J
TELEVISIE 15
RTL 7/
CANVAS
TIPS
Vroege vogels
Provinciebezoek koningspaar
De allerslechtste echtgenoot
van Nederland
De rijdende rechter, wordt
vervolgd
DINSDAG 28 MEI 2013
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 09:20 RTL Z
Beursspel 09:40 RTL Z Nieuws
10:20 Tulpenrallye 10:40 RTL Z
Nieuws 13:20 Business-Chan-
nel.nl 13:40 RTL Z Nieuws
14:20 Bedrijf In Beeld 14:40
RTL Z Nieuws 15:20 Wekelijks
gesprek met de minister van
Financiën 15:30 RTL Z Ope
ning Wall Street 15:35 RTL Z
Nieuws 15:50 RTL Z Opening
Wall Street 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 Business Linked 16:40
RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:01 RTL Telekids 17:20
Malaika 17:50 Goede Tijden,
Slechte Tijden
VÊRONICA
07:00 Move that body 07:30
Born2Cook 08:00 Tommy Tele
shopping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:00
Move that body 14:35 Born-
2Cook 15:05 MasterChef UK:
The professionals 16:00 Every
day gourmet with Justine Scho-
field 16:30 Smaken verschillen
17:05 My kitchen rules
06:00 Zender uit de ether
06:20 Disney XD: Amazing
spiez, Het Speelplein, Phineas
Ferb, The suite life on deck, Pair
of kings, Ranger dierenjournaal
vanuit Emmen, Phineas Ferb,
Amazing spiez, Davincibles,
Casper's griezelschool, Rek-
kit Rabbit, Quack Pack, De Ver
vangers, Phineas Ferb, Ranger
dierenjournaal vanuit Emmen,
Zeke Luther, The suite life on
deck, Phineas Ferb, Kickin'
it, Amazing spiez, Davincibles,
Kick Buttowski, Randy Cunning
ham, ninja op school, Sidekick,
Het Speelplein, Kickin' it, Lab
Rats, The suite life on deck, Pair
of kings, Just kidding
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het Weer 13:35
ledereen beroemd 13:55 Thuis
14:20 Lion Country 14:45 Bro
thers Sisters 15:25 Flikken
16:15 Home Cooking Made
Easy 16:45 Clips 17:05 De top
collectie van... 17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Elisa
beth Live 2013 12:55 De Can-
vascrack 13:30 Sporza: Roland
Garros 2013
18:00 Autodieven Betrapt!, Re
ality
18:30 Politie Op Je Hielen, Serie
reportages
19:30 Helden Van 7: Ice Road
Truckers, Reality
18:15 The Bold And The Beau
tiful, Soapserie
18:40 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
19:35 Dr. Phil, Talkshow
18:05 MasterChef UK: The
professionals, Kookwed-
strijd
19:00 Achter gesloten deuren,
Gedramatiseerde reality
19:55 Overspel in de liefde,
Scripted realityserie
18:00 World's craziest fools
18:05 #Kansloos
18:15 That 70's Show
18:45 Rules of engagement
19:10 According to Jim
19:40 Two and a half men
18:00 Het journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 Het journaal
19:40 ledereen beroemd
19:00100"
19:02 Cheers
19:27 100"
19:30 Zonde van de zendtijd
O
00
20:301, Robot, Sf-actiefilm
20:30 Turks Fruit, Filmdrama
20:30 Over her dead body, Ro
mantische komedie
20:05 The big bang theory, Co
medy
20:30 Daredevil, Actiefilm
20:05 Het Weer
20:10 Thuis
20:40 Tomtesterom
21:25 CaféCorsari
20:00 TerZake
20:40 De Canvascrack
21:10 Man over Woord
21:40 Dockland
22:40 Virus, Actiefilm
22:40 Sex And The City, Komi
sche dramaserie
23:10 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
22:20 Say yes to the dress, Re
ality
22:55 Achter gesloten deuren,
Gedramatiseerde reality
23:50 Revenge (h), Dramaserie
22:30 Elektra, Actiefilm
22:20 Het journaal laat
22:35 Koppen XL
23:06 Keno
23:07 Euromillions
23:10 Het Weer (h)
23:15 Wereldsteden
22:40 Silent Witness
23:30 Wie wil u kussen?
IN
00:40 I Want Candy, Komedie
02:15 Teleshop 7, Homeshop-
ping
02:16 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
00:05 Judge Maria Lopez, Re
ality
00:31 Stoute Meiden TV
02:01 Tel Sell
00:40 My kitchen rules (h),
Kookprogramma
01:35 Smaken verschillen (h),
Culinair programma
02:10 Astro TV, Interactieve
show
02:40 Charlie Bartlett, Filmko
medie
00:20 Jensen laat, Talkshow
01:00 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:00 Hart van Nederland (late
editie)
00:00 Dagelijkse kost (h)
00:10 ledereen beroemd (h)
00:35 Journaallus (h)
00:00 Canvaslus (h)
Onder de Oosterschelde-golven
wordt ieder voorjaar druk gepaard
door sepia's, beter bekend als zee
katten. Hoe pakken ze dat aan?
Nederland 2, 19.25 uur
Koning Willem-Alexander en ko
ningin Maxima bezoeken de ko
mende weken alle twaalf provin
cies. Vandaag staan Groningen en
Drenthe op het programma.
Nederland 1, 19.25 uur
Ruben Nicolai en Goedele Lie-
kens testen of belabberde echtge
noten verstand hebben van het fy
siek behagen van de echtgenotes.
Nederland 1, 20.30 uur
Jetske van den Eisen onderzoekt
tien afleveringen lang hoe het af
liep met opvallende zaken. Van
avond onder meer een per abuis
gecastreerde hond en luidruchtig
klokkenspel in een speeltuin.
Nederland 1, 22.20 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu 07:20 Het Weer
07:23 Editie 2013 07:32 Regioned
07:42 Trugkieke 07:51 Verzeeu-
wigd 07:55 Zeeland in vogelvlucht
08:00 Zeeland Nu 08:20 Herhaling
programmering 07:20-07:55 09:00
Zeeland NU 09:20 Het Weer 09:23
Editie 2013 09:32 Regioned 09:42
Trugkieke 09:51 Verzeeuwigd 09:55
Zeeland in vogelvlucht 10:00 Herhal
ing programmering 09:00-09:55
11:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland NU 18:23 Het Weer
18:29 Zeeuws Goud 18:41 Regioned
18:51 Verzeeuwigd 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhaling
programmering 18:00-18:55 20:00
Zeeland NU 20:23 Het Weer 20:29
Zeeuws Goud 20:41 Regioned
20:51 Verzeeuwigd 20:55 Zeeland
in vogelvlucht 21:00 Herhaling
programmering 20:00-20:55 22:00
Zeeland NU 22:23 Het Weer 22:29
Zeeuws Goud 22:41 Regioned
22:51 Verzeeuwigd 22:55 Zeeland
in vogelvlucht 23:00 Zeeland NU
23:23 Het Weer 23:29 Zeeuws Goud
23:41 Regioned 23:51 Verzeeuwigd
23:55 Zeeland in vogelvlucht 00:00
Zeeland NU
uitenian
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Helicopter
Heroes 11:00 Homes Under the
Hammer 12:00 Don't Get Done in
the Sun 12:30 Cowboy Trap 13:15
Bargain Hunt 14:00 BBC News at One
14:30 Regional News and Weather
14:45 Doctors 15:15 Escape to the
Country 16:00 Perfection 16:45 The
Hairy Bikers' Food Tour of Britain
17:30 Put Your Money Where Your
Mouth Is 18:15 Pointless 19:00 BBC
News at Six 19:30 Regional News and
Weather 20:00 The One Show 20:30
EastEnders 21:00 Holby City 22:00
The Apprentice 23:00 BBC News at
Ten 23:25 Regional News and Weath
er 23:35 The Wright Way 00:05 Live
at the Apollo 00:35 Dan in Real Life
BBC2
07:05 Homes Under the Hammer
08:05 Don't Get Done in the Sun
08:35 Cowboy Trap 09:20 Saints
and Scroungers 10:05 Watchdog
11:05 Paul Hollywood's Bread 11:35
HARDtalk 12:00 BBC News 12:30
BBC World News 13:00 College Road
Trip 14:15 My Life in Books 14:45
The Super League Show 15:30 Classic
Mastermind 16:00 Springwatch in
the Afternoon 16:45 Fred Dibnah's
Made in Britain 17:15 Planet Earth
18:15 Flog It! 19:00 Eggheads 19:30
The Chef s Protege 20:00 Locomo
tion: Dan Snow's History of Railways
21:00 Springwatch 2013 22:00
TOWN with Nicholas Crane 23:00
The Apprentice: You're Fired 23:30
Newsnight 00:20 The Tudors
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Brisant
11:00 Tagesschau 11:05 ARD-Buffet
- Leben geniefêen 12:00 Tages
schau 12:15 ARD-Buffet - Leben
geniefSen 13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10 Leo
pard, Seebar Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Heiter bis tödlich - Morden im
Norden 19:45 Wissen vor 8 - Zukunft
19:50 Wetter vor acht 19:55 Börse
vor acht 20:00 Tagesschau 20:15
Tierarztin Dr. Mertens 21:00 In aller
Freundschaft 21:45 Report München
22:15 Tagesthemen 22:45 Joschka
und Herr Fischer 00:45 Nachtmagazin
01:05 Spatschicht - Die Comedy Büh
ne 01:35 Prime
ZDF
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Heute 09:05 Voile Kanne - Service
taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO Köln 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15 Die
Küchenschlacht 15:00 Heute 15:05
Topfgeldjager 16:00 heute - in Europa
16:10 Soko Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:05 SOKO Köln 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 Die Rosenheim-
Cops 20:15 ZDFzeit 21:00 Frontal
21 21:45 heute-journal 22:15 Neues
aus der Anstalt 23:00 Abenteuer
Forschung 23:30 Markus Lanz 00:45
heute nacht 01:00 Neu im Kino
01:05 Am wilden Fluss
WDR
07:20 Schooltelevisie 08:30 hier und
heute 08:45 Hart aber fair 10:00
Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Nashorn, Zebra Co. 12:00
Panda, Gorilla Co. 12:45 WDR
aktuell 13:00 Servicezeit 13:30 In
aller Freundschaft 14:15 Mord ist
ihr Hobby - 4. Ein Hundeleben 14:58
WDR aktuell 15:00 Planet Wissen
16:00 WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit 18:05 hier
und heute 18:19 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau 20:15 Abenteuer
Erde 21:00 Quarks Co: Ein Schwei-
neleben 21:45 WDR aktuell 22:00
Ecuador: Auf Schienen durch die
Anden 22:30 West ART 23:10 West
ART Meisterwerke: Man Seated at
Table von George Segal, Museum Ab-
teiberg in Mönchengladbach 23:15
Annies Manner 01:00 Domian
Discovery
07:20 Huge moves 08:10 Car war
riors 09:00 Fifth gear 09:50 X-Ma-
chines 10:40 Salvage hunters 11:30
Gold rush - Season 3 specials 12:20
Gold divers 13:10 Die Ludolfs 14:00
I could do that 14:25 How do they
do it? 15:15 Dirty jobs 16:05 tanked
16:55 American Trucker 17:20 Inside
West Coast Customs 18:10 Salvage
hunters 19:05 X-Machines 20:00
Auction Kings 21:00 Wheeler deal
ers: Trading up 22:00 Jesse James
Outlaw Garage 23:00 Whale wars
00:00 Mythbusters 01:00 Ross Kemp
on gangs 01:55 Wheeler dealers:
Trading up
National Geographic
07:00 Highway thru hell: Canada
08:00 The dog whisperer 09:00
Monster fish 10:00 Hard Time 11:00
Drugs Inc 12:00 The dog whisperer
13:00 Monster fish 14:00 Big, big
ger, biggest 15:00 Highway thru
hell: Canada 16:00 Hard Time 17:00
Drugs Inc 18:00 Car S.O.S 19:00
Family guns 20:00 Highway thru hell:
Canada 21:00 Wicked tuna 22:00 Bid
destroy 23:00 Wicked tuna 00:00
Bid destroy 01:00 Highway thru
hell: Canada
Animal Planet TLC
07:20 Four weddings 08:10 Miami
Ink 09:00 DC Cupcakes 09:30
World's worst mum 10:20 Secretly
pregnant 11:10 Cake boss 12:00
Animal cops Houston 12:50 Breed
all about it 13:15 Animal ER 14:05
Must love cats 15:00 Four weddings
US 15:50 Jon Kate plus 8 16:15
Little people, big world 16:45 Say yes
to the dress 17:10 Hoarding: buried
alive 18:00 Top Chef: Just desserts
19:00 Miami Ink 20:00 Four wed
dings 21:00 Toddlers tiaras 22:00
Long Island medium 22:55 Scorned:
crimes of passion 23:45 Disappeared
00:35 True CSI01:25 On the case
with Paula Zahn
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Afrik'art 09:05 Flash 09:10 A table!
09:35 Echo-logis 10:00 Flash 10:05
Télétourisme 10:30 Nec plus ultra
11:00 Flash 11:05 Port d'attache
11:30 Plus belle la vie 12:00 Flash
12:05 Les escapades de Petitrenaud
12:30 lis sont des nötres: les animaux
et l'alcool 13:30 Journal télévisé de
la RTBF 14:00 SOS 18 15:50 Flash
16:00 TV5Monde, le journal 16:30
Questions pour un champion 17:00
Flash 17:05 Temps présent 18:00
TV5Monde, le journal 18:20 L'invité
18:35 A perdre la raison 20:30 Jour
nal de France 2 21:00 Passage du dé-
sir 22:30 Acoustic 23:00 TV5Monde,
le journal 23:10 Journal de la RTS
23:40 TV5Monde, le journal Afrique
23:55 Thalassa 01:50 Le Point
Comedy Central
07:05 Heidi 07:25 Dommel 07:50
Hey Arnold! 08:15 Boes 08:35 My lit
tle pony 09:00 Married with children
09:50 Spin city 10:35 Scrubs 12:45
Married with children 13:30 Spin city
14:10 Scrubs 15:45 Parks and recrea
tion 16:05 The office 16:30 Scrubs
17:10 Friends 18:00 Family guy 18:25
South Park 18:50 The office 19:15
Parks and recreation 19:40 American
Dad! 20:00 Family guy 20:25 South
Park 20:55 Scrubs 21:40 Melissa
Joey 22:05 Friends 22:55 Married
with children 23:45 Spin city 00:30
South Park 00:55 Melissa Joey
01:20 Married with children
Eurosport
08:30 Tennis: Roland Garros 09:15
Horse racing time 09:30 Tennis: Duel
of the day 10:30 Tennis: Game, Set
Mats 11:00 Tennis: Roland Garros
21:00 Game, Set Mats 21:30 Bok
sen: IBF wereldtitelgevecht 23:00 Au
tosport: Renauld World Series 23:30
Tennis: Duel of the day 01:00 Tennis:
Game, Set Mats 01:30 Zender uit 4M
de ether
CNN
07:00 World Report 09:00 World
Sport 09:30 Talk Asia 10:00 World
Business Today 11:00 World One
11:30 News Special 12:00 Amanpour
12:30 CNN NewsCenter 13:00 Piers
Morgan Tonight 14:00 News Stream
15:00 World Business Today 16:00
International Desk 17:00 Global
Exchange 18:00 World Sport 18:30
News Special 19:00 International
Desk 20:00 Quest Means Business
21:00 Amanpour21:30 CNN News-
Center 22:00 Connect the World
with Becky Anderson 23:00 Aman
pour 23:30 World Sport 00:00 Piers
Morgan Tonight 01:00 CNN News
room Live from Hong Kong