38 I familieberichten H1ensentinq.nl Rinus Dijkwel CORRY DUINHOUWER - VAN KOEVERINGE Bram Westveer Dominique d' Haens-Defoort Dominique d'Haens-Defoort Nel Hoogeboom- van Rooijen donderdag 23 mei 2013 Ik staar omhoog en zoek naar jou in het donker van de nacht. Ik stel me voor dat jij daar bent en dat je naar me lacht. Ik sluit mijn ogen en beleef een intens moment. Ik weet gewoon, ik voel gewoon dat je dicht bij me bent. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziek zijn, plotseling van ons is heengegaan mijn allerliefste man, onze pa en opa Marinus Dijkwel Rinus in de leeftijd van 76 jaar. Wemeldinge: Dien Dijkwel-Hamelink Heikant: Peter en Angelique Talitha fens en Isolde Jeroen Wouter Yerseke: HansenAns Koen Yvonne Marcp Angela Wemeldinge: Erna en Ronnie Monique Stefan Wemeldinge: Karin en Martin Tessa Niels 22 mei 2013 Binnenhaven 2 4424 BN Wemeldinge De afscheidsdienst, geleid door Da. 1. Hogeweg, wordt zaterdag 25 mei om 14.00 uur gehouden in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Vooraf is er van 13.15 tot 13.45 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. m We nemen afscheid van onze vader Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. Rust zacht Pa Marianne en kinderen Alex, Nathalie en Britt Marco en Brenda Tanja en Albert, Stef, Suzan en Donna Simon, Niels en Evi Hans-Peter en Mattie, Menno en Senna Ma Bruijnzeel Tot ons groot verdriet is door een ongeneeslijke ziekte uit onze vriendenkring weggenomen Corry, met onze fijne herinneringen zal je altijd in onze gedachten zijn. Wij wensen Jurry en de (klein) kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Kathy, Leo, Matty en Wim Yerseke, 21 mei 2013 In mijn leven kende ik zware tijden, nu ben ik verlost uit mijn lijden. Dank aan allen die ik achterliet, die mij hebben gesteund in mijn laatste verdriet. Na voor ons allen een voorbeeld te zijn geweest van liefde en geduld is na een kortstondige ziekte van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze zus, schoonzus en tante Tilly Celina de Rijk-Gijsel echtgenote van Gerardus Jacobus de Rijk Zij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Hulst: Gé de Rijk Familie Gijsel Familie de Rijk 21 mei 2013 Mauritslaan 23,4561 WG Hulst U kunt afscheid nemen van Tilly in familiekamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst op vrijdag 24 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 25 mei om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. Na de dienst is er ook gelegenheid te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Weduwnaar van de ons eerder ontvallen zus Adrie Westveer-Jobse. Wij wensen zijn zonen en verdere familie sterkte toe. Familie Jobse Opeens was er nop zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te Iaat. 'Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma, schoonmoeder, oma en dochter echtgenote van Pietid' Haens Zij overbeed in de leeftijd van 57jaar. Tiet Thibault en y'vette Ivo, Tijn freemen Joden Stephanie en (jert-Jan Mevrouw J. Devaw^Debree Trunoii* Tarzanif* 20 mei 2013 Correspondentieadres: havenstraat 17, 4569 ThCfraauw De uitvaartdienst wordtgehouden op zaterdag 25 mei om 10.30 uur in de parochiekerkvan de heilige Maria hemelvaart, Dorpsstraat 50 te (jraauw, waarna de crematieplechtigheid in besloten kring plaats zab vinden. Samenkomst in de kerk waar enkelgelegenheid is tot schriftelijk comloleren. Indien ugeen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Wij wensen Piet, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. de familie d'Haens Verslagen staan wij stil bij het plotseling overlijden van de vader van Juny de Ruijter, Orlando Priest Papa, ik hou van jou. Ik zal jou nooit vergeten, je bent voor altijd in mijn hart. juny Wij wensen Juny veel kracht en liefde toe in deze moeilijke tijd. Jongeren en medewerkers van De Kering: Sharon, Begüm, Randy, Alpay, Lucas, Sylvana. Daisy, Danielle, Sam, Nel, Sonja, John, Renee, Rianne, Mark, Joan. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve oudste zus en tante Westkapelle, 25 september 1934 Culemborg, 20 mei 2013 Wat zal ze gemist worden in onze familiekring. Vlissingen: Jaap(overl.7 okt.2012) en Ploon van Rooijen-Roelse en kinderen Middelburg: Adrie en Phily van Rooijen- Gersjes Kinderen en kleinkinderen Vlissingen: Joost en Pitty van Rooijen- Maas Kinderen en kleinkinderefi Nuenen: Lenny en Leun is de. van Rooijen - Kjndeién

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38