Webwinkel regelt een helder en scherper aanbod voor uw mobiele telefoon! De nieuwste tabletcomputers van Empire Electronix Profiteer ook mee! Wilt u profiteren van lagere maandlasten voor uw mobiele abonnement? Doe dan ook gratis en vrijblijvend mee! PZC pzc.nl/webwinkel/abonneevoordeel Tin nri pzc.nl/webwinkel 32 :s In samenwerking met groepsveiling.nl organiseert webwinkel op 3 juni een veiling. Daarin laten we de mobiele aanbieders tegen elkaar bieden. Tot het scherpste aanbod voor uw gebruik over blijft. U kunt daardoor profiteren van een scherp en overzichtelijk aanbod. Doe dus mee. Hoe groter de groep deelnemers, hoe beter de aanbieding. Inmiddels hebben zich al 115.000 geïnteresseerden aangemeld en dat worden er iedere dag meer. Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail. U kunt dan direct, in 5 simpele stappen, het scherpe aanbod, gericht op uw eigen gebruik, inzien. Vervolgens is het geheel aan uzelf of u wenst in te gaan op dit voorstel. groep veiling il Doe mee op pzc.nl/webwinkel/abonneevoordeel >s Empire Electronix 8 inch Tablet Lezersprijs 99,99 Empire Electronix 10,1 inch Tablet Lezersprijs C 199,99 Bon - 22 Tabiets Empire Electronix dinsdag 28 mei 2013 I: - h De nieuwste, dunste en lichtste tablet van Empire Electro nix heeft met een schermgrootte van 8" een prettig groot beeld maar toch ook compact genoeg om overal mee naar toe te nemen. U kunt dus overal online zijn, gamen, muziek luisteren, een boek lezen of werken. Dankzij de snelle Multi Core processor met 3D graphic engine gaat dit ook nog eens zeer vlot. Voorzien van de nieuwe en zeer gebruiksvriendelijke Android 4.1 software Zeer dunne en lichte tablet, makkelijk mee te nemen Elegante witte behuizing en geborsteld aluminium achter zijde, mooi en stevig Download gratis duizenden apps via Google Playstore - E-Read functie Compatible met alle gebruikelijke video- en fotobestan den De vormgeving van de grotere broer ziet er fantastisch uit, het scherm, een 10,1" IPS LCD.display, is van topkwaliteit en de uni eke specifi caties maken van deze tablet een ware krachtpatser. Kortom een tablet met topprestaties op ieder gebied, aange boden tegen een uniek lage prijs. HD scherm voor het optimaal bekijken van videobestanden Voorzien van krachtige quad core procéssor Elegante titanium look en geborsteld aluminium behuizing OS: Android 4.1 met Google Play Beide tabiets worden geleverd met gratis: Luxe lederen beschermhoes USB-kabel OTG kabel (direct aansluiten usb stick, camera etc/ Netvoedingsadapter Cleaning towel Stylus pen Hierbij bestel ik: I II i x Empire Electronix 8 inch Tablet OO x Empire Electronix 10,1 inch Tablet 99,99 199,99* Exclusief verzendkosten Voornaam: Achternaam: mO vO Straat: Nr: Plaats: Postcode: L Telefoon: E-Mail: Bankrekening: Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener f Media éénmalig het verschuldigde 11I11III Media éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg. Handtekening:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 52