46 I familieberichten I1l9nsenlinq.nl Lein Gideonse Pieternella Elisabeth Davidse-Klercq Adriaan van Damme Lein Gideonse Lein Gideonse Nily Meijer Wilhelmina Oreel - Marijs Willemina Cijvat-Lievense Willemina Lievense echtgenote van Chris Cijvat Miene Cijvat-Lievense tante Mientje Miene Cijvat-Lievense zaterdag 1 juni 2013 "Want op U, Here Herezijn mijn ogen. Psalm 141 8a Met veel verdriet heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve man 12 juli 1920 St. Laurens t 30 mei 2013 Veere C. Gideonse - Huijsman Sandenburghlaan 2, kamer 7 4351 RL Veere De dienst van Woord en Gebed, waarin zal voorgaan ds. C. Bijman, zal worden gehouden woensdag 5 juni om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 372, 4333 KJ St. Laurens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te St. Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Ik bedank alle medewerkers van "Nieuw-Sandenburgh", afd. Kruidhof, voor de liefdevolle verzorging die zij aan mijn man hebben gegeven. Uit onze familiekring is heengegaan onze geliefde schoonzuster en tante weduwe van A.J. Davidse op de gezegende leeftijd van 98 jaar. Veere: D.W. de Poorte-Davidse Oost-Souburg: P. Davidse-de Groot Middelburg: C. Davidse W. Davidse-van Damme neven en nichten Middelburg, 30 mei 2013 Na een kortstondige ziekte is overleden mijn man onze vader en opa Arjaan Yerseke, Goes, 18 augustus 1930 29 mei 2013 G. van Damme-van der Veen Flip en Eri van Damme-Tjarks Job en Maaike Kim en Willem Zeeburg 14a 4401 DA Yerseke De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaats gevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Valcke te Goes, afdeling palliatief. Heden overleed onze oom Wij wensen tante Kee veel sterkte toe om dit gemis te dragen. Neven en nichten Gideonse 30 mei 2013 Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze zwager en oom Wij wensen onze zus, schoonzus en tante veel sterkte toe met dit verlies. Sint Laurens: M.C. Walraven - Huijsman J. Walraven f Vlissingen: A. Maljaars - Huijsman t C. Maljaars t 's-Heer Henrikskinderen: F. Simonse - Huijsman A.C. Simonse t J.A. Hanenburg Middelburg: A. Huijsman J.C. Huijsman - Coppoolse Neven en nichten 30 mei 2013 Wanneer ons dan de avond wenkt, de schaduw van ons leven lengt, wees onze laatste reisgenoot een metgezel in alle nood. Willem Barnard Dankbaar voor een lang en mooi leven met tot op het laatst vele dierbaren om haar heen, is na een kort ziekbed gestorven onze lieve en vrolijke nicht, tante en vriendin Yerseke, 6 maart 1921 Rotterdam, 28 mei 2013 Namens familie Willemsen: les, Nily, Wim Namens familie Meijer: Marijke en Chris, Harald en Cathrien, Juut en Maarten, Rutger en Marein, Coert Correspondentieadres: Fam. Meijer en Willemsen, p/a A. van der Doeslaan 225, 3054 EC Rotterdam Op dinsdag 4 juni aanstaande om 11 uur willen we voor haar leven danken in een viering in de Olympusflat aan de Adriaen van der Doeslaan 155 in Rotterdam, waar zij woonde. Vanaf 10.30 uur kunt u daar nog afscheid van haar nemen. Na de dienst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. We zullen Nily 's middags om 15 uur begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Molenlaan in Yerseke. Ook daar bent u van harte welkom. Enige en algemene kennisgeving. Zo plotseling ben je van ons heengegaan. Daar heeft niemand ooit bij stilgestaan. Wat in onze herinnering blijft is je lach. Je genoot van het leven, bedankt voor alles watje ons hebt gegeven... Diep bedroefd om wat zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee zij ons heeft omringd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en "klein omaatje" Lid in de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 89 jaar Vlissingen: Engel en Suzan Vlissingen: Willem-Jan en Yvette Isabella Sint Maarten: Alexander en Tineke Emanuel "We bedanken het personeel van zorgcentrum "Scheldehof voorde liefdevolle verzorging". Vlissingen, 26 mei 2013 Correspondentieadres: Johan Melchior Kemperstraat 19, 4384 GJ Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig, maar dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame vrouw, moeder en oma Mine in de leeftijd van 79 jaar Chris Cijvat Nel en Theo Maarten en Stephanie Bas Jan en Marianne Jeroen Stefan Johanna 30 mei 2013, Rookstraat 3, 4361 BB Westkapelle Op dinsdag 4 juni om 11.00 uur nemen wij afscheid van haar tijdens een bijeenkomst in restaurant 'Kasteel van Batavia', Zuidstraat 143, 4361 AH Westkapelle. De begrafenis vindt plaats omstreeks 12.15 uur. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd restaurant. Wij ontvingen het droeve bericht dat is overleden onze zuster, schoonzuster en tante Huib Lievense t en Kee Lievense-Verhulst Johanna en Frits Adrie en Ada Jan en Diana Westkapelle, 30 mei 2013 Na een leven dat werd gekenmerkt door hartelijkheid en eenvoud is overleden onze schoonzus en tante familie Cijvat Westkapelle, 30 mei 2013 Dag lieve Wij wensen ome Chris, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan en Sharon Johanna, Erik en Danielle Westkapelle, 30 mei 2013 s N Na een lange vriendschap is overleden mijn lieve vriendin Ik zal haar missen. Ko Gabriëlse-Minderhoud v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 46