en Wemeldinge SPORT 39 Noorthoek Cup voor Hayes Wanderers Kloetinge A1 naar vierde divisie ALM grijpt twee keer naast NK-ticket Libreteam naar NK voor vrouwen Janse eindwinnaar snookerranking MAANDAG 27 MEI 2013 frustreren Nieuwdorp I Nieuwdorp-goalie Eddison Bos ziet de bal in het doel verdwijnen, waardoor het 2-2 wordt, foto Lex de Meester 22-jarige linksbuiten zit momen teel dan ook lekker in zijn vel. „Vorig seizoen raakte ik in de der de wedstrijd van het seizoen al ge blesseerd. Ik scheurde mijn voor ste kruisband af. Dit seizoen keer de ik terug van mijn blessure en heb ik bijna alles gespeeld. Meest al stond ik op 'tien', de laatste we ken ben ik naar de linkerkant ver huisd." Hij zorgde zaterdag vooral in de eerste helft voor gevaar. De rechts back van Nieuwdorp, Jasper Blok, had zijn handen vol aan Caljouw en moest zijn verwoede pogingen om zijn tegenstander af te stop pen uiteindelijk bekopen met een gele kaart. Toch was de speler van MZVC niet erg tevreden met zijn eigen spel. „Ik kwam te weinig in balbezit", zei hij zelfkritisch. „Maar we hebben het als team goed gedaan. We bleven strijden." De thuisploeg was van begin af aan de aanvallende ploeg, maar Nieuwdorp ging het best met de kansen om. De uitploeg kreeg in de eerste helft twee echte kansen en kwam twee keer tot scoren. Toch was Caljouw niet erg onder de indruk van de tegenstander in de nacompetitie voor promotie naar de tweede klasse. „Ik merkte vandaag dat ze een beetje angstig voor ons waren. Ze pasten zich aan ons spel aan. We zaten dit seizoen met Nieuwdorp in de competitie en wonnen toen ook twee keer. Thuis werd het 3-2 en uit wonnen we met 3-5." De score liep dit keer niet zo hoog op, maar door het 2-2-gelijk- spel blijft de return van zaterdag nog spannend, vond ook Bos. „Nu blijft het tenminste een ech te finale." MZVC-Nieuwdorp 2-2 (2-2). 11 Niels Mulder 0-1, 27. Meivin Caljouw 1-1, 45. Janick van As 1-2, 45+2. Alexander Bom 2-2. Scheidsrechter: C.W. Bos (Vlissingen). Gele kaart: Jes- per Davidse (MZVC), Pascal Gaakeer, Jasper Blok en Mark Nieuwenhuijse (allen Nieuwdorp). Aantal toeschou wers: 270. treffer van wederom Wisse hing een geur van buitenspel. Na rust trok Wemeldinge de goe de lijn door. Opnieuw stond Den nis Wisse aan de basis. Op kinder lijke wijze ontfutselde hij Mike Bakker de bal en met zijn derde treffer van de middag leek hij SKNWK op een onoverbrugbare achterstand te zetten. De thuisploeg kwam via Wilco de Valk terug tot 1-3. Ook na de 3-2 van Martijn Backx in de tach tigste minuut hield Wemeldinge het hoofd koel en kwam het geen moment meer in gevaar. „Bij de 3-0 denk je dat het gelopen is," zei matchwinnaar Wisse. „We waren een stuk beter, maar wer den toch een beetje angstig toen die mannen zo sterk terugkwa men in de wedstrijd. De laatste twee jaar grepen we twee keer nipt naast promotie, gelukkig is het nu wel gelukt." Waarde-ONI 0-0: De wedstrijd ging gelijk op en beide ploegen kregen kansen. ONI uit 's-Graven- moer en Waarde raakten allebei de lat. Een strafschoppenserie moest na het gelijkspel - het der de in de poule - uitwijzen wie er naar de derde klasse mocht. ONI schoot er eentje meer raak en pro moveerde. „Het is jammer, maar ik ben zeer tevreden over dit seizoen", zei trainer Onno van Agtmaal. „Vo rig seizoen eindigden we op de voorlaatste plaats." i Evert van Houte van Waarde miste één van de strafschoppen en wordt ge troost door zijn medespelers, foto Johan van der Heijden SINT PHILIPSLAND De voetballers van Hayes Wanderers FC uit Yeading/ Middlesex hebben zaterdag tijdens het eerste interna tionale van Noad'67 de Ge rard Noorthoek Cup vero verd. Het Engelse team verwees in een halve compe titie WCR uit Rhoon naar de tweede plaats. Noad'67 werd derde en Lovell FC uit Nottingham eindigde als vierde. Noad'67 speelde tweemaal gelijk en verloor van Hayes Wanderers FC. HALSTEREN De voetballers van hoofd klasser Kloetinge Ai zijn zaterdagmiddag op het veld van Halsteren via de na- competitie gepromoveerd naar de vierde divisie. In de finale was de Bevelandse ploeg met 2-1 te sterk voor Dongen Ai. De B-junioren van Zeelandia Middelburg gaian ook naar de vierde divi sie. Het Walcherse team was in Hoogerheide Jeka Bi met 3-2 de baas. KWADENDAMME Tijdens de gewestelijke bil jartkampioenschappen voor teams streden twee oquipes van ALM uit Goes om een plaats op het Nederlands kampioenschap in juni. Zowel de driebanders, die actief waren in Oosterhout, als de libristen, die in Goes speelden, eindigden als der de en kwalificeerden zich daardoor niet. BERGEN OP ZOOM Het Zeeuws libreteam heeft in Bergen op Zoom beslag gelegd op de gewestelijke ti tel bij de vrouwen. De ploeg bleef ongeslagen en mag naar het NK van eind juni in Nieuwegein. Sandra van den Berg uit Goes, Claudia van den Berge uit Kapelle, Corry de Looff uit Kortgene en Hennie van Hese uit Vlissingen stonden niet meer dan drie partij- punten af. Zes punten uit drie wedstrijden en 21 par- tijpunten was het eindresul taat. GOES De finaledag van de Zeeuw se snookerranking leverde een sterke winnaar op: An- dré Janse. Op de slotdag won de Goesenaar achter eenvolgens van Koen Bek- ker uit Domburg, Mark Bel- jaars uit Vlissingen en Goe senaar Wilko Korsuize. Janse werd een week eerder ook al eerste in de SPG snookercompetitie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 59