üvsr Jsdsn 42 Ifamilieberichten lllensenlinq.nl Dirk Bentschap-Knook Tanny van Dijk - de Nooijer Maria Labruyère-Meeuwsen Maria Cornelia van der Plank "Rie" Anthonij Prince Anton woensdag 29 mei 2013 Wij hebben het droevige bericht ontvangen dat onze collega op vrijdag 24 mei op 52-jarige leeftijd, na een niet te winnen strijd, is overleden. Dirk was sinds 9 mpart 1998 in dienst van ons bedrijf. Voor ons was Dirk een fijne, attente collega die altijd voor iedereen klaar stond. Wij zullen hem missen als collega. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Rasenberg Wegenbouw B.V. Breda Opgewekt en zorgzaam Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer Tot op het laatste moment, Het wilde niet meer Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze moeder, oma en overgrootoma sinds 14 maart 2008 weduwe van A.H.J. van Dijk in de leeftijd van 73 jaar. Middelburg: Myrna en Frank Nicky en Maili, Jayhla Lyanca en Joey Oost-Souburg: André en Airien Dany Jasmijn Wesley Goes, 27 mei 2013 Correspondentieadres: Romp 2,4336 JL Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 31 mei om 14.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen kaart ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Te yroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Henk Hak Marie, Ellen en Moniek, heel veel sterkte. Vera en Maarten Miel (in herinnering) en Magda Gerda en Luc Gerard en Rietje Ronald en Elly Linda en Onno Frank en Gilda Lina en Chris Neven en nichten ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Klazina Maria Weezepoel 22 augustus 1937 27 mei 2013 weduwe van Leendert Marius Hilleman Ronald en Esther Natascha Richard en Jorijn Milo, Noa 't Gasthuis Noordpoortplein 2 4331 RN Middelburg Wij bedanken alle medewerkers van 't Gasthuis, afdeling Molenwater, voor de liefdevolle verzorging die zij aan onze moeder hebben gegeven. Zaterdag 1 juni om 10.00 uur gedenken wij haar tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. In deze samenkomst is er tevens gelegenheid om afscheid te nemen. Na de samenkomst bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zie, Ik sta aan de deur, en Ik klop; indien iemand Mijn stem zal horen, en de deur opendoen, Ik zal tot hem inkomen, en Ik zal met hem avondmaal houden, en hij met Mij. Openbaring 3 vers 20 Verdrietig, maar dankbaar dat ze zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat door de Heere van ons is weggenomen onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder echtgenote van Cornelis Labruyère t 2001 eerder echtgenote van Geerard Toorenaar f 1970 Waarde 10-07-1921 Goes 27-05-2013 Zaamslag: Kees Toorenaar Ella Toorenaar-Bosselaar Molenhoek: Mart Toorenaar Mieke Toorenaar-Slabbekoorn Oude Wetering: Jaap Toorenaar Marieke Toorenaar-van Leeuwen Goes: Wim Toorenaar 11983 Veenendaal: Els Aarnoudse-Labruyère Mart Aarnoudse Damwoude: Rie Mijnders-Labruyère Cor Mijnders Middelburg: Jan Labruyère Annemarie Labruyère-Commelin Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Rehoboth" te Goes Correspondentieadres: Val 20,4543 PB Zaamslag De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. zaterdag 1 juni in de zaal van de Sionkerk, ingang van de zaal via de Graaf Adolfstraat te Goes, en vangt aan om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wilhelminadorp. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemde zaal. Geen bloemen. Met verdriet geeft familie De Jonge kennis van het overlijden van Oud longarts van Dekkerswald te Groesbeek Middelburg, Nijmegen, 31 oktober 1922 26 mei 2013 Correspondentie adres Monuta Uitvaartzorg T.a.v. familie Van der Plank Postweg 60 6523 LD Nijmegen De dankdienst wordt gehouden op vrijdag 31 mei 2013 om 14.00 uur in de Zuiderkapel van de St. Stevenskerk, St. Stevenskerkhof 62 te Nijmegen, (parkeren in nabijgelegen parkeergarage). Aansluitend aan de dankdienst begeleiden wij Rie naar haar laatste rustplaats op begraafplaats Rustoord, Postweg 60 te Nijmegen. Na afloop bent u van harte welkom voor een informeel samenzijn in de aula van de begraafplaats. Indien u geen persoonlijk bericht van overlijden mocht hebben ontvangen, gelieve u deze aankondiging als zodanig te beschouwen. J Enige en algemene kennisgeving Mijn vaste stelregel is altijd geweest: Ik geef iets pas definitief op, als ik pertinent zeker weet dat er absoluut niets meer aan te doen is; en nu is het dan zover... Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Rina van Eek *24 april 1928 Vlissingen 127 mei 2013 Els den Outer - Prince Martin den Outer Meivin Dennie Abraham Kuyperstraat 2, Vlissingen Correspondentieadres: Albardastraat 8, 4384 HR Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Anton op vrijdag 31 mei van 10.00 tot 10.15 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. Aansluitend vindt de afscheidsdienst plaats om 10.30 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum. Daarna begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de Pr. Rooseveltlaan in Vlissingen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het uitvaartcentrum. Een speciaal woord van dank aan Lillian, het personeel van de Thuiszorg, afdeling O van het ADR Ziekenhuis in Goes, Ter Reede Woning 28, Weyevliet Woning 13 en Stichting Majoraat voor de goede zorg aan hem gegeven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42