Colofon, Wat blijft is de emotie.. familieberichten B d1ens9niinq.nl Abraham Edouard Tellier Ko van Hoeve 9 Marinus Capelle De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? iWR Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant donderdag 30 mei 2013 I 39 In al zijn eenvoud was hij groot Onverwachts overleed, na een arbeidzaam leven mijn broer en onze oom in de leeftijd van 81 jaar. Aardenburg: Edouard Tellier Sjaak en Angelique Kevin, Lindy, Vicky Hannie Derren, Fleur Johan en Angelique Dylaney Draaibrug, 28 mei 2013 Correspondentieadres: H. Tellier Weststraat 64 4527 BV Aardenburg De begrafenis geleid door Ds. H.J. Bijman, zal zaterdag 1 juni om 10.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Landstraat te Aardenburg plaatsvinden. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Met dankbaarheid denken wij terug aan zijn inzet en jarenlange samenwerking. Wij zullen zijn vriendschap missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en vriendin Ghislaine, die wij allen veel sterkte toewensen. Ike en Catja Haartsen Cor en Nellie van Belois Mijn Jezus, ik houd van U Door de tranen van verdriet, blinkt de glimlach door van een onuitwisbare herinnering aan mijn lieve zorgzame man, onze lieVe vader en trotse opa Hartelijk dank voor uw belangstelling en medeleven tijdens zijn ziek zijn en na zijn overlijden. Het was ons tot grote steun en het doet ons goed te weten dat hij bij velen een speciale plek heeft ingenomen. Corrie, kinderen en kleinkinderen Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu g-OP "t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39