Kinderen gaan uit hun dak bij Dora en Freek Sterke samenwerking voorkomt achterstand Goedkoper kan écht niet! €387,-, hollands nieuwe. ZEEUWS-VLAANDEREN 25 Kans voor open blijven Piramide heel erg klein Astronaut voor altijd in Sluiskil Voor maar Voordeel voor lezers van de PZC Apple iPhone 4 275 min/SMS 500 MB 'VOORDEEL Bestel nu: www.hollandsnieuwe.nl/pzc ZATERDAG 1 JUNI 2013 'Co'llega's I Een artist impression van Kennedylaan-West, zoals het er straks uit moet gaan zien. Op de voorgrond - aan het zijkanaai van het Kanaal Gent-Terneu- zen - appartementen. Daar omheen ruimte voor winkels en horeca en voor de deur, aan de Kennedylaan, een groot parkeerterrein. impressie Lafoma/Van der Poel een denkt. Hissen de bedrijven door stak hij zijn collega's Pim Broekhuysen (recreatie) én Van Hulle een handje toe bij het con flict tussen exploitant Oostappen- groep van de Braakman en de Ver eniging van Huiseigenaren. Na een goed gesprek van 'bemidde laar' Van Schaik lijkt de kou uit de lucht, net als trouwens bij de plan nen voor de verdubbeling van de Tractaatweg, waar omwonenden morden maar na interventies van (onder anderen) Van Schaik nu be reid blijken hun huis of boerderij te verkopen. Dat laatste project zit in z'n eigen portefeuille, al die an dere maar gedeeltelijk. Het is duidelijk: Co van Schaik re gelt de zaken in Terneuzen. Niet onlogisch, want met zijn ruim dertig jaar bestuurservaring en zijn enorme dossierkennis weet hij precies hoe de hazen lopen. Hij heeft het 'aanstormend ta lent' om hem heen drie jaar lang alle kansen gegeven, zag dat ze die verprutsten en grijpt nu in. Je vraagt je af waarom Terneuzen vijf wethouders heeft, terwijl drie meer dan voldoende lijkt. Straks zijn er verkiezingen. Dan wordt er afgerekend. En Van Schaik wil best nog vier jaar, dus. HULST - De tweede editie van het kinderfestival Vestrock Junior in Hulst was gisteren met vijfdui zend bezoekers eigenlijk al op voorhand een succes. Alle toegangskaarten, vijftienhon derd meer dan vorig jaar, waren immers al in de voorverkoop van de hand gedaan. Onder andere as tronaut André Kuipers, bioloog, tekenfilmfiguurtjes Dora en Die- Uit het exploot d.d. 29-05-2013 van ge rechtsdeurwaarder A.A.A.M.G. van Dam me te Terneuzen, blijkt dat ten verzoeke van Marie Emmanuelle Chantraine, wo nend te Schaerbeek, België, aan o.a. Ra chel Claire Woud, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats in Nederland en daarbuiten, is betekend de grosse van het vonnis d.d. 01 -05-2013 gewezen door de Rechtbank Zeeland-West-Brabant, Kan ton, zittingsplaats Terneuzen, tussen re- quirante als eiseres en o.a. gerequireerde als gedaagde, waarbij o.a. deze laatste is veroordeeld tot betaling van een geldsom en tot ontruiming van het in dat vonnis genoemde onroerende zaak binnen 14 dagen en waarbij tevens bevel is gedaan om binnen de daarin gemelde termijn te voldoen aan de inhoud van dat vonnis, terwijl tevens is aangezegd dat de ontrui ming zal plaatsvinden op 02-07-2013 om 11.30 uur indien o.a. gerequireerde niet aan dat bevel heeft voldaan. Van dit exploot kan belanghebbende af schrift verkrijgen op onderstaand adres: VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS A: Alvarezlaan 1 te 4536 BA Terneuzen T: 0115 613651 E: deurwaarders@vandamme-holland.nl TERNEUZEN - Basisschool De Pira mide in de Terneuzense binnen stad sluit over een paar weken waarschijnlijk toch definitief haar deuren. Wethouder Cees Liefting zal de Terneuzense gemeenteraad deze maand adviseren de school te sluiten. Liefting is samen met scholenkoepel Leertij-Kapriom én de meeste ouders tot de slot som gekomen dat de school het op termijn niet redt. Een rapport wees deze week uit dat de krimp van de leerlingenaantallen niet te stoppen is. Liefting: „Ook de meeste ouders realiseerden zich dat de school geen jaren meer open te houden is. We moeten nu proberen de buurthuisfunctie van De Triangel op te krikken." SLUISKIL - In het plantsoen voor het huis dat zijn moeder aan de Baljuwlaan in Sluiskil (achtergrond) liet bouwen, onthulde de eerste ruimtevaarder van Ne derlandse komaf, Lodewijk van den Berg (81), gisteravond samen met zijn vrouw Jacky een borstbeeld van zichzelf. Het door Jozef van Mierlo gemaakte beeld onderstreept hoe trots het kanaaldorp is op misschien wel zijn beroemd ste inwoner ooit foto Mark Neelemans TERNEUZEN - Hoe meer en hoe be ter instellingen samenwerken, hoe minder kinderen een taal- en/of leerachterstand oplopen. Die waarheid als een koe bracht de drie Zeeuws-Vlaamse gemeenten, de grote onderwijskoepels, een groot aantal kinderopvangcentra en peuterspeelzalen, Stichting Jeugd en Jongerenwerk en Cen trum voor Jeugd- en Gezin er toe gisteren gezamenlijk een conve nant te ondertekenen. De overeen komst is er op gericht dat alle in stanties informatie over alle kinde ren snel aan elkaar doorgeven. Als op het consultatiebureau wordt ge constateerd dat een kind na een be paalde tijd achter blijft in taal of spraak kunnen de peuterspeelzaal en/of de kinderopvang daar al op inspelen. De afgelopen jaren zijn al resultaten geboekt. Kinderen met een achterstand konden die voor aanvang van de basisschool inha len. Bij anderen werd eerder dan voorheen vastgesteld dat ze autis tisch waren, waardoor ze een spe ciale behandeling konden krijgen. go, zanger Gers Pardoel en bio loog Freek Vonk boeiden de kin deren met verhalen en liedjes. Vonk moest zijn optreden ver vroegen, omdat hij een paar uur later in het televisieprogramma De Wereld Draait Door moest ver schijnen. Meteen na zijn optre den vloog Vonk met een helikop ter naar de tv-studio in Amster dam. V V Met deze superaanbieding bel, sms en internet je maandelijks voor slechts €23,50. Je krijgt elke maand 275 minuten of sms'jes, 500 MB en de iPhone 4 (t.w.v. €340,-). Je betaalt geen aansluitkosten (€10,-) en de bezorgkosten zijn eenmalig €25,-. Je totale voordeel loopt op tot €387,-. Goedkoper kan je het niet krijgen! Wil je meer bellen, sms'en of internetten? Kijk dan op onze website voor nog meer superscherpe aanbiedingen met de iPhone 4. Met hollandsnieuwe bel, sms en internet je altijd voor één vast laag tarief. Ook buiten je bundel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 65