O H1enseniinq.nl familieberichten I 45 Dennis van 't Westeinde Dennis van 't Westeinde "Eric Strandstoel" Janna Pieternella de Bruijne-la Grand Janna Pieternella La Grand (Jannie) Anthonia Jacoba Quist - van der Weele Toos zaterdag 1 juni 2013 Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Heel veel sterkte lieve Angela, Britt, Carice, Fabiënne en Familie. Ouderraadsleden van de St@mperiusschool: Sander, Danielle, Sylvia, Miranda, Jolanda, Willeke, Patricia, Annemarie, Maaike. Lieve Britt en Carice Jullie papa is nu een sterretje aan de hemel. Veel liefs van de kindjes van groep 12,3 en 4. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Dhr. F.H. van 't Westeinde Ouder van onze leerlingen Britt en Carice. Wij wensen Angela, kinderen en familieleden heel veel sterkte. St@mperiusschool: Leerlingen, medezeggenschapsraad, personeel en directie Bestuur directies en medewerkers Stichting Openbaar Primair Onderwijs NOBEGO Onuitwisbare herinneringen en we zullen je nooit vergeten. Samen gelachen en gestreden op de tennisbaan. Angela en de kinderen, veel sterkte. Arno Marco Jeroen Robert Marcel De competitie zal nooit meer hetzelfde zijn.... Nooit meer Dennis zijn quote: "Die gozer kon echt niet tennissen" JP Yves Trikkie Rikkie Harry Barry Inktvis Spons Sjeng We zullen je missen tennismaatje! Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor de goede herinneringen geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Jannie werd bijna 76 jaar. Wij wensen Adrie, kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte en kracht toe met dit grote verlies. Moordrecht: Jan en Corry la Grand Wemeldinge: Ko in herinnering en Ria la Grand Goes: Nel en Lauw Wiskerke s Veessen: Willy la Grand en Antonie Kuik Goes: Rietje en Henk Zandee Neven en nichten 30 mei 2013 "De HEERE heeft gegeven, en de HEERE heeft genomen; de Naam des HEEREN zij geloofd", Job 1:21b. Met grote bewondering over de wijze waarop ze haar ziekte heeft gedragen en met groot verdriet omdat we haar moeten missen, geven wij kennis dat door de Heere van ons is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze zeer zorgzame moeder en onze liefdevolle en betrokken oma echtgenote van Adrie de Bruijne in de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen: Adrie Woerden: Adjo en Trudi Annelies en Mathijs, Daniël, Sarah Marjolein en Hermen Ard-Jan en Thera Martine Sander Matthias Hoek: Marjan en Jaap Dirk-Jan en Esther, Joard, Talitha Arjan en Linda, Sem, Evi, Roos Pieter en Alanna Joost en Lisanne, Amy Anne-Marije en Joël Coen Terneuzen: Gerda Wij zijn het personeel van Stichting ZorgSaam Thuis dankbaar voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Donderdag 30 mei 2013. Margrietstraat 8 4532 BK Terneuzen De rouwdienst, waarin zal voorgaan ds. R.A.M. Visser, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 4 juni om 12.30 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Bethlehemkerk. Geen bloemen Bedroefd delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden Henk Dingemanse partner van onze zus Riet Vele jaren was hij deel van onze familiekring. Wij wisten dat zijn gezondheid al lange tijd langzaam achteruit ging. Ook wij zullen hem missen. De broers en zusters en hun echtgenoten van Riet Joosse Beetje bij beetje moest je ons verlaten. We konden niet meer met je praten. Die blik, die stilte, dat deed zo 'n zeer, de vrouw van vroeger was je niet meer. We zagen heel goed je stille verdriet Maar helpen konden we je niet Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en oma Toosje Sinds 1980 weduwe van Marinus Quist 27 september 1922 f 30 mei 2013 Ria en Piet Linda Noa Levi Monique en Martin Zenya Linzey Marjon Onze welgemeende dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum In 't Opper, voor de goede en liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Bruinisse, Allévo zorgcentrum In 't Opper Correspondentieadres: Fam Slootmaaker Dolfijnstraat 9 4306 CX Nieuwerkerk De herdenkingsdienst zal worden gehouden op woensdag 5 juni om 10.00 uur in Zorgcentrum In 't Opper, Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zullen we moeder naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Begraafplaats te Nieuwerkerk aan de Burg. Van Veenlaan. Na afloop kunt u de familie persoonlijk condoleren in bovengenoemd stiltecentrum van Zorgcentrum In 't Opper. Geen bezoek aan huis Psalm 23 vers 2 berijmd Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Janna Zandee-Francke A 30 april 1925 t 31 mei 2013 Krabbendijke: Jan Zandee Eversdijk: Ellyenjo Arjen en Marjo Juliëtte, Mare Lourens en Tanja Daan, Lise Geert en Rinske Sofie Joëlle Goes: Henk en Rietje Marijn en Kristin Anne en Daan Ellewoutsdijk: Trudy en Adrie Lieve en Dorethea Vera en Bob Romy, Bente, Nikki Bergen op Zoom: Dick en Annemarie Martij n, Ron W. Kosterlaan IKamer 157,4413 CP Krabbendijke We herdenken haar op dinsdag 4 juni om 14.00 uur in de Hervormde kerk, P.K.N. te 's-Heer Hendrikskinderen. We brengen haar om ongeveer 15.00 uur naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het Heer Hendrikhuis, Te Werfstraat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen. Ze hield van kleurrijke bloemen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Nieulande voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45