fTlensenlinq.nl familieberichten I 29 Leendert Martinus Beun -Leo- Catharina Bom-Vroegop dinsdag 21 mei 2013 Wij konden niet bij ons houden zij die van ons hield. Maar zij die van ons hield houden wij bij ons. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is tot onze grote droefheid van ons heen gegaan Magdalena Augusta Maria Stroobandt Weduwe van Alfred Baert Zij is geboren te Moerbeke op 20 januari 1923 En overleden te Aardenburg op 17 mei 2013 Johan en Wies Martin Philip Niek en Khott-fae Wies en Peter Janiek en Kaat, Lars Fabian Paul Celina en Ronnie Magda en Arjen Léonie Mark Brent haar kinderen en kleinkinderen De families Stroobandt, Baert, Devleeschauwer en De Winne. 17 mei 2013 4527 HD Aardenburg, Gaaiperswei 113 De afscheidsdienst waartoe u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op donderdag 23 mei 2013 in de parochiekerk van H. Maria Hemelvaart te Aardenburg om 10.30 uur. Voor de afscheidsdienst is het mogelijk de familie te condoleren achterin in de kerk vanaf 10.00 u. Daarna zal in besloten kring in het crematorium "Crematorium Terneuzen" te Terneuzen de crematie plaatshebben. De as zal later worden bijgezet op de R.K. begraafplaats te Aardenburg. De familie komt voor de uitvaart bijeen in de kerk om ,10.00 uur. Indien u geen persoonlijk bericht mocht ontvangen, dan verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen Gelieve geen bezoek aan huis. En dat het stof wederom tot aarde keert, als het geweest is; en de geest weder tot God keert, Die hem gegeven heeft. Prediker 12, vers 7 Na een korte blik van herkennen is kalm van ons heen gegaan Middelburg f Middelburg 22 mei 1925 17 mei 2013 Joos Beun Matty f en Jan Rouw Neven, Nichten en Pola Correspondentieadres: Nelieke Hartog-Beun Vosmaerstraat 26 2651 AZ Berkel en Rodenrijs De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 24 mei om 12.00 uur in de aula van de Algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. - Geen bloemen - uens van Leo is in plaats van bloei Zift voor KW-F. Kankerbestrijding, èe. ziz. bij het condoleances De Heere antwoordde: "Moet Ik dan zelf meegaan?" Mozeszei: "Als U niet zelf meegaat, laat ons dan niet verder trekken. In vertrouwen op haar Heer en Heiland is ontslapen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Klundert, 30 maart 1932 - Goes, 17 mei 2013 Frans Bom Anton en Christiane Pieterkees en Anita Gido en Miranda Claudine en Stefan Jorne Carin en Hans Lotte Jasmijn en Casper Ruben Reanneen Peter Suzan Rebecca Jennifer Watertorenstraat 40 4462 WC Goes D.V. woensdag 22 mei is van 19:00 tot 20:00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. donderdag 23 mei om 13:30 uur in "De Levensbron", Mansholtlaan 1 te Goes. Daarna vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats, Geldelozepad te Goes. Na de begrafenis is in "De Levensbron" gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. De Heere kent degenen, die Zijne zijn 2 Tim. 2:19m Diep bedroefd om haar heengaan, dankbaar voor al hetgeen Manuela voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat, na een ernstige, langdurige ziekte, de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze zeer geliefde dochter, zus, schoonzus en tante Maatje Wilhelmina Janszen in de leeftijd van 33 jaar. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Rilland: V. Janszen M.E. Janszen-Nieuwenhuijse Rilland: Dick en Noilly John Paul Almere: Carolina en Arjan Jonatin, Daniël, Marieneke, Anne Lize Krabbendijke: Mariëlle Twan, Merith Middelburg: Valentina en Raymond Merwin, Quintin Rilland: Rien en Loes Justin Yerseke: Nelieke en Martijn Marith Bakhuizen: Jolanda en Leonard Gouke, Likele, feite En Marieke in liefdevolle herinnering 4411 CG Rilland, 17 mei 2013 Ouwerdingestraat 10 De rouwdienst voor genodigden en belangstellenden zal worden gehouden D.V. vrijdag 24 mei om 14.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Valckenisseweg te Rilland. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Geen bloemen. De medewerksters van RSTzijn we erkentelijk voorde liefdevolle verzorging die zij aan Manuela hebben gegeven. Mochten wij zijn vergeten u een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Altijd stond je klaar, Voor ons en voor een ander. Al die herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Vol van verdriet maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een periode van afnemende gezondheid toch nog plotseling van ons is heengegaan onze lieve zorgzame ma en oma Paulina Seraphina Peeters - Paula - Sinds 7 juni 2008 weduwe van Jan Franse A-Kwadendamme, 12 mei 1936 - f Goes, 19 mei 2013 Kloetinge: Anne-Marie Schouwenaar-Franse Kees Schouwenaar Iris, Koen Lisse: Judith van der Lans-Franse Jaap van der Lans Manouk, Kim Onze dank gaat uit naar het personeel van de afd. revalidatie van Ter Valckevoor de goede en liefdevolle zorg. Goes, Zorgcentrum Ter Valcke Correspondentieadres: S. Vestdijklaan 15 4481 DM Kloetinge Vrijdag 24 mei is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Paula te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 25 mei om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 73