Tiny Moerman-Traas Nico en Nel Moerman Anne Marie en Jan de Ruijter klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, juni 2013 Het doet nog steeds zoveel pijn... De grote belangstelling, in welke vorm dan ook, die wij van zeer velen mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en onze opa E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl maakt het verdriet dragelijker. Onze hartelijke dank daarvoor. Een speciaal woord van dank aan Jacob 't Hart en aan Uitvaartverzorging Quataert voor de goede begeleiding. Betsie Verstraete - de Reu Linda en Johnny Tim, Bryan, Davy Biervliet, juni 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 71