CorenBien Dorreman-Braber 42 Ifamilieberichten H1ensenlinq.nl Leo Beun Dominique tVHaens Dominique dl loens Ricky Koolwijk Neeltje Pieternel la Zandstra Willem Geerard Loof Rinus Tolhoek woensdag 22 mei 2013 1953 2013 Op 29 Mei zijn onze lieve ouders, groot- en overgrootouders 60 jaar getrouwd. We willen hun hiermee feliciteren en we hopen dat ze nog lang in ons midden mogen zijn. Marja en Joop Bieneke en Lennard Femke, Sofie Martine en Vincent Jenah Een goede en trouwe vriend is van ons heengegaan We zullen Leo nooit vergeten Door Schreuders Ilse, André. Annick, Luc Machteld, Joost Mark, Madeion, Werner, Maud Sander, Mirjam, Marit, Tigo Middelburg, 17 mei 2013 Dag lieve zorgzame oma Franse, bedankt voor alles we zullen je missen. Liefs Iris, Manouk, Koen en Kim Veel herinneringen blijven, Maar er komen geen nieuwe bij Niemand weet wat je hebt doorstaan. We laten je nu los, je mag gaan. Toch nog plotseling ging van ons heen onze schoonzus Paula Franse-Peeters echtgenote van onze broer Jan Franset Onze gedachten zijn bij: Anne-Marie, Kees, Judith, Jaap, Iris, Koen, Manouk en Kim Vlissingen: Piet en Catharien Franse-Ars Goes: Ko t en Jannie t Franse-Geus 's-Heerenhoek: Rinus Franse en Lucija Stambuluc t 's-Heerenhoek: Catrien en Han de Jonge-Franse Westdorpe: Bertus en Suzan Franse-Moeiker 's-Heerenhoek: Nel en Han de Jonge-Franse 's-Heerenhoek: Margaret en Kees Rentmeester-Franse Neven en nichten Met verdriet hebben we vernomen dat op veel te jonge leeftijd is overleden onze medewerker Gerrit Dam We verliezen in hem een gewaardeerde collega en hebben veel bewondering voor de moedige manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen. We wensen familie veel sterkte om dit verlies te verwerken. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn zus en onze tante Paula Franse-Peeters Wij wensen Anne-Marie, Kees Judith en Jaap en de klein kinderen veel sterkte met het verlies van hun Ma en Oma. Marie Baarends-Peeters Kinderen en kleinkinderen Goes, 19 mei 2013 Opeens was er nog zo veeC te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te haat. Diepbedroefd he66en wij afscheid moeten nemen van mijn Cieve vrouw, onze ma, schoonmoeder, oma en dochter Dominique d' Haens-Defoort echtgenote van Piet d' Haens Zij overbed in de (eeftijd van 57jaar. Tiet ThihauCt en <yvette Ivo, Tijn freemen golien Stephanie en (jert-gan Mevrouw g. Devaw^Debree (Bruno if!- TarzaniK- 20 mei 2013 Correspondentieadres: (Havenstraat 17, 4569 'T9(_(jraauw (De uitvaartdienst wordtgehouden op zaterdag 25 mei om 10.30 uur in de parochieleed van de (Heilige Maria (Hemelvaart, Dorpsstraat 50 te (jraauw, waarna de crematieplechtigheid in besloten fqing plaats zal vinden. Samenkomst in de kerfa waar enhelgelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Lieve oma Paaf ge hebt onze wereld een stulge mooiergemaal#. We zullen je missen. Ivo en dijn Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Ondanks dat Dominique ernstig ziek was, komt haar overlijden toch nog onverwacht. Dominique was bij ons werkzaam als verzorgende in de nachtdienst. Wij herinneren haar als een gerespecteerde medewerker en een collega die altijd klaarstond voor haar collega's. Wij wensen haar man, kinderen en de naaste familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, medewerkers, vrijwilligers en cliëntenraden van Stichting Curamus Wij zijn stil door het onverwachte overlijden van onze lieve collega Haar leven bestond uit "geven" aan cliënten, collega's en families. Door haar bescheidenheid plaatste ze zichzelf op de tweede plaats, maar in onze herinnering leeft ze voort als een prachtige collega op wie je altijd terug kon vallen. Wij wensen Piet, de kinderen en familie heel veel sterkte toe. Collega's Somatiek 1 en 2, collega's Nachtzorgteam Curamus Na een langere periode van afnemende gezondheid is overleden onze zus, schoonzus en tante Janna Cornelia de Kok-Wouters Wij bidden de kinderen en kleinkinderen troost en kracht toe. Uit aller naam: familie Wouters Verdrietig zijn wij door het veel te vroege overlijden van onze medewerkster, mevrouw Els Kraan-Snoep Wij wensen Cor en de kinderen, verdere familie, vrienden en kennissen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Met bewondering denken we terug aan de jaren dat Els haar werkzaamheden heeft verricht bij De Betho. Namens het Bestuur, het Managementteam en de Collega's van De Betho Op zoek naar rust nam hij een eenzaam maar moedig besluit. Dat doet pijn we zullen je missen, namens Pim en Hélène en alle vrienden van café Van u us Als verder leven lijden wordt is rusten goed. Na een energiek leven vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen geven wij u kennis dat kort na haar 80e verjaardag toch nog geheel onverwacht is overleden onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Weduwe van Terneuzen, 6 mei 1933 Terneuzen, 19 mei 2013 Terneuzen: Ria Audenaerd - Loof Piet Audenaerd in herinnering Donovan en Tamara, Dean Melanie en Hubert, Simon, Emma Terneuzen: Peter Loof Berend Goedele Isabelle Correspondentieadres: Churchilllaan 1020 4532 JH Terneuzen Neeltje is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op donderdag 23 mei van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 24 mei om 11.00 uur in het crematorium naast het uitvaartcentrum. Na de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in het crematorium. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Wij ontvingen het droevige bericht, dat in Canada is overleden onze geliefde zwager en oom Echtgenoot van Suzanna Sonke In de leeftijd van 92 jaar. Uit aller naam: Familie C. Goud-Sonke Baarland, 19 mei 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42