Colofon Wat blijft is de emotie... familieberichten fa mil ieber ichtenonline.nl O mensenlinq.nl JJ. van der Weel - Schoonaard - Isabel Dekker-Vermaat Van der Hooft Uitvaartzorg De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden amüie erichten Tonny Duinkerke Wies van den Bergen Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant vrijdag 31 mei 2013 I 39 Heden overleed onze lieve zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van bijna 91 jaar. Margaretha Cornelia Kooistra-Suurmond Middelburg: B. Suurmond A.Suurmond-Arendse Neven en nichten Mei 2013 Met droefheid hebben wij kennis Cjenomen van het overlijden van ons erelid Tante Jo heeft veel voor ons koor betekend Bestuur en leden van gemengd koor "ZILT" Burgh-Haamstede De talrijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma maken het ons onmogelijk om iedereen persoonlijk hiervoor dank te zeggen. Uw sympathie, warme belangstelling en welgemeende vriendschap hebben ons diep geroerd en getroost. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. Krijn Dekker Ewout en Aneta Victoria, Nicole Arthur en Moniek Burgh-Haamstede, mei 2013 C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W:\vww.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Hiermede betuigen wij onze oprechte dank aan allen, die hebben meegeleefd na het overlijden van onze vader, opa en overgrootopa Gerardus van der Sijpt Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Koewacht, 31 -05-2013 Hartelijk dank voor uw medeleven bij het overlijden van Adrie Dees Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Uw kaarten, telefoontjes of aanwezigheid bij de begrafenis hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Familie Dees mei 2013 info@scu.nu www.scu.nu Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die we ontvingen tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en mijn schoonzoon het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Sannie Duinkerke-Adriaansen kinderen en kleinkinderen J.A. Adriaansen Terneuzen, mei 2013. DANKBETUIGING Wij willen u bedanken dat u met zovelen aanwezig was in de kerk om afstheid te nemen van mijn dierbare man, onze vader en opa - Voor de steun en troost door brieven, kaarten, de vele mooie bloemen en alle andere blijken van medeleven. - Voor de jarenlange liefdevolle aandacht en verzorging in "De Blaauwe Hoeve". - Pastor Ralf Grossert voor zijn steun en de mooie dienst. Dens van den Bergen-de Rooy kinderen en kleinkinderen Stoppeldijkveer, mei 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39