tm l46 I familieberichten (j) [Densenlinq.nl Nily Meijer Janny van Akker - Dierkx Mathilda de Bart-Lippens Marie-Louise de Dijcker-Tieleman Peter van Herk Jeannette Berrevoets-Pik Theo de Letter Maatje Sijs - Bakker Rineke van der Hooft - van den Berge Johan van de Wijnkei zaterdag 1 juni 2013 Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren, is tot onze grote droefheid onverwachts van ons heengegaan mijn lieve man, mijn broer, schoonbroer, schoonzoon en oom Willy Victor Achiel Camiel Maria Waatjes echtgenoot van Rita Marie Dossche Biervliet, 27 mei 1954 t Biervliet, 29 mei 2013 Biervliet: Rita Waatjes-Dossche Philippine: Emmy en George Peeters-Waatjes Valerie Robbert en Lotte Waterlandkerkje: Georges en Agnes Dossche-Lievens Mare Dossche in herinnering Laurinaweg 1 4522 GZ Biervliet De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Alleen schriftelijk condoleren. Wanneer ons dan de avond wenkt, de schaduw van ons leven lengt, wees onze laatste reisgenoot een metgezel in alle nood. Willem Barnard Dankbaar voor een lang en mooi leven met tot op het laatst vele dierbaren om haar heen, is na een kort ziekbed gestorven onze lieve en vrolijke nicht, tante en vriendin Yerseke, 6 maart 1921 Rotterdam, 28 mei 2013 Namens familie Willemsen: les, Nily, Wim Namens familie Meijer: Marijke en Chris, Harald en Cathrien, Juut en Maarten, Rutger en Marein, Coert Correspondentieadres: Fam. Meijer en Willemsen, p/a A. van der Doeslaan 225, 3054 EC Rotterdam Op dinsdag 4 juni aanstaande om 11 uur willen we voor haar leven danken in een viering in de Olympusflat aan de Adriaen van der Doeslaan 155 in Rotterdam, waar zij woonde. Vanaf 10.30 uur kunt u daar nog afscheid van haar nemen. Na de dienst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. We zullen Nily 's middags om 15 uur begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Molenlaan in Yerseke. Ook daar bent u van harte welkom. Intens geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman Dennis van 't Westeinde Wij wensen Angela, Britt, Carice, Fabiënne en de familie heel veel sterkte. De buren van de IGJ van den Boschstraat: Families Flipse, Verschuure, van der Meulen, Tramper, de Raat, Inja, Bosselaar, Piso, Gouweleeuw, van den Dongen, Vuyk, Dronkers, van Klooster, Fluit, de Jonge, Kraak, Brusket, Hannewijk en Vette. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega-makelaar Dennis van 't Westeinde Wij wensen de familie veel sterkte en kracht toe met het verwerken van dit grote verlies. De collega's en bestuur van de NVM afd. Zeeland Dankbericht Onze dank gaat uit naar alle familie, vrienden en kennissen van Marianne Herman-Schelfaut voor de intense steun aan Marianne gedurende haar laatste levensfase alsmede het getoonde medeleven bij haar heengaan. Familie Herman We willen u op deze manier hartelijk danken voor uw aanwezigheid, fijne brieven en kaarten na het overlijden van mijn vrouw, moeder, schoonmoeder en onze oma P.W. van Akker W.P. van Akker en N. van Akker- Cruson en kinderen Cadzand, juni 2013 Graag willen wij iedereen bedanken voor het medeleven en de steun die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze Moeder,Schoonmoeder,Oma. Familie de Bart kinderen en kleinkinderen Axel, april 2013 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve moeder en mijn oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Werner en Els Robin Jochem en Frencis Axel, juni 2013. Via deze weg willen wij iedereen danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze vriend, pa en opa Dit heeft ons diep geroerd en schenkt ons veel troost. Kinderen, kleinkinderen en Ineke Breskens, 27 mei 2013 Haar plaats is leeg, haar stem is stil. Een ieder die haar kende, weet wat dit zeggen wil. Een hand, een woord, een kaart, een gebaar... Het deed ons goed na het overlijden op 17 april van mijn lievevrouw, moeder, schoonmoeder en onze oma Wij willen u hier hartelijk voor bedanken. Rinus Edwin en Tessa Nova Finn Kloetinge, juni 2013 Fijne herinneringen, mijmeren over hoe 't was vooruitkijken naar de toekom uiteraard niet zonder 't "VLAS Hartverwarmend was het dat zovelen ons bij het afscheid van terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap, liefde, bloemen, brieven en kaarten. In grid Christian en Loi's f Manuela Koewacht, 1 juni 2013 MÊm De warme steun, het medeleven, de vele bloemen en de grote belangstelling na het overlijden van onze moeder, oma en opoe hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons de kracht voor de toekomst gegeven. Omdat het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Theuny en Ad Corre Annie en Jo Neve Rinus en Elfriede Sijs Stef de Nooijer en Ilse Wolff Kleinkinderen en achter kleinkinderen Vlissingen, juni 2013 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn vrouw en onze moeder Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Andries van der Hooft Jan Dirk en Evelien Arno en Ellen Terneuzen, juni 2013 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, schoonvader en opa Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in het crematorium. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Johan in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Een speciaal woord van dank aan dr. Dusslier, de Thuiszorg en aan Uitvaartverzorging Quataert. E. van de Wijnkei - Verhoosel Kinderen en kleinkinderen IJzendijke, juni 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 70