5* V Jacobus van Hoeve O d1ensenlinq.nl woensdag 29 mei 2013 familieberichten I 43 Ghislaine Madou Maria Labruyère-Meeuwsen Johan de Vos Maria Cornelia van der Plank "Rie" Jan van Willegen echtgenoot van Joke Scheffer KIM Adriana de Marée-Kolijn UITVAART Familieberichten Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Henk Hak Marie, Ellen en Moniek, heel veel sterkte. Vera en Maarten Miel (in herinnering) en Magda Gerda en Luc Gerard en Rietje Ronald en Elly Linda en Onno Frank en Gilda Lina en Chris Neven en nichten ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Klazina Maria Weezepoel 22 augustus 1937 weduwe van Leendert Marius Hilleman 27 mei 2013 Ronald en Esther Natascha Richard en Jorijn Milo, Noa 't Gasthuis Noordpoortplein 2 4331 RN Middelburg Wij bedanken alle medewerkers van 't Gasthuis, afdeling Molenwater, voor de liefdevolle verzorging die zij aan onze moeder hebben gegeven. Zaterdag 1 juni om 10.00 uur gedenken wij haar tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. In deze samenkomst is er tevens gelegenheid om afscheid te nemen. Na de samenkomst bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Tot het laatst doorgaandmoest je toch de strijd staken Verdrietig, maar dankbaar voor wie je was met al je humor en je aandacht moeten we afscheid nemen van mijn lieve vriend, onze broer, zwager en oom 25-3-1945, Terneuzen t 27-5-2013, Knokke-Heist (B) vriend van Schoondijke: B. van Hoeve Oostburg: N. de Smit - van Hoeve J. de Smit Biervliet: A. de Jonge - van Hoeve t K.de Jonge Roosendaal: J. van Hoeve Almere: L. van Hoeve L. van Hoeve - La vin Neven en nichten Correspondentieadres: Tragel Oost 8 4507 JA Schoondijke Er is gelegenheid tot afscheidnemen donderdag 30 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg. De afscheidsdienst vindt plaats vrijdag 31 mei om 13.30 uur in de PKN kerk aan de Dorpsstraat te Schoondijke, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. De letter doodt, maar de geest maakt levend. Korinthe 3:6 Na een periode van afnemende gezondheid, is rustig ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, groot - en over grootmoeder Irma Felomena de Haay-Diwan weduwe van Johannes de Haay in de leeftijd van 88 jaar. Andre de Haay Theo en Nel de Haay Kinderen en kleinkinderen Roelof en Ellen de Haay Kinderen en kleinkinderen Paul en Karen de Haay Kinderen en verdere familie Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Vurssche, voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. Axel, 22 mei 2013 De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaats gevonden op woensdag 28 mei. correspondentieadres: Gerard van de Nissestraat 76,4543 AG Zaamslag Zie, Ik sta aan de deur, en Ik klop; indien iemand Mijn stem zal horen, en de deur opendoen, Ik zal tot hem inkomen, en Ik zal met hem avondmaal houden, en hij met Mij. Openbaring 3 vers 20 Verdrietig, maar dankbaar dat ze zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat door de Heere van ons is weggenomen onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder echtgenote van Cornelis Labruyère f 2001 eerder echtgenote van Geerard Toorenaar 11970 Waarde 10-07-1921 Zaamslag: Molenhoek: Oude Wetering: Goes 27-05-2013 Kees Toorenaar Ella Toorenaar-Bosselaar Mart Toorenaar Mieke Toorenaar-Slabbekoorn Jaap Toorenaar Marieke Toorenaar-van Leeuwen Goes: Wim Toorenaar f 1983 Veenendaal: Els Aarnoudse-Labruyère Mart Aarnoudse Damwoude: Rie Mijnders-Labruyère Cor Mijnders Middelburg: Jan Labruyère Annemarie Labruyère-Commelin Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Rehoboth" te Goes Correspondentieadres: Val 20,4543 PB Zaamslag De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. zaterdag 1 juni in de zaal van de Sionkerk, ingang van de zaal via de Graaf Adolfstraat te Goes, en vangt aan om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wilhelminadorp. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemde zaal. Geen bloemen. Met droefheid vernamen wij het heengaan van Met dankbaarheid denken wij terug aan hetgeen hij als speler en trainer voor onze vereniging heeft betekend. En hij had nog zoveel willen doen maar helaas heeft dat niet zo mogen zijn. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie die wij veel sterkte toewensen met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van voetbalvereniging Koewacht. Met verdriet geeft familie De Jonge kennis van het overlijden van Oud longarts van Dekkerswald te Groesbeek Middelburg, Nijmegen, 31 oktober 1922 26 mei 2013 Correspondentie adres Monuta Uitvaartzorg T.a.v. familie Van der Plank Postweg 60 6523 LD Nijmegen De dankdienst wordt gehouden op vrijdag 31 mei 2013 om 14.00 uur in de Zuiderkapel van de St. Stevenskerk, St. Stevenskerkhof 62 te Nijmegen, (parkeren in nabijgelegen parkeergarage). Aansluitend aan de dankdienst begeleiden wij Rie naar haar laatste rustplaats op begraafplaats Rustoord, Postweg 60 te Nijmegen. Na afloop bent u van harte welkom voor een informeel samenzijn in de aula van de begraafplaats. Indien u geen persoonlijk bericht van overlijden mocht hebben ontvangen, gelieve u deze aankondiging als zodanig'te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Toch nog onverwacht is van ons heengegaan Goes, t Terneuzen, 05-09-1943 27-05-2013 Correspondentieadres: Molenstraat 32, 4554 CH Westdorpe De crematie zal plaatshebben op 31 mei om 11.00 uur in het crematorium aan de Bellamystraat 32 te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleance. <0> DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven, na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Familie de Mareé Mei 2013 S i VERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlijbe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelie tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 0139999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 67