Colofon Wat blijft is de emotie... familieberichten Ovsr teilen ..Q...QP amilieberichten a, r Q ITIensenlinq.nl familieberichten I 27 Frans Wolfert Willy Emiel Raes in liefde verbonden met Amanda Maria Coone eerder gehuwd geweest met Ivonne Alina Maria van Regenmortel t Catharina Alida Lafort - Riemens Rina Francien van den Broecke - de Ruijsscher Jan Groenewoud familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant maandag 27 mei 2013 de zon scheen de vogels floten de bloemen bloeiden en toen werd het stil Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van onze lieve zorgzame vader en opa weduwnaar van Mientje Moerland in de leeftijd van 85 jaar. OosterbeekMarianne en Dick Terneuzen Leen en Andrea St. Jansteen Frans en Marian Xenia en Erwin Yannika Axel, 24 mei 2013 correspondentieadres: Roskamstraat 5 4564 EJ St. Jansteen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 29 mei om 13.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Groot is de leegte die hij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van Koewacht, 29 januari 1932 t Gent, 24 mei 2013 Amanda •Anja en Guido Willy en Agatha Stijn Sophie en Djuri Wilfried en Helena Tim en Bo Aniek en Alejandro Correspondentieadres: DELA, De Wijper 8,4726 TG Heerle U kunt afscheid nemen van Willy op woensdag 29 mei van 18.00 tot ,18.45 uur in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. De crematieplechtigheid wordt gehouden op-donderdag 30 mei om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen uitnodiging ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 'tis vreemd maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt, ik ben wat moe. Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Bedroefd om haar afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Terneuzen, 9 augustus 1938 t Oost-Souburg, 25 mei 2013 Oost-Souburg: Vlissingen: Oost-Souburg: Adhemar Lafort Rob en Ariane Suzanne, Inge, Esmée Monique en Rob Noël, Liam Wij willen dr. C. Wattel en het gehele team van Zorgstroom bedanken voor de goede zorgen. A.S.A. Lafort Grevelingenstraat 5 4388 SB Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden donderdag 30 mei om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bachweg 2 1 4337 XD Middelburg Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie, uw lieve kaarten en brieven en alle reacties die wij hebben ontvangen zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Quataert voor de goede begeleiding. Jenny en Jaap Marco Johan Breskens, mei 2013 Het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk tijdens de ziekte en het overlijden van heeft ons veel goed gedaan. Coos Groenewoud Mark Thomas en Kim Middelburg, mei 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefopn daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 1 0884)13 9999 Fax 0884)13 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Sandenburghlaan 2a 4351 RL Veere Uitvaartcentrum H. Jobse Telefoon 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 27