Ko Karman 0 mensenlinq.nl Eddy Snijders Eddy Snijders Eddy Snijders Eddy Snijders Ko Karman Jan van de Wege donderdag 23 mei 2013 U I 37 Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen we hoog in de hemel en haalden we jou als jij je rust bij ons op aarde zou kunnen vinden meteen weer terug Edmond Balthasar heeft de strijd tegen zijn ziekte moeten opgeven. A Vlissingen, 21 maart 1955 t Vlissingen, 21 mei 2013, 21.20 uur Wij wensen je een rustige reis toe waar je zo naar op zoek was. Vlissingen, Michael Clementa, Michael jr., Rachelle, Ally De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 25 mei om 15.00 uur, in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg Eddy is thuis bij Michael. Gelegenheid tot het nemen van afscheid uitsluitend op afspraak. Eddy hield van witte bloemen. Degenen die met de stoet mee willen rijden, wat zeer op prijs gesteld wordt, worden verwacht op zaterdag 25 mei om 13.30 uur op onderstaand adres. Correspondentieadres: Salvador Dalistraat 1 4382 KC Vlissingen 06-14886386 Onze liefde in ons leven Onze liefde in onze dromen Onze liefde in onze ziel Onze liefde in mijn hart Voor altijd mijn lieve schat. Je zal altijd bij mij zijn. Roosendaal, llona Hendriksen Verlost van de tijd - teruggekeerd in de grote opzet der dingen Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn zoon, onze broer en zwager Vlissingen, 21 maart 1955 Vlissingen, 21 mei 2013 Joseph G. Snijders Ally Snijders t Sylvia Snijders-Roctus Ronny Snijders Tanja Snijders-de Vos Karin Snijders t Boulevard de Ruijter 118 4381 KC Vlissingen We zullen je erg missen, Je humor en je lach zal bij ons blijven. Roosendaal, Kees en Wil Traas-Romeijn sMtmm Wegens het overlijden van mijn vader zullen de werk zaamheden van Glas- en Gevelreiniging Snijders de komende week worden uitbesteed. Dit kan enige vertraging met zich meebrengen. We vragen u om begrip voor de situatie. Voor inlichtingen kunt u terecht op onze website: www.Qlasenaevelreiniainasniiders.nl Zeker, mijn ziel is stil voor God; van Hem is mijn heil. Psalm 62:2 Onverwacht is op 66-jarige leeftijd van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom jacobus Karman Ko 'Wat zullen we je missen. Rien enTruus Truida en Ko Lenneke en Johan Bram, in liefdevolle herinnering Gina en Jan Pieter Aartje Chris, in liefdevolle herinnering Tineke en Hans Elke en Paul Neven en nichten Colijnsplaat, 21 mei 2013 Correspondentieadres: Oost Kerkstraat 8 4486 BM Colijnsplaat De dankdienst voor zijn leven, waarbij wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 27 mei om 13.00 uur in de Dorpskerk, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in 'De Ontmoeting' naast de kerk. Bedroefd zijn wij om het plotseling overlijden van mijn buurman en ons maatje Ria Abrahamse Kinderen en kleinkinderen Colijnsplaat, 21 mei 2013 Wij zijn geschrokken en verdrietig door het plotselinge overlijden van Ko Karman zeer gewaardeerd vrijwilliger van Zorgcentrum Cleijenborch. Wij wensen alle nabestaanden heel veel sterkte in deze droeve tijd. Ria we zullen er voor je zijn. Namens de Raad van Toezicht, directie, medewerkers, vrijwilligers en bewoners van Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland, Angela Kallewaard Met verdriet nemen wij na 43 jaar afscheid van ons koor en bestuurslid Gemengd Zangkoor Harpe Davids Colijnsplaat Vlissingen, 21 mei 2013 Je hebt nu rust gevonden al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve ma, schoonmoeder en oma Henny van Lier-Arnst weduwe van Jan van Lier Zij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Koewacht: Deborah en Martin Linsey, Melloney, Wesley 21 mei 2013 Correspondentieadres: Klapstraat 29,4576 CT Koewacht De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 27 mei om 11.30 uur in de aula van crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c teTerneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffie kamer aldaar. Onverwacht is overleden mijn liefhebbende zorgzame man en onze lieve, inspirerende, veelzijdige en dynamische vader, schoonvader en opa Sjoerd Menno Tamminga 30 oktober 1947 Goes 21 mei 2013 Goes: Greet Tamminga-Meijer Utrecht: Jorrit Tamminga Goes: Femke Tamminga Jeroen Ossewaarde Nienke Benthe Er is gelegenheid tot samenzijn en condoleance op vrijdag 24 mei van 17.00 tot 19.00 uur in Het Stadhuis aan de Grote Markt in Goes. Wij nemen in familiekring afscheid van Sjoerd. Adres: Vinkenlaan 22, 4461 RG Goes De klokken zijn stil en wij ook Het bestuur van de Stichting Goese Beiaard is verslagen en bedroefd nu onze vriend en de spil in ons bestuur Sjoerd Tamminga Stadsbeiaardier van Goes niet langer met zijn hartelijke en authentieke persoonlijk heid in ons midden is. Sjoerd was stadsbeiaardier van Goes sinds 1977 en verzorgde voor de Goesenaren en de bezoekers van de stad op dinsdagen het vertrouwde carillongeluid met zijn onmiskenbare muzikale signatuur. Hij was samen met zijn toegewijde vrouw Greet het gastvrije middelpunt voor de vele binnen- en buitenlandse beiaardiers die op zomerse donderdagavonden concerten verzorgden. Zelf was hij overal een graag geziene gastbeiaardier tot in Amerika toe. Het talent van Sjoerd is erkend met verschillende onderscheidingen. Hij ontving ook de Culturele Prijs van de stad Goes. Wij zullen hem erg missen. Goes, 21 mei 2013 Jaap Huisman, voorzitter Dick Oostinga, secretaris-penningmeester Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sjoerd Tamminga oud-voorzitter, markant en zeer betrokken lid van onze club. Rotaryclub Goes- Reimerswaal Met verslagenheid heeft Stichting RAS (Rotary Actief in de% Samenleving) kennisgenomen van het overlijden van haar medelid Sjoerd Tamminga Wij zijn dankbaar voor zijn creativiteit, muzikaliteit en inzet, die hij op zijn originele wijze ruimhartig inzette voor de stichting en haar ideële doelen. Greet, kinderen en kleinkinderen wensen wij veel sterkte toe in hun verdriet en gemis. Namens Stichting RAS en de daarin deelnemende Rotary-clubs, Aad van Zeijl, voorzitter Berto de Graaf, secretaris Tot onze grote droefheid heeft de Heere voor ons geheel onverwachts uit onze familiekring weggenomen, onze geliefde broer en oom, in de leeftijd van 85 jaar. Wij wensen Bep, de kinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Hierbij denken we ook aan hen die hem zijn voorgegaan. Terneuzen: A.E. Pladdet-van de Wege Terneuzen: J. van de Wege Neven en nichten Terneuzen, 21 mei 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37