TELEVISIE 19
RTL 7/
Veronica
I CANVAS
Jouw vrouw, mijn vrouw
VIPS
Grenzeloos verliefd
Metropolis
It gets better
DONDERDAG 23 MEI 2013
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 09:20 Business-
Channel.nl 09:40 RTL Z Nieuws
10:20 Bedrijf In Beeld 10:40
RTL Z Nieuws 13:20 Tulpen-
rallye 14:20 RTL Z Beursspel
14:40 RTL Z Nieuws 15:30 RTL
Z Opening Wall Street 15:35
De Succesfactor 15:50 RTL
Z Opening Wall Street 16:00
RTL Z Nieuws 16:20 Watt Nu?!
16:40 RTL Z Nieuws
06:00 Ochtend Fit 06:31 RTL
Telekids 10:00 Tel sell 15:01
RTL Telekids 17:20 Malai-
ka 17:50 Goede Tijden, Slech
te Tijden
06:50 Move that body 07:20
Born2Cook 07:55 Tommy Tele
shopping 10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping 13:55
Move that body 14:25 Born-
2Cook 15:00 MasterChéf UK
15:55 Every day gourmet with
Justine Schofield 16:25 Sma
ken verschillen 17:00 My kit
chen rules
06:00 Zender uit de ether
06:20 Disney XD: Amazing
Spiez!, Het Speelplein, Phineas
St Ferb, The suite life on deck,
Pair of kings, Ranger dierenjour-
naal vanuit Emmen, Phineas
Ferb, Amazing Spiez!, Davin-
cibles, Casper's griezelschool,
Rekkit Rabbit, Quack Pack, De
Vervangers, Phineas Ferb,
Ranger dierenjournaal vanuit
Emmen, Zeke Luther, The
suite life on deck, Phineas St
Ferb, Kickin' it, Amazing Spiez!,
Davincibles, Kick Buttowski,
Randy Cunningham, ninja op
school, Sidekick, Het Speel
plein, Kickin' it, Lab Rats, The
suite life on deck, Pair of kings,
Just kidding
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het Weer 13:35
ledereen beroemd 13:55 Clips
14:00 Sporza: Ronde van België
15:50 Sporza: De Ronde van
Italië 17:30 Clips 17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter-
Zake 09:35 Reyers Laat 10:15
Lentebeelden 12:30 Zender
uit de ether 13:56 Login 14:20
100" 14:22 Villa Politica 16:05
100" 16:07 Hill Street Blues
16:57 100" 17:00 Wildcard:
Myanmar 17:30 Wildcard: My
anmar
■1
18:00 Autodieven Betrapt!, Re
ality
18:30 Politie Op Je Hielen, Serie
reportages
19:30 Helden Van 7: Ice Road
Truckers, Reality
18:15 The Bold And The Beau
tiful, Soapserie
18:40 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
19:35 Dr. Phil, Talkshow
18:00 MasterChef UK, Kook-
wedstrijd
19:00 Achter gesloten deuren,
Gedramatiseerde reality
19:55 Overspel in de liefde,
Scripted realityserie
18:00 World's craziest fools
18:05 #Kansloos
18:15 That 70's Show
18:40 Rules of engagement
19:10 According to Jim
19:35 Two and a half men
18:00 Het journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 Het journaal
19:40 ledereen beroemd
18:00100" O
18:02 Cheers
18:35 100" J2
18:37 Via Canvas: Where the
Wild Men Are
19:30100"
19:32 Login
20:30 The Fast And The Furi
ous, Actiefilm
20:30 De Week Van Johnny
Depp En Brad Pitt: Le
gends Of The Fall, Film-
drama
20:30 Grenzeloos verliefd, Rea-
lityprogramma
21:30 De wereld rond in 80
dates, Datingprogramma
20:00 The big bang theory, Co
medy
20:30 Librarian 2: Return to
King Solomon's mines,
Actiefilm
20:05 Het Weer
20:10 Thuis
20:35 Koppen
21:00 Stansted Airport
21:30 Café Corsari
20:00 TerZake
20:40 Kingdom of the Forest
21:35 Panorama
22:35 RTL Sneak Preview: Fast
Furious 6, Vooruitblik
22:40 2 Fast 2 Furious, Actiefilm
23:10 Sex And The City, Komi
sche dramaserie
23:40 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
22:30 Hell's Kitchen, Culinair
programma
23:25 Achter gesloten deu
ren (h), Gedramatiseer
de reality
22:20 Jensen Later, Talkshow
23:00 Wegmisbruikers, Reality-
programma
23:55 Veronica dance: I AM
Hardwell, Muziekpro
gramma
22:15 Het journaal laat
22:30 Het verhaal van... Romy
Schneider
23:19 Keno
23:20 Het Weer (h)
23:25 Dagelijkse kost (h)
23:40 ledereen beroemd (h)
22:30 Reyers Laat
23:15 De uil van Athena
00:50 Destroyed In Seconds,
Realityprogramma
01:15 Teleshop 7, Homeshop-
ping
01:16 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
00:35 Judge Maria Lopez, Re
ality
01:00 Stoute Meiden TV
02:01 Tommy Teleshopping
00:20 Revenge (h), Dramaserie
01:15 My kitchen rules (h),
Kookprogramma
02:10 Smaken verschillen (h),
Culinair programma
02:40 Astro TV, Interactieve
show
03:10 Grenzeloos verliefd (h),
Realityprogramma
00:55 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
03:55 Hart van Nederland (late
editie)
00:00 Journaallus (h)
00:05 Villa Politica (h)
01:50 Canvaslus(h)
OVERIGE
ELEVISIE
Tatoeagemeester Henk Schiffma-
cher krijgt ex-model Rosalie van
Breemen over de vloer, terwijl
zijn vrouw haar geluk beproeft bij
Rosalie's inmiddels ex-man.
RTL 4, 20.30 uur
Wat blijft over van een exotische
vakantieliefde in regenachtig Ne
derland? De Zuid-Afrikaanse Dar-
ryl waagde de sprong en stapte op
het vliegtuig naar zijn Susanne.
Net 5, 20.30 uur
Vrouwelijke kostwinners zijn over
al, van Pakistan tot Burkina Faso.
Verslaggevers gingen op bezoek
en kregen ook echtgenoten voor
de camera, tussen koken en afwas.
Nederland 3, 21.00 uur
Anita Witzier heeft jarenlang ge
worsteld met pijn vanwege reu
ma. In de uitzending van van
avond gaat ze langs bij Malou, een
16-jarig meisje met jeugdreuma.
Nederland 1, 22.20 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:23 De Zeeuwse Top 40 07:35 Re-
gioned 07:45 Zeeuws Goud 07:57
Verzeeuwigd 08:00 Herhaling pro
grammering 07:00-07:57 09:00 Zee
land NU 09:20 Het Weer 09:23 De
Zeeuwse Top 40 09:35 Regioned
09:45 Zeeuws Goud 09:57 Verzeeu
wigd 10:00 Herhaling programmering
09:00-09:57 11:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland NU 18:23 Het
Weer 18:29 Zeeuwen Down Under
18:38 Regioned 18:48 Verzeeuwigd
18:52 Zeeland in vogelvlucht 19:00
Herhaling programmering 18:00-
18:52 20:00 Zeeland NU 20:23 Het
Weer 20:29 Zeeuwen Down Under
20:38 Regioned 20:48 Verzeeuwigd
20:52 Zeeland in vogelvlucht 21:00
Herhaling programmering 20:00-
20:52 22:00 Zeeland NU 22:23 Het
Weer 22:29 Zeeuwen Down Under
22:38 Regioned 22:48 Verzeeuwigd
22:52 Zeeland in vogelvlucht 23:00
Zeeland NU 23:23 Het Weer 23:29
Zeeuwen Down Under 23:38 Re
gioned 23:48 Verzeeuwigd 23:52
Zeeland in vogelvlucht 00:00 Zeeland
NU
lifflEMlT-
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Helicopter He
roes 11:00 Homes Under the Ham
mer 12:00 Don't Get Done in the Sun
12:30 Bargain Hunt 13:30 Chelsea
FlowerShow 2013 14:00 BBC News
at One 14:30 Regional News and
Weather 14:45 Doctors 15:15 Escape
to the Country 16:00 Perfection
16:45 The Hairy Bikers' Food Tour of
Britain 17:30 Put Your Money Where
Your Mouth Is 18:15 Pointless 19:00
BBC News at Six 19:30 Regional
News and Weather 20:00 The One
Show 20:30 EastEnders 21:00 Water
loo Road 22:00 Britain's Biggest
Hoarders 23:00 BBC News at Ten
23:25 Regional News and Weather
23:35 Question Time 00:35 The Oth
er Man
BBC2
07:20 Helicopter Heroes 08:05
Homes Under the Hammer 09:05
Don't Get Done in the Sun 09:35
Saints and Scroungers 10:20 Italy Un
packed 11:20 Great British Railway
journeys Goes to Ireland 11:50
HARDtalk 12:15 I'm All Right, Jack
14:00 My Life in Books 14:30 The
Weakest Link 15:15 Classic Master
mind 15:45 The Great British Bake
Off 16:45 Restoration Roadshow
17:15 Planet Earth 18:15 Flog It!
19:00 Eggheads 19:30 The Chef's
Protege 20:00 Antiques Road Trip
21:00 Chelsea Flower Show 2013
22:00 The Last Days of Anne Boleyn
23:00 Watson Oliver 23:30 News-
night 00:20 The Tudors
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Brisant
11:00 Tagesschau 11:05 ARD-Buffet -
Leben genieRen 12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet - Leben genie-
Ren 13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10 Leo
pard, Seebar Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Heiter bis tödlich - Zwischen
den Zeilen 19:45 Wissen vor 8 Werk-
statt 19:50 Wetter vor acht 19:55
Börse vor acht 20:00 Tagesschau
20:15 Sportschau live 22:45 Die
KlugscheiRer23:15 13 Semester
00:55 Nachtmagazin 01:15 Commis-
sario Laurenti
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:15 Notruf Hafenkante
11:00 ZDF spezial 13:00 ARD-Mit
tagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kiichen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 heute - in Europa
16:10 Soko Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:05 SOKO Stuttgart 19:00
heute 19:20 Wetter 19:25 Notruf Ha
fenkante 20:15 Molly Mops - Ein
Mops kommt selten allein 21:45 heu-
te-journal 22:15 Maybrit Miner 23:15
Markus Lanz 00:30 heute nacht
00:45 Magnum
WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20 Planet
Wissen 09:20 Eins zu eins - Gesprach
aus Düsseldorf 09:45 hier und heute
10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stun-
de 11:10 Nashorn, Zebra Co. 12:00
Panda, Gorilla Co. 12:45 WDR aktu-
ell 13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr Hob
by -1Jessica und die Damen vom
Boot 14:58 WDR aktuell 15:00 Planet
Wissen 15:58 Planet Wissen Trailer:
Mein Geliebter ist ein Neandertaler!
16:00 WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit 18:05 hier
und heute 18:20 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau 20:15 Tatort: Die
Unmöglichkeit, sich den Tod vorzu-
stellen 21:45 WDR aktuell 22:00
frauTV 22:30 Menschen hautnah
23:15 Lebenslang - Mord verjahrt
nicht 00:40 Filmtipp 00:50 Erlebnis-
reisen-Tipp 01:00 Domian
Discovery
07:20 Nextworld 08:10 Car warriors
09:00 Rides 09:50 X-Machines 10:40
Food factory 11:30 Biggest and bad-
dest 12:20 Dual survival 13:10 Die
Ludolfs 14:001 could do that 14:25
How do they do it? 15:15 Dirty jobs
16:05 Tanked 16:55 American Truck
er 17:20 Fast n' loud 18:10 Food fac
tory 19:05 X-Machines 20:00 Auc
tion Kings 21:00 Swimming with
monsters: Steve Backshall 22:00
Monsters inside me 23:00 Whale
wars 00:00 Mythbusters 01:00 Ross
Kemp on gangs 01:55 Swimming
with monsters: Steve Backshall
National Geographic
07:00 Highway thrq hell: Canada
08:00 The dog whisperer 09:00 Mon
ster fish 10:00 Doomsday preppers
11:00 Taboo 12:00 The dog whisper
er 13:00 Monster fish 14:00 Big, big
ger, biggest 15:00 Highway thru hell:
Canada 16:00 Doomsday preppers
17:00 Megafactories 18:00 Car S.O.S
19:00 The incredible dr Pol 20:00
Highway thru hell: Canada 21:00 Car
S.O.S 22:00 Breakout 23:00 Car S.O.S
00:00 Breakout 01:00 Highway thru
hell: Canada
Animal Planet TLC
07:20 Four weddings 08:10 Miami
Ink 09:00 DC Cupcakes 09:30 Take
home nanny 10:20 Secretly pregnant
11:10 Cake boss 12:00 Animal cops
Houston 12:50 Breed all about it
13:15 Animal ER 14:05 Must love
cats 15:00 Four weddings US 15:50
Jon Kate plus 8 16:15 Little people,
big world 16:45 Say yes to the dress
17:10 Snog, marry, avoid? 17:35
Fashion hunters 18:00 Top Chef: Just
desserts 19:00 Miami Ink 20:00 Four
weddings 21:00 My big fat American
gypsy wedding 22:00 Brides of Bever
ly Hills 22:55 Scorned: crimes of pas
sion 23:45 Disappeared 00:35 True
CSI 01:25 On the case with Paula
Zahn
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Méditerranéo 09:05 Flash 09:10 Les
p'tits plats de Babette 09:35 Jardins
et loisirs 10:00 Flash 10:05 Chroni-
ques d'en haut 10:30 Nec plus ultra
11:00 Flash 11:05 Port d'attache
11:30 Plus belle la vie 12:00 Flash
12:05 A table! 12:30 Génération
Scarface 13:30 Journal télévisé de la
RTBF 14:00 Les hauts et les bas de
Sophie Paquin 15:30 Flash 15:35 Es
capade, le magazine des patrimoines
16:00 TV5Monde, le journal 16:30
Questions pour un champion 17:00
Flash 17:05 Envoyé spécial, la suite
17:45 Geopolitis 18:00 TV5Monde,
le journal 18:20 L'invité 18:35 Car
men 20:10 Flash 20:15 Ecfio-logis
20:30 Journal de France 2 21:00 A
perdre la raison 22:50 Miroir 23:00
TV5Monde, le journal 23:10 Journal
de la RTS 23:40 TV5Monde, le journal
Afrique 00:00 La grande librairie
00:55 Conteurs d'images 01:45
Questions la une
Comedy Central
07:05 Heidi 07:25 Dommel 07:50
Hey Arnold! 08:15 Boes 08:35 My lit
tle pony 09:00 Married with children
09:50 Spin city 10:35 The A-team
13:05 Married with children 13:30
Spin city 14:10 The A-team 15:45
Parks and recreation 16:05 The office
16:30 Scrubs 17:10 Friends 18:00
Family guy 18:25 South Park 18:50
The office 19:15 Parks and recreation
19:40 South Park 20:00 Family guy
20:25 South Park 20:55 Scrubs 21:40
Melissa Joey 22:05 Friends 22:55
Married with children 23:45 Spin city
00:30 South Park 00:55 Melissa
Joey 01:20 Married with children
Eurosport
08:30 Paardensport: FEI Nations Cup
09:30 Wielrennen: Giro d'ltalia 10:30
Get ready for Roland-Garros 10:45
Tennis: ATP toernooi 14:00 Wielren
nen: Ronde van België 15:45 Tennis:
ATP toernooi 18:00 Get ready for Rol
and-Garros 18:15 Tennis: ATP toer
nooi 20:15 Voetbal: UEFA vrouwen
Champions League 22:30 Wielren
nen: Giro d'ltalia 23:30 Vechtsport:
Total KO 00:15 Voetbal: UEFA vrou
wen Champions League 01:15 Get
ready for Roland-Garros 01:30 Zen
der uit de ether
CNN
07:00 World Report 09:00 World
Sport 09:30 Sanjay Gupta MD 10:00
World Business Today 11:00 World
One 11:30 Winning Post 12:00
Amanpour 12:30 CNN NewsCenter
13:00 Piers Morgan Tonight 14:00
News Stream 15:00 World Business
Today 16:00 International Desk 17:00
Global Exchange 17:45 CNN Market
place Middle East 18:00 CNN Foot
ball Club 18:30 Winning Post 18:45
The Gateway 19:00 International
Desk 20:00 Quest Means Business
20:45 CNN Marketplace Europe
21:00 Amanpour 21:30 CNN News
Center 22:00 Connect the World
with Becky Anderson 23:00 Aman
pour 23:30 World Sport 00:00 Piers
Morgan Tonight 01:00 CNN News-
room Live from Hong Kong