38 Ifamilieberichten III9ns6nljnq.nl Henk Dingemanse Henk Dingemanse Jacob Wals Jaap Sinds 4 november 2010 weduwe van Carla Wals - van der Linde Pieternella Elisabeth Davidse-Klercq Henk Lamper vrijdag 31 mei 2013 En toch, telkens weer, zullen we je tegenkomen... Na steeds meer te hebben moeten inleveren, is toch nog onverwacht, vreedzaam ingeslapen mijn lieve levenspartner, onze vader en opa weduwnaar van Ina van Nieuwenhuijzen 10 mei 1940 29 mei 2013 Riet Joosse Peter en Truus Iris, Demi en Gio, Mats Gerrine en Bas Marijn en Nicole Willemien en Marcel Manuel, Amefie Een woord van dank aan de medewerk(st)ers van het ziekenhuis in Vlissingen. Gerbrandystraat 22, 4384 NH Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Henk te nemen op maandag 3 juni van 13.00 tot 13.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we hem met woorden en muziek herdenken, waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is het mogelijk om de familie informeel te condoleren en elkaar te ontmoeten m voornoemd uitvaartcentrum. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Lieve opa, We hebben je gemist en zullen je nu voor eeuwig moeten missen. We houden van je. Liefs, Iris, Demi en Mats Na een afnemende gezondheid hebben wij toch nog vrij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Kor Dingemanse (in herinnering) Mina Dingemanse-Kluijfhout Simon Dingemanse Ria Dingemanse-Termohlen Ina de Quelery-Dingemanse Tom de Quelery neven en nichten Na vijf weken van hoop en vrees en een week na zijn 78e verjaardag hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer en zwager Jacob Janse faap Echtgenoot van Annie Onderdijk Wij wensen Annie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in dit onmetelijke verdriet en de pijn van het gemis van hun man, vader en opa. Namens alle broers en zussen J. janse Hurgronjestraat 14 4451 AL Heinkenszand Goes, 28 mei 2013 Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Diepbedroefd, maar zo trots op zijn eeuwige enthousiasme en betrokkenheid en tevens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend delen wij u mede dat van ons is heengegaan, onze dierbare zorgzame vader, opa, broer en zwager In de leeftijd van 70 jaar. Jan Jacob Robert Alex en Reza Lennon Dimm ZZessel Jan en Joke Zierikzee, 28 mei 2013 Allévo zorgcentrum Cornelia Correspondentieadres: Provincialeweg 9 4321 SM Kerkwerve Maandag 3 juni is er van 19.00 uur tót 20.00 uur gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Muijeweg te Nieuwerkerk. De crematieplechtigheid zal dinsdag 4 juni in besloten kring plaatsvinden te Middelburg. ...maar dan zal ik Hem ten volle kennen, zoals ik zelf gekend ben. Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. (1 Kor. 13:12b, 13) In de zekerheid van Gods liefde voor haar, is overleden onze zorgzame moeder, oma en "opoe" weduwe van Adriaan Jacobus Davidse in de leeftijd van 98 jaar. Middelburg: CobyenTom Agnes Maikel Dymfna en Willem Jan en Angelique Cassandra en Aart Elzemieke Mathieu Koudekerke: Theo en Suze Rutger en Reyna s Jordy Jochem en Karin Onze dank gaat uit naar het personeel van "Sint Willibrord", die haar de laatste jaren zo liefdevol hebben verzorgd. Middelburg, 30 mei 2013 Correspondentieadres: T. Douw, Loskade 57, 4331HX Middelburg Op dinsdag 4 juni zal om 12.00 uur een dankdienst voor haar leven gehouden worden in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis Ze kon niet alleen gelukkig zijn en heeft haar man ruim 5/2 jaar iedere dag gemist. Verdrietig, maar dankbaar voor al haar liefde en zorg die ze ons heeft gegeven, is na bijna 10 weken omringd door goede zorg, warmte en liefde in "Het Clarahofje" rustig overleden onze moeder en trotse, lieve oma Pieternella Sara Spruijt-de Smidt Nelly weduwe van Johannes Pieter Spruijt Borssele, 30 juni 1925 - Goes, 25 mei 2013 Hans Spruijt en Lidy Kruidhof Tineke en Richard Correspondentieadres: Dommelrode 6 4371 TC Koudekerke De afscheidsdienst en crematie hebben in besloten kring plaatsgevonden. V Niet alles is voorbij. Je blijft bij ons door wie je was en wat je zei en wat je voor ons hebt betekend. Met respect voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen moeten wij afscheid nemen van onze zwager Henk Lamper Hellevoetsluis: Jopie (in herinnering) Teun en Nanny Spijkenisse: Bets Oostkapelle: Nel en Jan Oostkapelle: Hannie (in herinnering) Adri Driewegen: RietenGerrit Goes: Els en Mattie Wissenkerke: Jannie en Adrie neven en nichten Op 28 mei 2013 is overleden onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe Directie en medewerkers Aannemingsbedrijf J.M.Hoogesteger BV Wemeldinge Wemeldinge, mei 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38