üvsr iadan Hendrik Willem Jan Gijsbrecht Hak Henk Hak Henk Hak David Stroo Adrie Oudeman Adriana 4 7 /s mooi geweest. Gegroetye moeder. In de leeftijd van ruim 98 jaar is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Adriana Beenhakker-Zuidweg Sinds 4 mei 1968 weduwe van Gerard Beenhakker Heinkenszand, 5 december 1914 t Lewedorp, 19 mei 2013 Colijnsplaat: Nelly de Regt-Beenhakker Rinus de Regt Denekamp: Corné Colijnsplaat: Gerard en Yvette Isa, Mares, Madelief Brakel: Ada Oudeman-Beenhakker Johan Oudeman Nijmegen: Menno en Sietske Stan, Maud, Puck Zaltbommel: Ronald Haar afscheid heeft, naar haar wens, in besloten familiekring plaatsgevonden. Wij willen het personeel van Verpleeghuis "De Kraayert bedanken voor de liefdevolle verzorging. "Don't give up till itrs over, don't quit if you can" The Dubliners Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze zorgzame vader - Henk - 18 mei 1951 Oost-Souburg 26 mei 2013 Maria Hak-Gernaert Ellen Moniek Adriatischezeestraat 28 4388 GL Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 31 mei om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen sprekers In plaats van bloemen graag een gift aan het Familiehuis Daniel den Hoed. Een collectebus zal hiervoor aanwezig zijn. Dank aan dokter Meulmeester en de medewerkers van Zorgstroom voor de goede zorg en begeleiding. Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze vriend Wij wensen Maria, Ellen en Moniek veel sterkte toe. Kees en Diana Verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze gewaardeerde oud-collega Wij herinneren Henk als een sociaal betrokken fysiotherapeut en collega. Wij wensen Maria, Ellen en Moniek veel sterkte toe. Harry Jacqueline Nanda Marja Gerde Karin Caroline Petra Lianne Fysiotherapie Rozengracht Vlissingen Diepbedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen, mijn innig geliefde, zorgzame man, onze lieve, zorgzame vader en schoonvader David Stroo echtgenoot van Sara Clazina Stroo-Marteijn in de leeftijd van 75 jaar. Amemuiden: S.C. Stroo-Marteijn Vlissingen: Helma en Renz Amemuiden: Jacco en Debora Amemuiden: Peter 26 mei 2013 Ooststraat 7,4341 GD Amemuiden Onze dank gaat uit naar het personeel van Clasinastraat 8" te Amemuiden, voorde liefdevolle verzorging. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. vrijdag 31 mei om 13.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Amemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel. Aansluitend zal om 14.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemde kerk. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 12.30 uur tot 12.50 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen in zaal "Rehoboth", achter de kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Liever geen bezoek aan huis. Met je praten ging niet meer Je glimlach zei genoeg Dit afscheid nemen doet ons zeer Het is altijd te vroeg. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom D. Stroo In de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: A. Stroo P.C. Stroo-Boone Amemuiden: J.P. Stroo f F. Stroo-Knolle Zoutelande: J. Gabriëlse-Stroo C.L. Gabriëlse t Oost-Souburg: C.W. Stroo N.S. Stroo-Florisse Neven en nichten Amemuiden, 26 mei 2013 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom David Stroo Wij wensen Saar en kinderen heel veel sterkte. Amemuiden: Amemuiden: Vlissingen: Amemuiden: Amemuiden: Arenmuiden: M. Marteijn t J. Marteijn-Marteijn K. Marteijn t J. Marteijn-van Dalen C. Marteijn-Jobse M. Jobse t W. Marteijn t G. Marteijn f P. Marteijn-Marteijn J.L. Marteijn f Neven en nichten Amemuiden, 26 mei 2013 Diepbedroefd zijn wij dat de Here uit ons midden heeft weggenomen, onze lieve oom We zullen je glimlach missen. We wensen Tante Saar, Helma en Renz, Jacco en Debora en Peter veel sterkte toe. Amemuiden: Jaap en Ella Bernard en Ineke Marco en Jeanette Peter en Marianne en de kinderen Bedroefd om het gemis, maar dankbaar voor al het goede dat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zuster en tante Wemeldinge 26-03-1927 Goes 26-05-2013 Wemeldinge: Jan Oudeman Kloetinge: Jannie Weertman-Oudeman Addie en Marco Marrie en Jan Jaap en Margriet Jaap En de verdere Familie Correspondentieadres: Noordelijke Achterweg 14, 4424 EE Wemeldinge. Adrie is thuis, geen bezoek aan huis. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 30 mei om 13:00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Maartenskerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34