42 Ifamilieberichten (Hensenlinq.nl Willem Jan Dieleman Rachel Schaut-Verniers ANGÈLE ALICE DUMEZ Pieter de Visser MARY SARA HUIGH-VERHAGE Ria Clarisse Johannes Kwekkeboom zaterdag 25 mei 2013 Vele fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omaatje Maria Cornelia de Bruijn-Weemaes - Riet - weduwe van Gustaaf Johan Marie de Bruijn Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Barendrecht: Hanen Rian Stefan en Mieke Martijn Hulst: Marie-José en Gilbert Alain en Debbie Xander, Bryan, Ashley Caroline en Chris Luca, Mats Hulst: Marie-Thérèse en Karei Carlo en Cora Stijn, Niels, Jasper Paul en Erik Hulst: Annelies en Han Joyce en Martin Suze, Kasper Denis Hulst: Ger en Monique Joost Simone en Luud Hulst, 23 mei 2013 Correspondentieadres Bellinghof 10 4561 EP Hulst U kunt afscheid nemen van Riet in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 27 mei van 18.00 tot 18.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 28 mei om 11.00 uur in de Basiliek H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats, Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de kerkdienst kunt u de familie persoonlijk condoleren achterin de kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. In korte tijd twee broers overleden en nu onze zus en schoonzus Maria de Bruijn-Weemaes Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen sterkte dit verlies te dragen. Familie Weemaes: Rosa Door en Lenie Jo Ciska José Jan en Marie-Louise Met droefheid geven wij u kennis*dat na een periode van afnemende krachten, door de HEERE uit ons midden is weggenomen, mijn geliefde man, onze lieve en zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan de Kok echtgenoot van Maartje van Velzen in de leeftijd van 86 jaar. Sterke de HEERE ons in dit verlies. Kapelle: M. de Kok-van Velzen Zaltbommel: Jannie van Tuyl-de Kok Toni van Tuyl Wolphaartsdijk: Gert de Kok Neleke de Kok-de Witte Schore: Henk de Kok Nel de Kok-de Roo Kapelle: Kees de Kok Cobie de Kok-Amperse Kapelle: Trudy de Kok 's-Gravenpolder: joop de Kok Carolien de Kok-Meulmeester Klein- en achterkleinkinderen Goes, 23 mei 2013 Karmijns'traat 36 4421 LD Kapelle D.V. maandag 27 mei is er van 18.45 tot 19.45 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 28 mei om 10.00 uur in de 'Petrakerk', Goessestraatweg 18 te Kapelle. Omstreeks 11.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Voor uw blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader danken we u allen hartelijk. Het heeft ons goed gedaan. D.J. Dieleman-van de Panne Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, mei 2013 Ons rest de herinnering: 'Zo is het goed' Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Leon en Truus Francois en Sabrina klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, mei 2013. Langs deze weg willen wij u graag bedanken voor de belangstelling na het overlijden van onze moeder en oma weduwe van RENÉ JACOBUS THOMAES Wij zijn getroost door de vele bemoedigende woorden, telefoontjes, brieven, kaarten en de aanwezigheid van velen bij de afscheidsdienst. Namens de familie Thomaes hartelijk dank voor dit alles. Sluis, mei 2013 Agnes Boussen-Pielaet Na het overlijden van onze ma, schoonmoeder en oma kwamen de zorgzaamheid en de warmte die zij als mens uitstraalde nog eens overduidelijk naar voren tijdens haar afscheid. Overweldigend waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven. Nogmaals onze oprechte dank aan allen die op enigerlei wijze bij Agnes betrokken waren tijdens haar leven en dank aan allen die ons op welke manier dan ook hebben gesteund na haar overlijden. Anja en Joe Manon, Wesley Conny en Alf (Jason en en V IJzendijke, mei 2013 Een kaart, een bloem, een lieve groet, het deed ons allemaal zo goed. Langs deze weg willen wij u allen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn lieve vriendin, onze lieve mama en oma Dien Blommaert Een speciaal woord van dank aan de thuiszorg, personeel en artsen van de revalidatie-afdeling van 'de Blaauwe Hoeve' en DELA voor de goede begeleiding van de uitvaart. Roger Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Daar het onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig'geliefde man betuig ik u mijn welgemeende dank. Het gemis blijft maar het medeleven is tot grote steun geweest. Hartelijk dank daarvoor. M. de Visser-Meijers Serooskerke, mei 2013 Wij willen U hartelijk bedanken voor de vele kaarten, telefoontjes en warme belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma. Het heeft ons goed gedaan. S.J. Huigh Elly en Frans Ineke en Willem Klein- en achterkleinkinderen Schoondijke, mei 2013. Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens het ziekbeden bij het overlijden van onze lieve vrouw en moeder Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het verlies. Kees, Andrea en Ilona Verberkmoes Familie Verberkmoes Familie Clarisse Vlissingen, mei 2013 r De vele blijken van medeleven die we ontvingen na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader hebben ons heel goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Kinderen Kleinkinderen Achterklei nki nderen Yerseke, mei 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42