Exclusief Fietsen en cruisen in de Moezelstreek ïliOO korting o oersoneri PZC KRAS.NL Ja, ik wil een Sportabonnement op de PZC! Alléén vertrek op 29/6 en 31/8 dus boek snel! woensdag 29 mei 2013 I 41 voor de lezers van deze krant! I voor de lezers van deze krant! 8 dagen nu vanaf bij EGA0020 8-daagse riviercruise Duitsland incl. busreis, fietshuur, alle maaltijden aan boord en KRAS.NL-fiets-/reisleiding Bewonder de prachtige Moezelstreek vanaf het water en per fiets en ontdek de schitterende natuur met pittoreske wijndorpen en imposante burchten! Onder leiding van ervaren KRAS.NL fiets-/reisleiding, maar toch op eigen tempo, fietst u namelijk naar de mooiste plaatsjes zoals Cochem, Trier, Beilstein en Winningen. Een dagje relaxen op het schip mag uiteraard ook! De fiets huur van een 24-versnellingen Gazelle toerfiets is al bij de prijs inbegrepen. Als lezer van deze krant profiteert u bovendien van 150 korting p.p. bij boekingen gemaakt t/m 23 juni. HHiyivwi Dagprogramma (fietstochten van 37-52 km): Dag 1: busreis naar Koblenz en inscheping. Dag 2: een mooie fietstocht van wijnstadje Cochem naar Zeil. Dag 3: vandaag volgen we het Moezelfietspad van Zeil tot aan Bernkastel. Dag 4: we varen naar het historische Trier, waar we ook een fietstocht kunnen maken. Dag 5: in Piesport aangekomen stappen we op de fiets naar 'Jugendstil-stad' Traben Trarbach. Dag 6: we ontdekken het romantische Beilstein. Dag 7: langs de sprookjesachtige Moezel naar Winningen. Dag 8: ontscheping in Koblenz en terugreis naar Nederland. MS Allegro**** Dit comfortabele 3-sterren-plus schip is ruim opgezet met een gezellige lounge met bar, panoramaramen, personenlift, restaurant en zonnedek met zitjes en ligstoelen. Vertrekdata en prijzen Vertrek op za. op 29 juni en 31 augustus 2013. 8 dagen Normale prijs Lezersprijs 29/6 vanaf.£-&99'* nü vanaf 549 31/8 vanafnü vanaf 599 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen in een voordeelhut benedendek. Inclusief: busreis Nederland-Koblenz v.v., 7 nach ten aan boord van het MS Allegro o.b.v. volpension (ontbijt, lunch en diner), het beschreven vaarp.ro- gramma, KRAS.NL-fiets-/reisleiding, gebruik toer fiets tijdens de reis, Duitse vaarbelasting, 1 x live muziek aan boord én gratis gebruik van de sauna. Exclusief: niet genoemde maaltijden, fooien, excursies en entreegelden, borg bij huurfiets, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Optioneel: fietshuur E-bike 34 per fiets. Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/LR91043 Voor meer informatie en boekingen: Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR91043 Kies uw datum, prijs en klik op BOEK NU. Voer bij 'stap 1' de actiecode WEG4002Ó in en u ontvangt 150 korting per persoon. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reis- nummer LR91043 en actiecode WEG40020 Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 23 juni 2013. waarom zou je meer betalen Speciaal voor alle sportliefhebbers heeft de PZC het sportabonnement; iedere zaterdagen maandag de krant boordevol voorbeschouwingen, wedstrijdverslagen, interviews, standen, achtergrondverhalen en nog veel meer bij jou in de bus. Stuur nu de bon op, bel 088 - 013 9910 of geef je op via www.pzc.nl/abonneren Ik neem een sportabonnement op proef: ik ontvang 13 zater- en maandagen de krant voor 30,-. (zamapl3) Ik kies ingangsdatum: zo spoedig mogelijk per - - 2012 Naam: Voorletters:O m O v Adres: Postcode:Plaats: Telefoon:(o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon mobiel: Emailadres: Geboortedatum: Ik verleen éénmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn Bank-/girorekening:Handtekening:j Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VC Tilburg of kijk op www.pzc.nl/abonneren Deze aanbieding is geldig als u de laatste drie maanden geen proefabonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat Zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41