IHensenlinq.nl Ricky Koolwijk Ricky Koolwijk Ricky Koolwijk zaterdag 18 mei 2013 I 45 Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve papa, zoon, broer, zwager, schoonzoon, oom en kleinzoon 17 mei 1965 Vlissingen 16 mei 2013 Lucille Seuss - Koolwijk Lauke, Sam Arnold Koolwijk t Nel Koolwijk - Heyboer en Piet Meulenberg Arnold en Judith, Boy, Liza Jessica en Danny, Lynn, Ricky Theo en Marianne Seuss - Koster Silvie en Michel, Maurice Oma Koster - Krocké Karnebeekstraat 18 4384 HN Vlissingen Er is gelegenheid afscheid van Ricky te nemen en te condoleren op woensdag 22 mei van 19.30 tot 20.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Het samenzijn, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden op donderdag 23 mei om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er een informeel samenzijn in de ontvangkamer aldaar. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Dank je wel voor de mooie 48 jaar. Ricky Met liefde en respect Liefs Ma en Piet Lieve Ricky Je mag nu rusten. We zullen je nooit vergeten. Liefs Danny, Jessica, Lynn en Ricky Ricky Dag lieve broer, zwager en oom. We zullen je missen en altijd met liefde aan je denken. Liefs van Nol, Judith, Boy en Liza Je zon zal niet meer ondergaan. Je maan zal niet meer verbleken, want God zal je voor altijd licht geven. De dagen van je rouw zijn voorbij.(Jes.60-20) Met veel verdriet en ontsteltenis moeten we afscheid nemen van onze neef Wij wensen de directe familie veel sterkte met dit grote verlies. Marian Roos-Koolwijk Doeke Roos Jr. en kinderen. Nobody knows where you are, how near or how far. Shine on your crazy diamond. Met veel verdriet hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze lieve vriend Rick Koolwijk Lieve Rick, we gaan je missen. Je vrienden, John Bruni Ron Evelien Paul Jacky Pietro René Leo Yvonne Frank Esther Bernard Bianca Daan Anne Vlissingen, 17 mei 2013 Rudi Matty Johan Anita Piet Francis Marco Merel Frans Margriet John Safiroen Emiel Corinne Marcel Cynthia Als jij nu achter de wolken bent. schijnt daar dan wel de zon Rust zacht lieve Ricky Ons diepste medeleven gaat uit naar de nabestaanden, met name Lucille, Lauke en Sam. Vind samen de kracht om dit enorme verlies te dragen. Strandpaviljoen Panta Rhei Vlissingen Willem Jan, Monique, Roxy, Dawn Alle Medewerkers Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde oud-medewerker, collega, vriend en vader van onze collega Lauke. Ricky Koolwijk Wij houden in onze herinnering zijn toewijding, trouw en collegialiteit. Onze gedachten gaan uit naar Lucille, Lauke en Sam en zijn familie en vrienden, dat zij allen troost mogen ontvangen bij dit verlies. Directie en medewerk)st)ers Intratuin Koudekerke Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van ons mede lid Ricky Koolwijk Wij zullen zijn altijd enthousiaste en fanatieke speelwijze enorm gaan missen. Namens onze vereniging wensen wij de familie en vrienden heel veel sterkte toe. Badminton vereniging BRV Geschokt en verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van De heer R. Koolwijk vader van onze leerling Lauke uit klas b4a. Onze gedachten gaan uit naar Lauke en haar familie. Klas b4a: Esmee, Nkuella, Shannon, Nickey, Rob, Lianne, Denise, Kathy, Rachelle, Sara, Jana, Merel, Faye, Steven, Iris, Silvia, Shen, Lisette, Ashley, Tim, Felicia, Dennie, Joan, Yasmine, Manolya, Joëlle, Thirsa, Sarah. C. van der Kuij, mentor Namens leerlingen en personeel, J. C. Blok-Slabbekoorn, intern begeleider CSW Bestevaêr Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerling Sam de heer Koolwijk is overleden. Wij wensen Sam en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College H.J. van Arenthals, bestuurder - rector Mondia Scholengroep E.J.A. Fagg, locatiedirecteur Scheldemond College Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van de vader van onze leerling Sam de heer Koolwijk Wij leven erg met Sam mee en zullen hem steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen van DC4B Namens de mentoren mevr. E. Bouwense en mevr. O. Pattinama Dhr. H. Timmermans, zorgcoördinator Mevr. R.W. van Oost, teamleider VMBO-MAVO Scheldemond College Het is zo alledaags: gewoon naar huis. Ineens ligt de wereld ondersteboven. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze zorgzame vader en trotse opa Marinus Tonnie Schuit Rinus A 11-2-1933 t 16-5-2013 Adri Schuit-van der Vliet Bram en Mieneke Schuit Jurgen en Laura Mark en Kim Petra en Erik de Wolff Gijs Lindy Burg. C. Koertstraat 4 4471 BW Wolphaartsdijk Rinus is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar zaterdag 18 mei van 19.00 tot 21.00 uur. De crematieplechtigheid wordt woensdag 22 mei om 16.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag lieve opa De maandagmiddagborrel zal nooit meer hetzelfde zijn. XXX Jurgen en Laura Voor altijd een lege plek op de tribune. We gaan je missen opa Mark en Kim Bedankt voor alles lieve opa van Gijs Het was leuk om samen spelletjes te doen. Dag lieve opa van Lindy Intens verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager, oom en oudoom 4 Marinus Tonnie Schuit Wolphaartsdijk: Adrie Schuit (in herinnering) Jo Schuit-van Noort Wolphaartsdijk: Tonnie Schuit (in herinnering) Riet Schuit-van Dienst Kapelle: Marianne van Strien-Schuit Bram van Strien Neven en nichten Wolphaartsdijk, 16 mei 2013 strooi mijn as vooralle winden zodat ik mij kan verbinden en op kan gaan in dat wat ik lief had mijn Zeeuwse land Verdrietig, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij na een kort ziekbed afscheid moeten nemen van mijn lieve (schoon) vader, opa en broer Pieter Johannes Weijberg weduwnaar van M. J.P. van Oorschot 23 september 1920 12 mei 2013 Leny en Hans Liane mw. A. Baljeu-Weijberg Ter Reede, woning 22 Correspondentieadres: Gerbrandystraat 142 4384 NL Vlissingen Wij bedanken het personeel van Scheldehof en Ter Reede voorde liefdevolle verzorging aan hem besteed. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op vrijdag 17 mei.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45