Hlensenlinq.nl familieberichten I 47 Adriaan Jan Klink - Adri - êf% Marinus Jakob van Dienst Jeannette Berrevoets-Pik Rineke van der Hooft - van den Berge fld riaan Moerman Theo de Letter Netty Verhage-Jagtenberg Maatje Sijs - Bakker zaterdag 1 juni 2013 Een bijzonder mens is van ons heengegaan. Gesterkt door het H. Sacrament der Zieken overleed zacht en kalm onze lieve vader, opa en overgrootvader Ridder in de Orde van Oranje-Nassau weduwnaar van Maria Catharina Verkoelen t 22 januari 1988 later partner van Maria Pieternella van der Linde-Philipse t 5 oktober 2011 Rotterdam, 27 mei 1919 Vlissingen: Vlissingen, 28 mei 2013 Joke en Jan t de Bree-Klink Leonie en Michael Fleur, Femke, Felix Marcel Hellevoetsluis: Hans en Corry Klink-Nieuwhoff Radna en Alwin Robin, Jill Charon en Martij n S? Vlissingen: Sandra Klink Correspondentieadres: Rosenburglaan 114385 JE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 4 juni van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen. De uitvaartdienst zal aansluitend om 13.00 uur worden gehouden in de aula aldaar. Hierna zullen we hem begeleiden naar de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in bovengenoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum ter Reede, woning 15, die pa de laatste jaren liefdevol hebben verzorgd. wêêê Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 74 jaar. Goes: Nellie en Piet van Aken - van Dienst Bianca en Joël Christa en Youri Linda en Robin Goes: Ria van Dienst Jeffrey en Nicky Axl Saratov (Rus): Jacco en Lucy van Dienst - Vladimirova Goes, 29 mei 2013 Correspondentieadres: Laan der Verenigde Naties 46 4463 WL Goes Wij nodigen u uit voor een samenzijn, voorafgaande aan de crematie, op maandag 3 juni om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Haar plaats is leeg, haar stem is stil. Een ieder die haar kende, weet wat dit zeggen wil. Een hand, een woord, een kaart, een gebaar. Het deed ons goed na het overlijden op 17 april van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en onze oma Wij willen u hier hartelijk voor bedanken. Rinus Edwin en Tessa Nova Finn Kloetinge, juni 2013 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn vrouw en onze moeder Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Andries van der Hooft Jan Dirk en Evelien Arno en Ellen Terneuzen, juni 2013 Leeg is de plaats, mooi zijn de herinneringen aan Na het overlijden van ons aller geliefde man, vader, opa en grootopa werd zijn zorgzaamheid die hij als mens uitstraalde, nog eens overduidelijk tijdens de afscheidsdienst. Fijn waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van meeleven. Dank aan allen die op welke wijze dan ook bij ons betrokken zijn geweest. Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zovelen een plekje in het hart heeft. Wij willen graag speciaal dr. R.B.T. Wolbers en de medewerkers van Curadomi bedanken voor de liefdevolle zorg. Tiny Moerman-Traas Nico en Nel Moerman Anne Marie en Jan de Ruijter klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arend§kerke, juni 2013 Fijne herinneringen mijmeren over hoe 't was vooruitkijken naar de toekom, uiteraard niet zonder 't VLAS Hartverwarmend was het dat zovelen ons bij het afscheid van terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar. geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap, Helde, bloemen, brieven en kaarten. In grid Christian en Loïs Manuela Koewacht, 1 juni 2013 Overweldigend was het zeer grote meeleven bij de opname in het ziekenhuis en na het overlijden van onze lieve en onvergetelijke man, vader en opa Hendrik Leendert Everse Henk De vele kaarten, brieven, telefoontjes en uw aanwezigheid op de begrafenis hebben ons verteld wat hij ook voor anderen betekende. Daar het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken, willen we dat langs deze weg doen. Namens ons allen hartelijk bedankt. Het heeft ons zeer goed gedaan. Francien Everse-van den Berge Kinderen en kleinkinderen Yerseke, juni 2013 We zijn ontroerd en dankbaar voor uw grote belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze sterke moeder, schoonmoeder en trotse oma, Hoewel we haar in alles missen, zijn we geraakt door het feit dat ze op zoveel mensen een blijvende indruk heeft gemaakt. Tonny Verhage, kinderen en kleinkinderen Schoondijke, juni 2013 De warme steun, het medeleven, de vele bloemen en de grote belangstelling na het overlijden van onze moeder, oma en opoe hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons de kracht voor de toekomst gegeven. Omdat het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Theuny en Ad Corre Annie en Jo Neve Rinus en Elfriede Sijs Stef de Nooijer en Ilse Wolff Kleinkinderen en achter kleinkinderen Vlissingen, juni 2013 Voor uw belangstelling, ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en over-opa Daan Mallekote zeggen wij u hartelijk dank. J.J. Mallekote-de Puit, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, juni 2013 Zij die een wereld vooruit kunnen ziéi En de wolken voorbij horen gaan: wolven Deze tekst was heel dierbaar voor Addy Joosse en daarom willen wij die graag met u delen. Zoveel kaarten, zoveel lieve woorden en gedichten: het doet goed om te voelen dat veel mensen net als wij Addy zullen missen en daarom wilden delen in ons verlies. Heel veel dank daarvoor. Pieter Joosse Greetje en Jan de Graaf-Joosse Middelburg, juni 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 47