Feiten over de verbouwing van de oude school in Reuzenhoek WONEN 5 Breitnerstraat 85, Goes €149.000 r Zeedorp 10B, Ossenisse €159.500 VRIJDAG 24 MEI 2013 man is klusser! Eén klaslokaal is inmiddels volledig gestript. De lange gang in de school blijft behouden. Het systeemplafond gaat er wel uit. De oude schoolborden in één van de klaslokalen blijven bewaard en krijgen straks een plekje in het huis. t Residentie Breitner is een jong en kleinschalig appartementencomplex aan de rand van Goes- Zuid. Het appartement is gelegen op de derde verdieping en beschikt over twee slaapkamers, een apart toilet, een bal kon op het zonnige wes ten en een ruime ber ging op de begane grond. Zien jullie niet op tegen deze om vangrijke verbouwing? „Nee, we wilden graag veel ruimte en die hebben we nu. De inhoud van de school is 1800 kubieke meter en de to tale woonoppervlakte is 350 vierkante meter. We zien het als een uitdaging om daar ons droomhuis van te ma ken." Wat is jullie tot nu toe het meest te gen gevallen? We zijn nog maar pas begonnen met de eigenlijke verbouwing. Er is nu één lokaal helemaal gestript. Daarbij zijn we geen echte tegenvallers tegengeko men. Wat ons wel meteen duidelijk is geworden, is dat het een enorme klus zal worden." Wanneer denken jullie dat de ver bouwing af is? „We doen alles in onze vrije tijd. We hebben bewust geen tijdsplanning ge maakt. Dan zit je vast aan de datum en dan moet je gaan werken onder druk. Dat willen we niet. We hebben wel een werkvolgorde ge maakt. Nu we hier wonen, kunnen we in ons eigen tempo klussen. We den ken dat we nog wel een paar jaar bezig zijn." Aan de Zeedijk gelegen vrijstaande woning met vrijstaande garage op een perceel van 449 m2 eigen grond. Het huis is gebouwd in 1950 en in de loop der jaren ver bouwd en gerenoveerd. Het pand bevat drie slaapkamers, een serre, een berging met keu kenblok en een bergzol der met Vlizotrap. i?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45