28 I fnensenlinq.nl Ovsrisdsn Leendert Martinus Beun -Leo- Leo Beun Anton van Eersel Catharina Bom-Vroegop Cornells pi eter (Heus ^ni Kees Geus Kees Geus dinsdag 21 mei 2013 En dat het stof wederom tot aarde keert, als het geweest is; en de geest weder tot God keert, Die hem gegeven heeft. Prediker 12, vers 7 Na een korte blik van herkennen is kalm van ons heen gegaan t Middelburg 17 mei 2013 Middelburg 22 mei 1925 Joos Beun Matty f en Jan Rouw Neven, Nichten en Pola Correspondentieadres: Nelleke Hartog-Beun Vosmaerstraat 26 2651 AZ Berkel en Rodenrijs De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 24 mei om 12.00 uur in de aula van de Algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. - Geen bloemen - 'jtjUens van Leo is in plaats van een gift voor V|7F. Kankerbestrijding, een iswpirvoor aanwezig bij het condoleanh Ons oudste en erelid is overleden Leo hoorde bij Swift Swift hoorde bij Leo Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en leden k.v. Swift Middelburg, 17 mei 2013 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat op Pinkstermorgen is overleden onze lieve zorgzame vader Sinds 19 april 1995 weduwnaar van Netty Polman 's Gravenmoer, 5 maart 1933 t Goes, 19 mei 2013 Vlissingen: Boudewijn van Eersel Marieke van Eersel-Osté Correspondentie-adres: Burgemeester Stemerdinglaan 27 b 4388 AA Oost-Souburg Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 23 mei van 19.00 tot 20.00 uur aan de Burgemeester Stemer dinglaan 27 b, 4388 AA te Oost-Souburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 24 mei om 13.15 uur in de Gereformeerde Kerk 's Gravenmoer aan de Vaartweg 28, 5109 RC te 's Gravenmoer. Van 12.30 tot 13.00 uur, voorafgaand aan de dienst, is er gelegenheid tot afscheid nemen in een zaal van de kerk. De begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Julianalaan te 's Gravenmoer. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. De Heere antwoordde: "Moet Ik dan zelf meegaan?" Mozeszei: "Als U niet zelf meegaat, laat ons dan niet verder trekken. In vertrouwen op haar Heer en Heiland is ontslapen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Klundert, 30 maart 1932 - Goes, 17 mei 2013 Frans Bom Anton en Christiane Pieterkees en Anita Gido en Miranda Claudine en Stefan Jorne CarinenHans Lotte Jasmijn en Casper Ruben Reanneen Peter Suzan Rebecca Jennifer Watertorenstraat 40 4462 WC Goes D.V. woensdag 22 mei is van 19:00 tot 20:00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. donderdag 23 mei om 13:30 uur in "De Levensbron", Mansholtlaan 1 te Goes. Daarna vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats, Geldelozepad te Goes. Na de begrafenis is in "De Levensbron" gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Altijd stond je klaar, Voor ons en voor een ander. Al die herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Vol van verdriet maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een periode van afnemende gezondheid toch nog plotseling van ons is heengegaan onze. lieve zorgzame ma en oma Paulina Seraphina Peeters - Paula - Sinds 7 juni 2008 weduwe van Jan Franse A- Kwadendamme, 12 mei 1936 - fGoes, 19 mei 2013 Kloetinge: Anne-Marie Schouwenaar-Franse Kees Schouwenaar Iris, Koen Lisse: Judith van der Lans-Franse Jaap van der Lans Manouk, Kim Onze dank gaat uit naar het personeel van de afd. revalidatie van Ter Valckevoor de goede en liefdevolle zorg. Goes, Zorgcentrum Ter Valcke Correspondentieadres: S. Vestdijklaan 15 4481 DM Kloetinge Vrijdag 24 mei is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Paula te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 25 mei om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn zus, schoon zus en tante Paula Franse-Peeters Jan en Corrie Peeters Kinderen en kleinkinderen Kwadendamme, 19 mei 2013 Na enige moeizame laatste jaren is tot onze droefheid overleden onze lieve zuster en tante Janneke Balkenende weduwe van Willem Eliza Buijze op de leeftijd van 90 jaren. Goes: J.M. Balkenende Middelburg: P. Balkenende M. Balkenende-van der Zee Kamperland: W. Balkenende G.M. Balkenende-de Mol Enschede: A. Balkenende neven en nichten Balkenende Heteren, 19 mei 2013 Zijn hart heeft voor ons geklopt, zijn handen hebben voor ons gewerkt. dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee, dat na een leven vol liefde en zotg, waarvan de laatste maanden zeer moeilijk voor hem zijn geweest, is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Hoedekenskerke, f 's-Heer Arendskerke, 8 september 1937 17 mei 2013 Jo Geus - de Jonge Christel Geus Michèi en Olga Geus - van Bilzem Ilse, Daphne Correspondentieadres: Laustraat 38 4453 AX 's-Heerenhoek 0r is gelegenheid afscheid van Kees te nemen op woensdag 22 mei van 19.00 tot 21.00 uur, De Jongestraat 11, 4453 BP te 's-Heerenhoek. $)e afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 23 mei om 10.30 uur in de R.K. H. Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Jeugdhoeve. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom echtgenoot van Jo Geus - de Jonge Wij wensen haar en de (klein) kinderen veel sterkte met dit grote verlies. (schoon) broers en (schoon)zussen de Jonge, neven en nichten Verdrietig zijn wij omdat onze lieve broer, zwager en oom overleden is. in de leeftijd van 75 jaar. Kwadendamme Vogelwaarde Lewedorp Vogelwaarde Terneuzen Piet en Corry Geus - Clarijs Lou en Marie Geus - Verassel Marietje en Kees Smits - Geus Frans Geus (in herinnering) Adri en Paula Geus - de Guytenaer Neven en nichten Wij wensen Jo, Christel, Michel en Olga en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 28