O (H9nsenlinq.nl familieberichten I 45 DANKBETUIGING Maria Bertha Anthonia de Coussemaeker-de Kreijger Janna Pieternella de Bruijne-la Grand Janna Pieternella La Grand (Jannie) zaterdag 1 juni 2013 Voor de vele felicitaties en cadeaus die wij mij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijksjubileum willen wij iedereen bedanken. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Joseph Roza Jansen - van Waterschoot en kinderen Hulsterweg 181 4583 SL Terhole Na een kortstondige ziekte is overleden mijn man, onze vader en opa Adriaan van Damme Arjaan Yerseke, Goes, 18 augustus 1930 29 mei 2013 G. van Damme-van der Veen Flip en Eri van Damme-Tjarks Job en Maaike Kim en Willem Zeeburg 14a 4401 DA Yerseke De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaats gevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Valcke te Goes, afdeling palliatief. Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar waar je rusten mag. Voor ons te vroeg, voor haar op tijd, is rustig ingeslapen onze lieve moeder en oma weduwe van Willy de Coussemaeker 15 augustus 1931 te IJzendijke t 31 mei 2013 te Oostburg Ter neuzen: Jannine Jürgen Mark Aardenburg Groede Aardenburg Freddy Erik en Marie Franki in liefdevolle herinnering Aardenburg: Boude wijn Correspondentieadres: Haven 17, 4527 AA Aardenburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 5 juni om 11.00 uur in crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Na een goed leven en een korte strijd, hebben wij afscheid genomen van Adrie Rentmeester Medebewoners en personeel Sterredreef 29 Clinge, 29 mei 2013 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor de goede herinneringen geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Jannie werd bijna 76 jaar. Wij wensen Adrie, kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte en kracht toe met dit grote verlies. Moordrecht: Jan en Corry la Grand Wemeldinge: Ko in herinnering en Ria la Grand Goes: Nel en Lauw Wiskerke Veessen: Willy la Grand en Antonie Kuik Goes: Rietje en Henk Zandee Neven en nichten 30 mei 2013 "De HEERE heeft gegeven, en de HEERE heeft genomen; de Naam des HEEREN zij geloofd", Job 1:21b. Met grote bewondering over de wijze waarop ze haar ziekte heeft gedragen en met groot verdriet omdat we haar moeten missen, geven wij kennis dat door de Heere van ons is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze zeer zorgzame moeder en onze liefdevolle en betrokken oma echtgenote van Adrie de Bruijne in de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen: Adrie Woerden: Adjo en Trudi Annelies en Mathijs, Daniël, Sarah Marjolein en Hermen Ard-Jan en Thera Martine Sander Matthias Hoek: Marjan en Jaap Dirk-Jan en Esther, Joard, Talitha Arjan en Linda, Sem, Evi, Roos Pieter en Alanna Joost en Lisanne, Amy Anne-Marije en Joël Coen Terneuzen: Gerda Wij zijn het personeel van Stichting ZorgSaam Thuis dankbaar voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Donderdag 30 mei 2013. Margrietstraat 8 4532 BK Terneuzen De rouwdienst, waarin zal voorgaan ds. R.A.M. Visser, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 4 juni om 12.30 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Bethlehemkerk. Geen bloemen Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Verdrietig, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en schoonzus Agnes Maria Willems-de Koning weduwe van Theodorus Petrus Willems Zij overleed in de leeftijd van 81 jaar. St Jansteen: Eddy en Marga Heikant: Peter en Petra Ivo en Lian, Lars, Bas Jos en Jitske, V Janneke en Martijn Roosendaal: Luc en Conny Ruud Loes Willem Roosendaal: Annemieken John Iris Lisa Hulst: Omejo 30 mei 2013 Correspondentieadres: Liduinapark 126,4561 JW Hulst U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 4 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 5 juni om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steen straat 2 te Hulst, waarna de crematie in besloten kring zal volgen. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren achterin de Basiliek. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Blaauwe Hoeve, afd. Meander voor hun goede en liefdevolle verzorging. t Psalm 23 vers 2 berijmd Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Janna Zandee-Francke A 30 april 1925 t 31 mei 2013 Krabbendijke: Jan Zandee Eversdijk: Elly en Jo Arjen en Marjo Juliette, Mare Lourens en Tanja Daan, Lise Geert en Rinske Sofie Joëlle Goes: Henk en Rietje Marijn en Kristin Anne en Daan Ellewoutsdijk: Trudy en Adrie Lieve en Dorethea Vera en Bob Romy, Bente, Nikki Bergen op Zoom: Dick en Annemarie Martijn, Ron W. Kosterlaan 1Kamer 157,4413 CP Krabbendijke We herdenken haar op dinsdag 4 juni om 14.00 uur in de Hervormde kerk, P.K.N. te 's-Heer Hendrikskinderen. We brengen haar om ongeveer 15.00 uur naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het Heer Hendrikhuis, Te Werfstraat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen. Ze hield van kleurrijke bloemen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Nieulande voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 69