r Colofon IDens9nlinq.nl woensdag 22 mei 2013 Peter Schipper Sijgje Verschoor Ina Bahaddin Yardimci Bahaddin Yardimci Bahaddin Yardimci Derk Ridderbos VERZORGING Peter Butler De Ui tvaart Informatie Hulplijn amiiieberichten I 43 Totaal onverwachts is onze gewaardeerde medewerker en collega Peter Schipper op de leeftijd van 56 jaar is overleden. Wij herinneren hem als een fijne collega, die zich met veel toewijding en enthousiasme inzette voor de afdeling Beheer Leefomgeving, cluster Burger en Bestuur van de gemeente Vlissingen. Onze gedachten gaan uit naar Monika, Remco (in herinnering), Stefan, |ordy en Manouk. Wij wensen alle nabestaanden sterkte toe om- dit zware verlies te dragen. Namens het gemeentebestuur en alle medewerkers, De secretaris, De burgemeester, Hans van Houdt René H. Roep Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Peter Schipper Met een lach en een traan, heeft hij helaas het leven moeten verlaten. Zijn gedrevenheid en doorzettingsvermogen die hem zo typeerden, zullen wij niet vergeten. Wij wensen Monika en de kinderen veel sterkte Namens het managementteam en alle collega's van de afdeling Beheer Leefomgeving van de gemeente Vlissingen Dominique Boelen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Oud-speler en clubscheidsrechter van V.V. Borssele Wij wensen Monika, Stefan, Jordy en Manoek en verdere familie heel veel sterkte met dit zware verlies. Bestuur en leden V.V. Borssele "Terwijl de hemel zachtjes weende, werd ze meegevoerd naar het eeuwige licht... Vol van verdriet delen wij u mede dat, na een korte en hevige lijdensweg, maar ook na een veelzijdig en wel besteed leven vol zorg en aandacht voor de ander, in de leeftijd van 83 jaar van ons is heengegaan onze tante 21 oktober 1929 Terneuzen t 20 mei 2013 Kapelle: Marleen en Huib Dalebout-Bras Leiderdorp/ s-Gravenzande: Christiaan en Mayke Wagen ingen: Marijn Sluis: Eh'as Wemeldinge: Jaco Jan Bras Terneuzen, Emmalaan 4 Correspondentieadres: Fam. Dalebout Ooststraat 56 4421 EC Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 23 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 37 in Terneuzen. De afscheidsdienst, voorafgaande aan haar begrafenis welke geleid zal worden door ds. Dick Stap, wordt gehouden op zaterdag 25 mei om 11.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 in Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b in Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde kerk. Mocht u door omstandigheden geen rouwkaart ontvangen, dan verzoeken wij u om deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Geschokt hebben wij kennis genomen van het bericht dat onze vriend en collega van het eerste uur na een slopende ziekte is overleden. Wij wensen zijn gezin, familie en vrienden veel sterkte toe. Namens alle collega's van DeltaSafe Security Service Middelburg, 21 mei 2013 Wij zijn heel verdrietig door het veel te vroege overlijden van de echtgenoot van onze juf Anniek Wij hebben diep respect voor de wijze waarop je deze ongelijke strijd hebt gevoerd en de manier waarop Anniek en de kinderen je daarbij hebben bijgestaan. Namens Archipelschool De Golfslag kinderen, ouders, team en bestuur Domburg, 21 mei 2013 Sena Verdriet in je hartje,Verdriet in je ogen,Verdriet in je lijf Lieve Sena, wij zijn samen met jou verdrietig om het overlijden van je papa. We wensen jou, je mama en broertjes heel veel sterkte de komende tijd Team en ouders F7, Zeelandia Middelburg Leon, Philip, Amin, Lucas, Luca, Jayneiro, Boaz, Kevin ,Micha Verdrietig zijn wij door het overlijden van de vader van Sena, Gani en Mürsel, Bahaddin Yardimci Wij wensen de kinderen, hun moeder en verdere familieleden veel sterkte en liefde toe. Medewerkers en kinderen buitenschoolse opvang Kinderkeet en kinderdagverblijf Bommes Namens het MT en medewerkers Kinderopvang Walcheren, Edwin van Alphen In plaats van kaarten There is an old belief that on some distant shore, far from despair and grief, loved ones shall meet once more. Nog niet beseffend wat ons is overkomen, hebben wij ten gevolge van een tragisch ongeval afscheid moeten nemen van in de leeftijd van 48 jaar weduwnaar van: Janet June Ellis (t 08-02-2013) stiefvader van: Nathan en Nicky zoon van: Harm en Leny Ridderbos broer van: Eline en Reinier Helmi en Louis Jacqueline en John oom van: Nadia, Valery, Sven Terneuzen, 11 mei 2013 Op liefdevolle wijze hebben wij met ons gezin afscheid van Derk genomen in besloten kring. Correspondentieadres: Bogerdweie 12, 4353 BV Serooskerke o!C Uitvaartverzorging 5ii Tobawx/Hoebmawv VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Eigen rouwcentrum met aula en koffiekamer Geldeloozepad 20 If 4463 AJ Goes (0113)311 444 uitvaartzorgcentrum.nl Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaarönformabe Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43