Het land van bieren honing! 3 dagen Bruisend Leiden! A/farrea 23 Het land van bier en honing! 6- of 8-daags arrangement Beieren, Duitsland Genieten van stad strand Prijs 113,- vj/ hotelarrangementen zaterdag 1 juni 2013 6- of 8-daags arrangement Beieren, Duitsland Bij 6 dagen p.p. Bij 8 dagen p.p. vanaf €175,- vanaf €245,- (§f) pharosreizen.nl Welkom in het meest bourgondische stukje Beieren! Het Rottal, bij het Beierse Woud, staat bekend om z'n honing en om de vele ambachtelijke brouwerijtjes en biertuinen. Ook landschappelijk is het bijzonder mooi: het wordt wel het 'Toscane van Beieren' ge noemd. Neemt u ook uw wandelschoenen mee? Ruim 1500 kilometer aan wandel paden liggen op u te wachten! Liever cul tuur? Barokstad Passau ligt op een half uurtje rijden en ook de historische steden Regensburg en Salzburg op excursie-af stand. Ook wie wil badderen, zit uitstekend: Bad Griesbach is een gezellig kuurstadje! Slaat u liever een balletje golf? De plaatse lijke golfbaan is een van de beroemdste van Duitsland! En ook voor gezinnen met kinderen is in de omgeving veel te beleven! Uw verblijf Aktiv Vital Hotel Residenz in Bad Griesbach biedt prachtig uitzicht op het Rottal, aan de voet van het Beierse Woud. Het hotel beschikt o.a. over restaurant, café, bar, biergarten, ter ras en zonneweide met ligstoelen. Er is een wellnesscentrum met o.a. thermaalbad, sau na, infraroodsauna. Uw kamer is voorzien van o.a. satelliet-tv, koelkast, badkamer met bad/ douche en balkon of terras. Inbegrepen: 5 of 7x overnachting met ontbijtbuffet 5 of 7x driegangenkeuzemenu (naar keuze 's middags of's avonds) welkomstdrankje activiteitenprogramma met o.a. Aqua Fun, Nordic Walking avondprogramma met o.a. dans, Beierse avond (mat/mza) 25% korting op greenfee golfregio Donau-lnn flesje bronwater en vitaminegroet gebruik wellnesscentrum en badjas Prijzen 02/06-27/07 28/07-12/10 13/10-21/12 6-d 195 245 175 6d 265 335 245 Prijzen p.p. per arrangement. Bovenstaande prijzen zijn o.b.v. tweepersoonskamer. De prijzen van een vierper- soonskamer (vanaf 245,-) vindt u op www.pharos- reizen.nl Niet inbegrepen: reserveringskosten, kosten calamiteitenfonds en toeristenbelasting. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrek kelijk geprijsde aanbieding te boeken. Of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm) met zoek boekcode: 16303 Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties Prijs p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Prijs kamer alleengebruik: 170,- p.a. Kinderen t/m 12 jaar verblijven gratis op de kamer van de ouders. Kinderen van 13 t/m 19 jaar 65,50 per arrangement. Maximaal 1 kind per betalende volwassene, maximaal 2 kinderen per kamer. Dit arrangement is geldig t/m 31 december 2013, m.u.v. feestdagen. Nog even een paar dagen weg naar een leuke stad? Denk dan eens aan Leiden. Deze prachtige oude Universiteitsstad is een echte ontdekking. Leiden heeft een compacte, gezellige binnenstad die zeer geschikt is om lopend te ontdekken. Het centrum is 1 groot monument. Gezellig slenteren door pittoreske straatjes, langs middeleeuwse hofjes, kerken en molens en natuurlijk de vele grachten. Leiden staat bekend als studenten stad maar er zijn ook heel veel musea. Aanraders zijn o.a. het Rijksmuseum voor Volkenkunde en het Naturalis. Cultuurlief hebbers vermaken zich uitstekend in deze stad. Maar Leiden is ook leuk om gewoon even lekker te winkelen. In het historisch centrum zijn tal van kleine straatjes en steegjes met leuke speciaalzaakjes. Vergeet ook vooral niet om culinair te genieten. Gezellig op een terras zitten of uit eten in een van de vele res taurants. Uw hotel ligt net buiten het drukke stadscentrum. Wilt u even de stad uit? Wissel de drukte van de stad dan in voor een dagje strand. In 10 minuten bent u op het strand van de chique badplaats Noordwijk of het char mante dorpje Katwijk. Heerlijk uitwaaien op de lange zandstranden om daarna in een strandpaviljoen te genieten van een drankje. U mag overnachten in Holiday Inn Leiden. Een sfeervol, kindvriendelijk hotel met een goede service en veel faciliteiten. Een heerlijk arrangementomstadenstrandtecombineren. Holiday Inn Leiden (4*ligt aan de rand van Leiden op 2 km van het centrum. Het strand van Noordwijk en Katwijk ligt op 10 minuten. Dit gastvrije hotel heeft zeer veel faciliteiten waaronder een zwembad dat voorzien is van een jetstream, een watervalstraal en bruis- banken. Tevens is er een sauna en een re laxruimte aanwezig. Uw ruime hotelkamer is voorzien van 2 tweepersoonsbedden, bad, douche en toilet, tv, radio, kluis, airco, tele foon en minibar. Het Garden restaurant is een overdekte binnentuin waar u kunt genie ten van uitgebreide buffetten, op dinsdagen vrijdag altijd in Italiaanse sfeer. In de gezel lige Ocean bar kunt u o.a. genieten van een goed glas wijn en diverse cocktails. Een heer lijk hotel om optimaal te genieten en Leiden te ontdekken. Inhoud arrangement: Welkomstdrankje 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x 3-gangen dinerbuffet (aankomstdag) 1 dagfietshuur (o.b.v. beschikbaarheid) Lazy Sunday Specialuitchecken gebruik maken van de kamer/faciliteiten, mogelijk tot 15:00uur i.p.v. 12:00uurop zondag Vrij gebruik van het binnenzwembad, de sauna en de fitness in het hotel Vrij gebruik van de kinderspeelruimte in het hotel Gebruik van WiFi (tot 512 kb) inbegrepen Gratis parkeren Exclusief Reserveringskosten: 9,95 per boeking Toeristenbelasting a 2,00 p.p.p.n. (vanaf 20 jaar) Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegener of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-27 77 44.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 107