2 leden voor de l'escaut interJute edudelta TEAMLEIDER VMBO 1 Intern Begeleider (m/v) met lesgevende taken Raad van Commissarissen (m/v) Business Development Manager Europe 8 I banen zaterdag 25 mei 2013 In verband met het verstrijken van de zittingstermijn per 1-1-2014 is l'escaut woonservice op zoek naar woonservice INFORMATIE SOLLICITEREN Voor een uitgebreid functie Bent u de kandidaat naar wie profiel van de Raad van wij op zoek zijn, dan ontvan Commissarissen, meer infor gen wij graag uiterlijk 5 juni matie over de de vacature en a.s. uw reactie met cv. de organisatie verwijzen wij u naar de website van l'escaut Richt uw brief aan: woonservice: www.lescaut. nl/over-lescaut/raad-van- l'escaut woonservice commissarissen t.a.v. selectiecommissie RvC Postbus 227 Voor vragen kunt u contact 4380 AE Vlissingen opnemen met de wnd. voorzitter van de RvC via het directiesecretariaat, tel. E-mailen kan natuurlijk ook: 0118-422356. rvc@lescaut.nl Commerciële hoogvlieger met internationale ambities VELDE COMMERCIEEL I college goesi In verband met verschuiving in het team zijn wij voor het Edudelta College Goes m.i.v. het nieuwe schooljaar op zoek naar een Lijkt het u een uitdaging om leiding te geven aan een team binnen een dynamische school, kijk dan voor de uitgebreide vacature op onze website www.edudelta.nl www.edudelta.nl Interjute (Hulst) is sinds 1958 een wereldspeler in de handel van flexibele verpakkingen voor de buikindustrie en -handel. "The intelligent bag provider" is met kantoren in Nederland, Spanje, Roemenië en Oekraïne en haar netwerk aan agenten en distributeurs mondiaal actief. De (big) bags worden gebruikt voor o.a. kunstmest, veevoeders, tarwebloem, suiker en chemicaliën. Interjute onderscheidt zich door kwaliteits producten tegen een concurrerende prijs met een wereldwijde leverbetrouwbaarheid. Achter de ogenschijnlijk simpele markt van Interjute, schuilt een complex en uitdagend speelveld waarop je als Business Development Manager actief bent. Je verkoopt met gunstige marges en volumes, beheert relaties en overziet het logistieke proces. Als onmisbare schakel tussen leverancier en klant (handelaren en producenten van dry bulk commodities) opereer je in een internationale setting en doe je zaken met verschillende culturen. Door je pragmatische en flexibele instelling, tact en handelsgeest weet jij de internationale groeiambities van Interjute verder te realiseren. Vanuit het kantoor in Hulst bewerk je de markt. Je reist ongeveer 20% van de tijd, bezoekt diverse internationale beurzen en congressen en rapporteert rechtstreeks aan de Algemeen Directeur. Jouw profiel: Sterke analytische (hbo/wo) en contactuele vaardigheden Internationale handelservaring is een pre Resultaatgericht, accuraat/tactvol en ambitieus Woonachtig op bereisbare afstand van Hulst baardig in Engels en Frans, bij voorkeur ook in Duits en/of Spaa ns Waarom kies jij voor Interjute? Sleutelpositie tussen producent en afnemer Solide organisatie met internationale faam Dynamische en informele werksfeer No-nonsense en hands-on mentaliteit Geen enkele werkdag verloopt hetzelfde Zelfstandige functie; vrijheid en verantwoordelijkheid Spreekt deze uitdagende functie je aan? Ga dan snel naar www.velde.nl. Voor meer informatie (INJE132) neem je contact op met Umut Erdogan of Annegien Boogaert, op telefoonnummer (073) 684 25 33. Kijk ook op www.interjute.nl Persoonlijkheid telt. Werving, selectie en development voor sales-, marketing- en inkoopfuncties Nederland I België I Duitsland I Frankrijk mondia scholengroep De Mondia Scholengroep heeft voor het nieuwe schooljaar de volgende vacatures: - Nederlands, ca. 25 uur - Frans, ca. 5 uur - Engels, ca. 35 uur (deels vervanging) - Geschiedenis, ca. 25 uur - Economie en M&O, ca. 23 uur - Wiskunde, ca. 30 uur (deels vervanging) - Natuurkunde, ANW en M&N, ca. 30 uur - Muziek, ca. 9 uur - Bewegingsonderwijs, ca. 30 uur - Aardrijkskunde, ca. 5 uur Voor meer informatie verwijzen wij u naar de website: www.mondiascholengroep.nl i STICHTING NUTSSCHOLEN BREDA Het bestuur van de Stichting Nutsscholen Breda is verantwoordelijk voor vijf dynamische algemeen bijzondere scholen met in totaal 1800 leerlingen en 150 medewerkers Voor Nutsbasisschool Teteringen is het bestuur met ingang van 14 augustus 2013 op zoek naar een gedreven en vaardige 0,4 wtf. IB, 0,6 wtf. lesgevend (waarvan 0,4 wtf. o.b.v. vervanging op termijn regulier) Nutsbasisschool Teteringen is als jonge school met grote ambities gestart in 2010 met 19 leerlingen. In het schooljaar 2013-2014 zullen er ongeveer 110 leerlingen op onze school zitten. U werkt erg nauw samen met uw collega's in het hechte team dat er steeds naar streeft om voor de kinderen passend onderwijs aan te bieden dat gekenmerkt wordt door coöperatief leren, onderzoeken, talenten ontwikkelen en gemeen schapszin. U bent sociaal vaardig, communicatief zeer sterk, kindgericht, ambitieus en realistisch. U heeft een groot zelfreflectief vermogen en behoefte tot ontwikkeling. U wilt actief meedenken op managementniveau om onderwijsvernieuwingen met zorg voor het individuele kind te verwezenlijken. Functie omschrijving De Intern Begeleider: stuurt op basis van kennis en inzichten de ontwikkeling van de school mee aan; begeleidt en ondersteunt leerkrachten bij hun didactisch en pedagogisch handelen; is mede verantwoordelijk voor de kwaliteit/het kwaliteitsbeleid van de school; verzamelt, onderzoekt en analyseert gegevens en doet aan de hand daarvan verbetervoorstellen; coördineert en actualiseert de leerling-zorg en de daarbij behorende (boven)schoolse afspraken en procedures; onderhoudt functionele contacten met ouders, andere samenwerkingspartners en externen; is bereid zich blijvend te professionaliseren; geeft les in een of meerdere groepen. Functie-eisen: bevoegdheid als leraar basisonderwijs; een voortgezette opleiding op het gebied van de leerling-zorg; (zo mogelijk) ervaring als leerling-zorg Coördinator/Intern Begeleider; ICT vaardig: kennis van Office-programma's en Parnassys; ICT ambitie: is bereid om déskundig te worden in werken met My Learning; stuurt op basis van reflectie zijnhaar eigen ontwikkeling aan. Wii bieden u: een enthousiast en gedreven team dat elke dag weer het beste onderwijs voor kinderen wil maken; mogelijkheden om constant te werken aan uw persoonlijke ontwikkeling; een team van collega intern begeleiders, dat elkaar op bovenschools niveau inspireert; een functie die is ingeschaald in LB, met uitzicht op LC; maar bovenal: meer dan honderd ontzettend lieve en leergierige kinderen!! Voor meer informatie en een uitgebreide functieomschrijving kunt u contact opnemen met de heer T. Pellis, directeur van Nutsbasisschool Teteringen (076) 5428294. Sollicitatiebrieven, voorzien van CV dienen voor 3 juni 2013 in het bezit te zijn van de Stichting Nutsscholen Breda, t.a.v. sollicitatiecommissie NBS Teteringen, Hooilaan 1,4816 EM Breda. De gesprekken vinden plaats op 12 juni 2013. Een assessment zal deel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 52