Big Five in Afrika Frans paradijsje dichtbij huis! Mondial Tours 15-daagse verrassende rondreis Zuid-Afrika Big Five in Afrika Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen 4-daags More Inclusive-arrangement Elzas, Frankrijk Frans paradijsje dichtbij huis! zaterdag 25 mei 2013 Reisperiode en prijs per prijs 2013 persoon Dinsdag 15 oktober v.a.€2995,- t/m dinsdag 29 oktober Er bestaan ai eeuwenlang banden tussen ZuRFAfrika en Nederland en ook nu nog oefent deze smeltkroes van culturen met zijn fascinerende landschappen en ongeëve naarde rijke natuur een onweer staanbare aantrekkingskracht op ons uit. Heeft u dit afwisselende land ook altijd al eens willen bezoeken? Laat deze kans dan ook niet voorbij gaan!! Wij bieden u een on vergetelijke rondreis langs de hoogtepunten ran Zuid-Afrika, ran Johannesburg in het noordoosten tot Kaap de Goede Hoop in f)et zuiden. Maak samen met uw krant deze on vergetelijke rondreis, geniet van de heer lijke temperaturen, de vriendelijke en gast vrije bevolking en sluit ZuidAfrika in uw hart! Reisprogramma Dagl: Heenreis Dag 2: Aankomst Johannesburg - Pretoria Dag 3: Johannesburg - Krüger National Park Dag 4: Safari in Krüger National Park - Hazyview Dag 5: Panorama Route Blyde River Canyon, Dag 6: Hazyview-Johannesburg - Port Elizabeth Dag7: Stadsrondrit Port Elizabeth Dag 8: Port Elizabeth - Tsitsikamma National Park - Knysna Dag 9: Knysna - Oudtshoom Dag 10: Oudtshoorn - Stellenbosch, Dag 11: Stellenbosch - Kaapstad Dag 12: Kaap de Goede Hoop Dag 13: Vrije dag of facultatieve ex cursie Robbeneiland (prijs 80,00 p.p.) Dag 14: Afscheid Dag 15: Aankomst Amsterdam Inclusief Vlucht Amsterdam-Johannesburg-Am sterdam Binnenlandse vlucht volgens program ma Rondreis per comfortabele touringcar 11 overnachtingen in prima 3-en 4-sterr- enhotels in tweepersoonskamer met bad/wc en 1 overnachting in een Rest- camp in het Krüger Park in een "ronda- val" met douche/wc en airco 12 x Zuid-Afrikaans ontbijt, 11 x lunch en 12xavondeten Safari in het Krijger Park Kabelbaan Tafelberg Alle entreegelden volgens programma Lokale reisleiding Nederlandse sprekende reisbegeleiding gedurende de hele ree Meer informatie en boeten Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprch gramma aan! U kunt contact opnemen met mondiakours.nl, tel. (053) 484 25 26, maan dag t/m vrijdag tussen 10.00 en 17.00 uur of per email: lezersreizen@morKliakours.com Bij 4 dagen p.p. vanaf €149,- Wist u dat u op amper 5 uur rijden van Utrecht alles vindt wat Frankrijk zo heerlijk maakt? En wist u dat u nu van al dat heerlijks kunt profiteren tegen zeer aantrekkelijke prijzen? Pharos Reizen van ANWB heeft namelijk een zeer compleet arrangement voor u samengesteld in de Eizas. Deze streek biedt alles wat Frankrijk zo onweer staanbaar maakt: uitstekende wijnen, smakelijke gebakjes en een aanspre kende keuken. Voeg daarbij de sprookjes achtige dorpjes met hun kleurrijke rak- werkhuisjes, de heuvels met kasteeltjes waar je schitterend kunt wandelen en fraaie steden zoals Straatsburg en u begrijpt: 'la douce France' wacht op u! Uw verblijf U verblijft in Hotel du Pare Alsace in het sfeer volle dorpje Niederbronn-les-Bains, ca. 50 km ten noorden van Straatsburg. Direct vanuit het dorp kunt u al schitterend wandelen in de heu vels en bossen, bijvoorbeeld rond de kastelen van Winstein en bij pittoreske vakwerkdorpjes als Oberbronn en Offwiler. Het hotel is gedeco reerd in de warme stijl van de Elzas. Er is een gezellige 'wijnstube' met bar. Bij mooi weer eet u onder de wijnranken op het terras. Uw kamer is comfortabel ingericht en heeft o.a. een bu reau, tv, telefoon, wifi-internet, badkamer met bad of douche, föhn en toilet. 4-daags More Inclusive-arrangement Elzas, Frankrijk Inbegrepen: 3x overnachting 3x ontbijtbuffet met glaasje 'Crémant d'Alsace' 3x driegangendiner lx wijnproeverij lx routekaart Elzasser wijnroute Prijzen 25/05-30/11 €149,- Prijzen p.p. per arrangement Aankomst en vertrek zijn dagelijks mogelijk. U kunt het arrangement verlengen. Niet inbegrepen: reserveringskosten, kosten calamitei tenfonds en toeristenbelasting. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrek kelijk geprijsde aanbieding te boeken. Of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm) met zoek boekcode: 41650 0pharosrelzen.nl Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 88