Vijftig protesten tegen huurverhoging per juli Helder over vergoedingen, kosten en service Natuurlijk en betrouwbaar vlees van de boerderij SCHOUWEN-DUIVELAND 25 Beter Horen B en W houden vast aan super in Dijkstraat Een hoortoestel inclusief gratis onderhoud ^oerder,y ZATERDAG 25 MEI 2013 (advertorial) www.beterhoren.nl In Nederland werken alle hoorketens volgens het Hoorprotocol. Dat biedt de zekerheid dat u overal hetzelfde advies krijgt en een hooroplossing die echt bij u past, bij welke audïcien u ook binnenstapt. Maar als het gaat om service en onderhoud, vergoedingen en kosten, dan zijn er toch de nodige verschillen. Gaat u een hoortoestel aanschaffen, dan is het goed aanbieders met elkaar te vergelijken. Het is belangrijk te weten of uw audicien een contract heeft met uw zorgverzekeraar. Alleen dan wordt minimaal 75% van uw hoortoestel vergoed. Heeft uw audicien geen contract met uw zorgverzekeraar, dan ontvangt u een lagere vergoeding. Ook kunt u vragen of service en onderhoud bij de prijs zijn inbegrepen. Zodat u zeker weet waar u voor betaalt, zonder onverwachte kosten achteraf. Juist omdat er verschillen zijn tussen audiciens, wil Beter Horen helder zijn over vergoedingen, kosten en service. Zo hebben wij een contract met alle zorgverzekeraars, waardoor uw zorgverzekeraar altijd 75% tot 100% van de aanschafprijs vergoedt, afhankelijk van uw aanvullende zorgverzeke ring. Uw eigen bijdrage zal liggen tussen de 0,- en maximaal 370,- per hoortoestel. Houd hierbij wel rekening met eventueel nog openstaand eigen risico. Daarnaast is bij ons nazorg altijd inbegrepen. Dat betekent dat u gedurende de gehele levensduur van uw hoortoestel kunt vertrouwen op gratis service en onderhoud. Wilt u weten wat uw hoortoestel bij Beter Horen gaat kosten? Ga dan naar www.beterhoren.nl/hoortoestel en reken het uit met de handige calculator. U bent uiteraard ook van harte welkom in onze winkel voor meer informatie, de gratis hoortest en een persoonlijk advies. Of bel 0800 - 0200 159 (gratis). kinderen door Joeri Wisse ZIERIKZEE - Zo'n vijftig huurders hebben bij Zeeuwland bezwaar ge maakt tegen de aangekondigde huurverhoging per 1 juli. Het gaat volgens directeur Antoine de Ceus- ter zonder uitzondering om klan ten die een verhoging van 4 of 6,5 procent zijn aangezegd. Van het kabinet mag mensen die in een sociale huurwoning wo nen en meer dan 33.000 euro ver dienen 4 procent extra huurverho ging in rekening gebracht wor den. In huishoudens waar 43.000 euro per jaar wordt verdiend, mo gen van het kabinet de huren jaar lijks met 6,5 procent omhoog. Om te bepalen hoe per huurder de verhoging eruit ziet, baseerde Zeeuwland zich op gegevens van de Belastingdienst uit 2011. „Als het inkomen ondertussen is ge daald of verkeerd is vastgesteld, mag de huurder ons een voorstel doen om de huurverhoging aan te passen", zegt De Ceuster. Twintig huurders reageerden op een oproep van Zeeuwland om zich te melden als ze hun huis eventueel zouden willen kopen. „Dat aantal valt tegen. Deze zo mer bepalen we welke huizen in de verkoop komen." We worden steeds kriti-scher op het vlees dat we kopen. Vleesboer derij Boot in de polder bij Kerkwer- ve springt hierop in. Het familiebedrijf heeft de gehele cyclus van voederge-was, dier tot vlees in eigen beheer. Dat is hier met eigen ogen tot aan de winkel schappen te aanschouwen. Een prettig en vertrouwd gevoel voor de consument. Slager Harry Boot vertelt: "De runderen groeien hier op en worden gevoederd °o www.vleesboerderijboot.nl met natuurlijke producten van ei gen land. Zij zijn vrij van preven tieve antibiotica. Onze koeien en jongvee grazen in de zomer in na-tuurgebieden in de regio. De dieren worden op de boerderij na de slacht uit-eindelijk verwerkt tot diver-sevleesproducten in klein- verpakking (vers en diep-vries)." Harry tot slot: "Zo produce-ren wij diervriendelijk en voedselveilig vlees van top-kwaliteit tegen een schappelijke prijs". Vleesboerderij Boot Kievitsweg 1, Kerkwerve Tel. 0111-691361 lnfo@vleesboerderijboot.nl door Melita Lanting daar bij uitstek voor allerlei buitenactiviteiten, foto's Stichting'Namestovo SCHARENDIJKE - De verplaatsing van de supermarkt van Scharendij- ke naar de Boutlaan, zoals de on dernemer graag wil, is nog geen ge lopen race. Het college van burge meester en wethouders houdt vooralsnog vast aan verplaatsing naar de Dijkstraat. De Plus supermarkt van Scharen- dijke zit nu nog in de Dorpsstraat en wil daar weg. Daar is het colle ge van burgemeester en wethou ders het van harte mee eens. De supermarkt kan nu niet uitbrei den en parkeren is een probleem. „Wij verlenen medewerking aan het vertrek uit de Dorpsstraat", zegt wethouder Ad Verseput. „Al leen vinden wij dat verplaatsing naar de Dijkstraat dé optie is. Daarmee los je gelijk een verrom meling op." Aan het einde van de Dijkstraat staat nu een oude boer derij en een leegstaande kerk. Dat probleem zou in één klap opge lost kunnen worden met de ver plaatsing van de winkel. Invulling van dit 'gat' door woningbouw is volgens Verseput geen optie. Eigenaar Michel Fennet van de su permarkt heeft juist grote moeite met de Dijkstraat. Dat heeft hij B en W ook laten weten. Het pro bleem is de financiering. Een deel van de nodige grond in de Dijk straat is in handen van een pro jectontwikkelaar. Wethouder Ver seput studeert nu op de argumen ten van Fennet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 91