mensenlinq.nl Lein Davidse Adriana van Kerkvoorde Johanna Jansje van der Weel - Schoonaard echtgenote van Jacobus Adrianus van der Weel 12005 Simóne Rosalie Rammeloo Mady de Waal 38 I Pat] Kei donderdag 30 mei 2013 't Verlies was er al voor het einde; de rouw, voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van zijn gedachten nam. Wij voelden mee zijn stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren, is heden van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa in de leeftijd van 77 jaar. Goes: Janny Davidse - Janse Kamperland: Lennard en Janine Kevin, Vienna, Senja Goes: Saskia en Jacco 28 mei 2013 Abel Tasmanstraat 31,4461 ZA Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 1 juni om 11:00 uur in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van voornoemd •rouwcentrum. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 10:30 tot 10:50 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn bedroefd om het gemis van'onze geliefde broer, zwager en oom Lein Davidse J. Davidse-Nieuwenhuize C. Davidse M. Davidse-Pouwer H. van den Doel C. Davidse-Lobbezoo J. de Visser-Davidse Joh. Davidse L. Davidse-Zandburg neven en nichten 'Kom, want alles is klaar'. Lucas 14 vers 17b Intens verdrietig geven wij u kennis dat, na vijf weken geleefd te hebben tussen hoop en vrees, van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Jacob Janse - Jaap - Serooskerke (W22 mei 1935 -f Goes, 28 mei 2013 Kapelle: Annie Janse-Onderdijk 's-Gravenpolder: Tanja en Jan van Hoepen-Janse André Goes: Lizet en Ronald van Toer-Janse Eline Goes: Jolanda en Frank de Lange-Janse Marouscha Fayola Wemeldinge: Rian en Pete Grant-Janse Duncan Wij willen de artsen en verplegend personeel van afd. Intensive Care ADRZ Goes hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle begeleiding en goede zorg. Spaarlingsstraat 22 4421 GE Kapelle De afscheidsdienst, die geleid wordt door Ds. B. de Jong, wordt gehouden maandag 3 juni om 13.00 uur in de 'Ontmoetingskerk', Biezelingsestraat 67 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er in de 'Ontmoetingskerk' gelegen heid tot condoleren. Ik wandel in het licht met Jezus. Opwekking lied 214 In vrede en omarmd door zijn gezin is van ons heengegaan naar het huis van zijn hemelse Vader. Onze lieve zorgzame man en papa, Hendrik Willem Lamper Henk - in de leeftijd van 59 jaar. Willy Lamper-van Boven Mireille en Shamim Nathalie en Yannick 28 mei 2013 Oranjeboomstraat 15 4424 AE Wemeldinge De dienst van Woord en Gebed wordt zaterdag 1 juni om 13.00 uur gehouden in de Zuidpoort Christen Gemeente, Voltaweg 3 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 15.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Gelegenheid tot condoleren vanaf 16.30 uur in camping Klein Stelle, Stelhoekweg 1 te Wemeldinge. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan mag u deze advertentie beschouwen als uitnodiging. Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in Ter Schorre is heden rustig ingeslapen onze tante en oud-tante in de leeftijd van 96 jaar. Uit allernaam: familie vap Kerkvoorde Terneuzen, 28 mei 2013 Correspondentieadres: Parelmoerboog 36 4533 BC Terneuzen Een bijzonder woord van dank aan het verzorgend personeel van R18 van verpleeghuis Ter Schorre. De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 3 juni om 14.00 uur in het Monuta crematorium Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechflgheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Verdrietig, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en superoma ~Jo~ in de leeftijd van 94 jaar. Adrie van der Weel in herinnering Wil de Braai - van der Weel Chris de Braai Jan-Willem en Kathelijne Chrisje, Victor, Sophie Hans en Ester Anne Marijke Tangeman - van der Weel Peter Tangeman Joost Ron en Leonie Fedde Haamstede, 28 mei 2013 Allévo "Duinoord" Correspondentieadres: W. de Braai - van der Weel Oude Lagezoom 2 4328 ED Burgh-Haamstede Zaterdag 1 juni is er een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 11.00 uur. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Heden is onze moeder, oma van Iskander, Ruben, Lieke, Hugo en Vincent heengegaan. Nu is zij weer tezamen met haar geliefde echtgenoot Henry. Annie Ortan-Sellers Rotterdam, 29 juli 1937 Middelburg, 28 mei 201 3 John en Miranda Iskander Anjaenjob Lieke en Niek Vincent Bob en Cara Ruben Hugo Correspondentie adres: Omloop 15 4336JE Middelburg e: awijtsma@zeelandnet.nl Een woord van dank aan de medewerkers/sters van zorgstroom en van zorgcentrum Buitenrust, in het bijzonder aan afdeling Vuurtoren en Dr. de Laet, voor de liefdevolle verzorging die zij van hen kreeg. U kunt van Annie afscheid nemen op zaterdag 1 juni" van 15.00 tot 16.00 uur in Zorgcentrum Buitenrust aan de Buitenruststraat 2214337 EP te Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 3 juni om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middel burg. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Gelieve geen bloemen. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "Ter Schorre", zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Johannes Everardus van Hijfte *29-05- 1925 Philippine J27-05-2013 Terneuzen Westdorpe: Egidia en Tonny Ferket-van Hijfte Xenia en Michèl Rooze-Ferket Poey Nikki Romy Dario en Albertine Ferket-van Ooi Isis Lana Familie Rammeloo Familie van Hijfte Familie Hamerlynck Westdorpe, 28 mei 2013. Gorr. adres; Singel 88,4554 CP Westdorpe De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 1 juni om 10.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op begraafplaats "Engelenhof' te Ertvelde, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Moeder ligt opgebaard in De Geslootene Boom waar u voorafgaand aan de dienst om 9.45 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Onze lieve medewerkster We gaan je missen! ledereen van de Ruilwinkel Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38