Boogert bouwt fase één wijk Buzee iop dial 50% 50% m a ii| 8 gratis GALAXY ^4 iPhone 5 SCHOUWEN-DUIVELAND 25 In café Bommenede in Zonnemaire wordt 15 juni een benefietavond voor de J-Walk gehouden. «a HMKM We kozen voor Lifeheart omdat het iets is dat echt uit je hart moet komen" KORTING KORTING in rug J-Walk door Piet Kleemans ZONNEMAIRE - Het begon met het idee voor 'iets met muziek' in het café. Het groeide uit tot een bene fietavond met drie bands. „En we werden eigenlijk alleen maar en thousiaster", zegt Marlène van der Wekken. Samen met Jacolien de Glopper tekent zij voor de orga nisatie van Lifeheart Bommenede Live ten bate van de j-Walk waar mee elk jaar aandacht gevraagd wordt voor kankerbestrijding. Van der Wekken en De Glopper zijn sinds januari bezig met het op poten zetten van de benefiet avond. „We zijn de boer opgegaan om sponsors te zoeken en ik moet zeggen dat eigenlijk overal heel positief wordt gereageerd op ons verhaal." De Glopper, die zelf twee jaar geleden haar schoon moeder verloor aan kanker: „Ieder een heeft heeft wel iets met kan kerbestrijding." Gaandeweg de tocht („We komen elke woensdag bij elkaar") groei de het initiatief snel. Op aanraden van bureau Iszo Visueel werd een naam verzonnen. „En dat was'nog niet zo makkelijk", stelt Van der Wekken. Uiteindelijk werd het tweetal het eens over de naam Li feheart. De Glopper: „We kozen voor Lifeheart omdat het iets is dat echt uit je hart moet komen." Er kwam een bijbehorend logo, er werden tickets gedrukt en er werd een aan gewijde Facebookpa- gina Lifeheart aangemaakt. De Glopper: „Ik ben zelf ook nog be zig geweest met het maken van een website, maar dat was niet echt goed voor mijn humeur." Jacolien de Glopper (links) en Mar lène van der Wekken zijn al vanaf januari bezig met de organisatie van benefietavond Lifeheart Bom menede Live ten bate van de J-Walk. foto Dirk-Jan Gjeltema Computerspecialist Van de Krieke schoot te hulp. De Glopper: „JMC-signmakers drukten de pos ter en zo zijn er nog een heleboel anderen die ons hebben gehol pen." Van der Wekken vult aan: „Op gegeven moment kwam we op het idee om tijdens Lifeheart Bommenede Live ook een verlo ting te houden. Zijn we allerlei be drijven langs geweest om te vra gen of zij ons misschien aan prij zen konden helpen. Ik stond ver steld van wat al allemaal heeft op geleverd. Echt heel leuke prijzen zijn straks te winnen." Van der Wekken en De Glopper wisten drie bands te strikken voor Lifeheart Bommenede Live; Gruss - een mix van jonge hon den en oude rotten - trapt af om 20.00 uur. Rond 21.30 uur neemt WAF het stokje over. Coverband BostMa gaat om 23.00 uur los. Van der Wekken: „De bands heb ben ook met elkaar om tafel geze ten om te kijken hoe ze het het beste konden doen delen van ap paratuur zodat er niets steeds van alles afgebroken en weer opge bouwd moet worden." Hoewel Lifeheart Bommenede Li ve nog plaats moet vinden kijken Van der Wekken en De Glopper nu al verder. „We denken zeker dat er volgend jaar ook een Life heart Bommenede Live komt, en ook weer voor een goed doel. Jacolien de Glopper ZIERIKZEE - Bouwbedrijf Boogert uit Oosterland is de laagste in schrijver voor fase 1 van de renova tie van de Zierikzeese wijk Buijse. Het gaat om de herbouw van 40 huizen in de wijk, die straks Bu zee zal heten. Er hadden zich zes bouwbedrijven ingeschreven voor het werk, dat in augustus begint. Opdrachtgever is woningbouw vereniging Zeeuwland. In totaal gaat het om de sloop van 141 hui zen, die door 131 nieuwe worden vervangen. Het werk is verdeeld in drie fasen. Elke fase wordt af zonderlijk aanbesteed. „Het is een groot project. Dat ineens gunnen zou voor ons te veel risico's met zich meebrengen," aldus Zeeuw- landdirecteur Antoine de Ceuster. In 2018 moet Buzee klaar zijn. I Fase één van de renovatie van 'plan Buijse' in Zierikzee is aanbesteed. Boo gert uit Oosterland mag het werk uitvoeren, foto Dirk-Jan Gjeltema Ben in Actie! Kom snel naarRitel! Actie i.c.m. Ben abonnement, op het netwerk van T-Mobile. Gehele contractsperiode! 4.99 inch HD scherm 13.0 megapixel camera Quad-core processor 4.0 inch Retina Display 8.0 megapixel camera Gezichtsherkenning I 2.5GB, 1e 9 mnd voor €12.50 p/mnd TELE2 I.c.m. 2-jarig Tele2 SmartMix 300 abonnement (300 min/sms) fcMfflsiM (H) kpn 0^^. TEI.E2 SiZI 1 Bergen op Zoom Wouwsestraat 18 Breda Karrestraat 7 Dordrecht Voorstraat 266 Etten-Leur Markthof 7 Goes Korte Kerkstraat 1 Middelburg Markt 63a Oosterhout Arendshof 5 Roosendaal Roselaar 49 Rotterdam Lijnbaan 51 Terneuzen Havenstraat 28 K Tilburg Heuvelstraat 48 Vlissingen Walstraat 99 Waalwijk Stationsstraat 47a Delft Hulst Spijkenisse Oud-Beijerland Naaldwijk Pijnacker Ijsselstein

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 55