44 Ifamiiieberichten zaterdag 1 juni 2013 (JlHensenlinq.nl DANKBETUIGING Francis Hubertus van 't Westeinde - Dennis- Dennis Dennis van 't Westeinde Dennis van 't Westeinde "Eric Strandstoel" Dennis Dennis van 't Westeinde Dennis van 't Westeinde Dennis van 't Westeinde Dennis Voor de vele felicitaties en cadeaus die wij mij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijksjubileum willen wij iedereen bedanken. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Joseph Roza Jansen - van Waterschoot en kinderen Hulsterweg 181 4583 SL Terhole Veel te vroeg ben je ons ontnomen we wisten niet dat het leven zo wreed kon zijn Een schok die we nooit hebben aan zien komen Lieve papa, wat was het leven fijn met jou Nog volop in het leven en bruisend van energie hebben wij, met intens verdriet, geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze zorgzame papa Goes, 1 juli 1975 Goes, 29 mei 2013 Angela van 't Westeinde - Krijger Britt Carice Fabiënne "Ons alfabet is niet meer compleet" I.G.J. van den Boschstraat 47 4475 AL Wilhelminadorp Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zondag 2 juni tussen 15.00 en 16.00 uur in het uitvaartcen trum, Geldeloozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. - Dennis hield niet van bloemen - -» Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend plotseling uit ons leven gedreven blijf je in onze harten leven Intens bedroefd, maar zeer dankbaar voor de bijzondere plaats die hij in ons leven heeft ingenomen, delen wij u mede dat plotseling is overleden onze lieve zoon, broer, schoonzoon, zwager en oom. Goes, 01-07-1975 Goes, 29-05-2013 Bert en Ineke van 't Westeinde Vincent en Sylvia van 't Westeinde Danny en Hannah Peter en Janny Krijger Seph en Eveline Krijger Sten en Kars IV. i Zo geschrokken, zo onwerkelijk is het plotseling overlijden van De man van mijn kleindochter en ons nichtje Angela. Uit aller naam: Oma J. M. Krijger - Brakman Goes, 29 mei 2013 NOOIT MEER samen weekendjes weg samen op vakantie 'de allerlaatste' .'neem maar afscheid' nooit meer Angela, Britt, Carice en Fabienne, de D zullen we missen! We staan voor jullie klaar, dag en nacht. Pascal en Katrin llja en Nikita Robert en Monique Finn en Ties Ivo en Tanja Roel Ivo en Sabrina Isa Richard en Griet Jules Bram en Karin Lars Rikkert en Brenda Simon Mattis en Joanne Mikayla Rinke en Tamara Teun, Nout en Lotte Harold en Jacqueline Tom, Anne, Naomi en Manon Niets zal meer hetzelfde zijn, het zal stil zijn Zomaar, ineens Lieve Angela, Britt,Carice, Fabiënne in gedachten zijn wij bij jullie. John, Annedien, Tom, Anne en Pieter Zomaar ineens weg uit ons midden. Met een lach en een traan blijf je in onze gedachten. We zullen je missen lieve neef Dennis Arwin en Imke Sara en Raymond Judith en Abbo Marius Monique en Patrick Sander en Wendy Bianca en Eduard Daisy en Joury Robbie en Janneke Myrthe Hans en Claudia Serge Walter en Ramona Simone en Roy en kinderen Laurens We wensen Angela, Britt, Carice en Fabiënne veel kracht in deze moeilijke tijd. Ook ome Bertus, tante Ineke, Vincent, Sylvia, familie en naasten wensen wij veel sterkte met dit ondenkbare verlies. Geschokt en diep bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van onze neef Dennis van 't Westeinde Wim en Koos van 't Westeinde - Vermeulen Ria en Nico Morauw - van 't Westeinde Annie en Peter Korstanje - van 't Westeinde Joke van 't Westeinde Elly en Wim Lindenberg- van 't Westeinde Adrie van 't Westeinde en Willemien Dijkstra José en Jaap Nieuwdorp - van 't Westeinde Leon en Angèle van 't Westeinde - Simonse We gaan je spontane en gezellige aanwezigheid in onze familie enorm missen. Wij wensen Angela en de meisjes, Bertus en Ineke, Vincent en Sylvia en de rest van de familie heel veel sterkte toe! Soms kan verliezen acceptabel zijn, maar nooit als je een clublid verliest die zoveel voor je vereniging betekent. Verbijsterd zijn we dat we op zo'n jonge leeftijd afscheid van hem moeten nemen, Dennis was jarenlang een boegbeeld van de tennissport in Zeeland! Wij wensen Angela, Britt, Carice, Fabienne en de hele familie ongelooflijk veel steun en sterkte toe in deze moeilijke tijden. Bestuur en alle leden van TV De Goese Maan. Dennis, je naam zal nog dikwijls genoemd worden op ons park! Heel verdrietig zijn we omdat Dennis er niet meer is. We zullen hem erg missen. Wij wensen Angela, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Wienie en Monique Makelaardij Westeinde Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega-makelaar Dennis van 't Westeinde Wij wensen de familie veel sterkte en kracht toe met het verwerken van dit grote verlies. De collega's en bestuur van de NVM afd. Zeeland Met ongeloof en grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van Als makelaar van onze projecten was hij bij ons kind aan huis en dit bericht heeft ons dan ook diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en personeel van PMB Marsaki BV Intens geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman Dennis van 't Westeinde Wij wensen Angela, Britt, Carice, Fabiënne en de familie heel veel sterkte. De buren van de IGJ van den Boschstraat: Families Flipse, Verschuure, van der Meulen, Tramper, de Raat, Inja, Bosselaar, Piso, Gouweleeuw, van den Dongen, Vuyk, Dronkers, van Klooster, Fluit; de Jonge, Kraak, Brusket, Hannewijk en Vette. We gaan je missen, dag lieve Wij wensen Angela, Britt, Carice, Fabiënne en familie veel sterkte met dit grote verlies. Marijn, Daniëlle en Jolie Riemens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 44