Vwo- examen lekt uit via internet 'Moord stel ging om geld' Grenswoning uitgebrand r r Alles is duister aan Juan Cuenca firn A Meisjes betalen meer zelf dan jongens WOENSDAG 29 mei 2013 Buien en DESTELLING UW MENING 374 reacties UW CRUISE BOEKT U BIJ CRUISEWINKEL.NL CRUISEWINKEL.NL Dubai en de Emiraten Op Hofstede Bella Artes kun je je weer helemaal opladen Kapitaal Visser en Severein was mogelijk bedoeld voor investering in bedrijf met verdachte. 8 71 168 555530 2 I VERDIEPING disïs ZEELAND editie: Walcheren 255e jaargang nr. 124 los nummer 1,95, abonneeprijs 1,02 OVERSLAG - Een korte felle brand heeft gisterochtend omstreeks elf uur een woning in de Dorpsstraat in Over slag grotendeels verwoest. Volgens het grensoverschrij dende protocol rukten de brandweer van Westdorpe en het korps van Zelzate uit. De woning lag precies op de grens: de voorzijde in Vlaanderen, de achterkant in Neder land. Aan de voorkant zette Zelzate een hoogwerker in, aan de achterzijde bluste de hoogwerker van Terneuzen. Officier van dienst Eric Dieleman: „Het protocol werkte voortreffelijk." foto Chris Platteeuw den haag - Het eindexamen Frans voor het vwo dat vanmid dag op het programma staat, is uit gelekt en via het internet ver spreid. Mogelijk komt er een ver vangend examen voor de 16.700 eindexamenkandidaten met Frans in hun pakket. Het College voor Examens (CvE) zal scholen vanochtend inlichten of er een vervangend examen komt. Scho len zullen hun leerlingen van die beslissing op de hoogte brengen. Volgens een woordvoerster van het college liggen er noodscena rio's klaar voor dit soort situaties die 'gelukkig niet vaak voorko men'. Er wordt naar gestreefd een vervangend examen, dat klaar ligt, woensdagmiddag af te ne men, maar 'het is kort dag'. Kinderen krijgen te veel zakgeld Reageer op pzc.nl Zie ook pagina 28 en 29 Ik koop mijn cd's en dvd's graag in de winkel EENS 54% ONEENS ^^^Hl 46% 8 dagen vanaf i€ 1.074, www.cruisewinkel.nl Bel 020 421 11 15 Dubai, Muscat, Abu .Dhabi, Manamah, Dubai AIDAdiva Vertrek: wekelijks van 22 november t/m 7 maart murcia - Bronnen binnen de loka le politie van Murcia vermoeden dat Ingrid Visser en Lodewijk Se verein een 'aanzienlijke som' con tant geld bij zich hadden toen ze op het vliegtuig stapten naar Spanje, afgelopen 13 mei. Mogelijk was dat om te investeren in een gezamenlijke onderneming met Juan Cuenca Llorente, die door de politie wordt beschouwd als het brein achter de dubbele moord. Een Spaanse onderzoeksrechter heeft gisteren besloten het voorar rest van de 36-jarige Cuenca voor onbepaalde tijd te verlengen, zon der borgstelling. Over zijn twee Roemeense handlangers volgt vandaag zo goed als zeker eenzelf de beslissing. De lichamen van oud top-volley- balster Ingrid Visser en haar part ner Lodewijk Severein werden af gelopen zondag gevonden in een afgelegen boomgaard in de buurt van Murcia. In de Spaanse media worden de gruwelijkste details be schreven over de verwondingen van Lodewijk en de scheiding van romp en ledematen van de twee voordat ze werden begraven. Slachtoffers en verdachten wor den in Spanje met naam en toe naam genoemd en Spaanse lezers zijn gewend het verhaal tot op de vierkante centimeter uitgelegd te krijgen. De familie van Visser en Severein hebben laten weten ge schokt te zijn over de verslagge ving. De woordvoerster van de fa milies noemde als voorbeeld be richten over de veronderstelde zwangerschap van Visser, 'vooral omdat de familie dat niet wist'. O pagina 8 en 9: Alles duister aan Juan Cuenca

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 1