Startende journalist m/v PZC I t I I I I genpgovernance Ben jij toe aan een volgende stap in de techniek? Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B.V. Straatmaker Opperman bestratingen 5 8 I banen Q JobTrack.nl wegener.nl/werkenbij WGGGNGR Media Voor Woongoed Middelburg zijn wij op zoek naar drie leden van de Raad van Commissarissen (m/v) www.devoogdgrijpskerke.nl EP EP zaterdag 18 mei 2013 38 uur p.w. Middelburg HBO-WO niveau max. 2 jaar werk- en leertraject Wegener Media is de grootste crossmediale uitgever van regionale en lokale journalistieke media in Nederland. Dagelijks bereiken de print en digitale uitgaven van Wegener Media miljoenen consumenten met nieuws en informatie uit hun directe leefomgeving. Ons portfolio bestaat uit: zeven regionale dagbladen, ruim 225 lokale huis-aan-huiskranten, diverse online en mobiele nieuwssites. Ben jij een crossmediaal journalistiek talent met affiniteit en ervaring met onder andere nieuwe media en wil jij je verder ontwikkelen? De PZC zoekt jonge journalis ten. Voor deze startfunctie zoeken wij een nieuwsgierige en enthousiaste collega die een breed inzetbare crossmediale journalist wil worden. Crossmediaal houdt in dat je in ieder geval wordt ingezet voor producties op al onze dragers, dus zowel voor online als voor de krant. Wij verwachten een brede belangstelling en nieuwsgierigheid, van politiek tot sport, van entertainment tot economie. Kan jij zelfstandig en in teamver band werken en wil je onze redactie komen versterken? Kijk dan voor het uitgebreide functieprofiel op: met specifieke kennis en ervaring op het gebied van: zorg, welzijn en maatschappelijk werk (huurderscommissaris) en/of financiën en bedrijfseconomie en/of openbaar bestuur en publieke dienstverlening. Uw profiel U heeft affiniteit met de rol van toezicht houden. U beschikt over voor het specifieke profiel relevante kennis en vaardigheden. U beschikt over maatschappelijke sensitiviteit. U beschikt over strategisch denkvermogen. U bent in staat snel overzicht en inzicht te verwerven. U bent pro-actief kritisch. U bent besluitvaardig en kunt en wilt verantwoordelijkheid nemen voor gezamenlijke besluitvorming. U bent een teamspeler. De functie De Raad van Commissarissen heeft tot taak toezicht te houden op het bestuur en op de algemene gang van zaken in de woningcorporatie en de met haar verbonden onderneming. Hij staat het bestuur met raad ter zijde. De Raad van Commissarissen richt zich bij de vervulling van zijn taak naar het belang van de woningcorporatie en weegt daartoe de in aanmerking komende belangen van bij de woningcorporatie betrokkenen af. Woongoed Middelburg Woongoed is een maatschappelijk georiënteerde organisatie met een gezonde ondernemingszin die bijdraagt aan de kwaliteit van wonen in de regio Walcheren en Middelburg in het bijzonder. Woongoed kenmerkt zich als een sociaal betrokken organisatie: voor en van mensen. Woongoed verhuurt en beheert woningen in Middelburg en omgeving. Haar woningbezit telt ruim 6.400 woningen in allerlei prijsklassen en typen. Sollicitatieprocedure Uw sollicitatiebrief met motivatie en C.V. ontvangen wij graag uiterlijk op 6 juni 2013. Deze kunt u sturen naar: GenP Governance, T.a.v. de heer L.G. Gerrichhauzen, Postbus 546, 3300 AM Dordrecht. Onder vermelding van: Vacature leden van de Raad van Commissarissen Woongoed Middelburg. Of mailen naar: info@genp-governance.nl. Meer informatie over het profiel, de procedure en Woongoed Middelburg treft u aan op: www.genp-governance.nl/ woongoed. is een modern aannemingsbedrijf, actief in de grond-, weg-, en waterbouw. Voor onze vestiging te Zierikzee zijn wij op zoek naar een: Ervaren en een Graag nodigen wij belangstellenden uit deze vacature te bekijken op onze internetsite, onder "VACATURE" Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld DELTA Infra zorgt voor aanleg en het onderhoud van distributienetwerken voor elektriciteit, gas, water en data. Veiligheid, kwaliteiten leverings zekerheid: da t zijn onze prioriteiten. Heb jij ervaring in de distributie techniek en ben je op zoek naar een uitdagende functie? Dan zijn we op zoek naar jou! Wij zoeken: Monteur Nettendienst Elektriciteit Technisch Specialist Elektriciteit Projectopzichter Elektriciteit Wat bieden wij? Om persoonlijke en professionele groei te stimuleren biedt DELTA ruime opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Er is aandacht voor een gezonde balans tussen werk en privé. DELTA kent een eigentijds personeels beleid. Bij ons kies je zelf de arbeidsvoorwaarden die passen bij jouw individuele situatie. Je kunt rekenen op een marktconform salaris. Meer informatie Wil je meer weten over de functieprofielen? Kijk dan op www.DELTA.nl/werkenbij DELTA biedt jou een hecht team met ervaren en vakbekwame collega's die gewend zijn te werken voor de grote netbeheerders in Nederland, maar ook voor andere klanten. Een team is gezamenlijk verantwoordelijk voor het onderhoud van technisch hoog waardige netwerken en lost storingen op. DELTA Infra houdt in Zeeland en op Goeree Overflakkee de netwerken in topconditie. In de klei, onder water, hoog boven de grond: gas, water, elektriciteit, interneten televisie zijn overal. Zo vanzelfsprekend dat niemand er bij stil staat. DELTA Infra: zorgt voor de verbinding. DELTA f I I the multl-utltlty company 1|2

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 56