44 Ifamilieberichten lllensenlinq.nl -j- Apolonia Feliciana van Langevelde - van der Borgt Dag lieve OMA! ft 's Gravenhage, 9 juni 1956 f Middelburg, 14 mei 2013 Derk Ridderbos Derk Ridderbos zaterdag 18 mei 2013 Verdrietig laten wij u weten, dat geheel onverwacht van ons is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma echtgenote van J. P. van Langevelde 17-8-2008 In de leeftijd van 85 jaar. Kruiningen: Jeannette en Reinier Schrier - van Langevelde Miranda en Patrick, Karlijn, Niels Jeanine en Joost, Wout Kruiningen: Jaap en Miriam van Langevelde - Buijsse Jordan Joyce en Arno, Julian 16 mei 2013 Park Beukenhof, Kapelle Correspondentieadres: Rijksweg 7, 4416 AZ Kruiningen De eucharistieviering wordt gehouden op donderdag 23 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Onbevlekte Ontvangenis, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren F-en te ontmoeten in verenigingsgebouw 'Kaj Munk' Schoolstraat 5 te Hansweert. De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve' deze advertentie als zodanig te beschouwen. r N Miranda en Patrick, Karlijn, Niels Jeanine en Joost, Wout Jordan Joyce en Arno, Julian V V Liefdevolle herinneringen kennen geen tijd of grens. Ze leven altijd in ons voort. In verbondenheid met hem en met elkaar moeten we vol verdriet afscheid nemen van mijn lieve en onze zo dierbare Kars Sterk, moedig, authentiek Kars Gerrit Noordenbos Amsterdam 2 juni 1946 Liefde en leven van Wilna Noordenbos - van Damme Geliefde (schoon-) zoon van C. Noordenbos t en T. Noordenbos - Bakker H. van Damme ten D.S. van Damme - Geschiere Unieke eigen wijze Els en Jos Bakker - van Damme zwager en oom van Jaap en Svetla, Victor, Noëmi Mirjam en Stefan, Amber, Sem Maaike en Ronald, Joëlke, Sterre, Ricardo Anneke, Jamie, Nicky, Michelle Ditty en Rob Smit - van Damme Ernst en Patricia, fente, Fiene Jurjen Gilda en Wim Kramer - van Damme Gijsbregt Famke en Guido, Jurre Tjerk Thijs van Damme en Carolien Geluk 17 mei 2013 Beukenlaan 6 4493 CJ Kamperland De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden donderdag 23 mei om 13.30 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. Verbijsterd zijn we door het plotseling overlijden van Piet Offers We zullen je missen. Onze gedachten zijn bij Eliza en de kinderen. Martin en Ineke Bruggeman Zeg fne dat het niet zo is, zeg me dat het niet waar is -Zorgzaam, betrokken, liefdevol-, Pieter Offers - Piet - echtgenoot van Eliza Offers-van der Zwan Eliza Offers-van der Zwan Carmen en Anakim Wendy Familie Offers Familie van der Zwan Correspondentieadres: DELA De Wijper 8 4726 TG Heerle U kunt persoonlijk afscheid nemen van Piet op dinsdag 21 mei in de Protestantse kerk de Hoeksteen, Roozenburg- laan 22 te Middelburg van 13.45 tot 14.15 uur. Aansluitend volgt om 14.30 uur de afscheidsdienst in bovengenoemde kerk, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis bent u uitgenodigd in de koffiekamer van de begraafplaats, alwaar u de familie persoonlijk kunt condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze neef Wij wensen Ome Harm, Tante Leny en [kleinjkinderen veel sterkte toe. Jacco en Conny Jasper en Miranda Nathalia en Leo Jordy, Ramon, Dylana Serooskerke [W] mei 2013 In plaats van kaarten There is an old belief that on some distant shore, far from despair and grief, loved ones shall meet once more. Nog niet beseffend wat ons is overkomen, moeten wij ten gevolge van een tragisch ongeval afscheid nemen van in de leeftijd van 48 jaar weduwnaar van: Janet June Ellis (f 08-02-2013) stiefvader van: Nathan en Nicky zoon van: Harm en Leny Ridderbos broer van: Eline en Reinier Helmi en Louis Jacqueline en John oom van: Nadia, Valery, Sven Terneuzen, 11 mei 2013 Op liefdevolle wijze nemen wij met ons gezin afscheid van Derk in besloten kring. Correspondentieadres: Bogerdweie 12,4353 BV Serooskerke^ Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men dankbaar zijn dat God het komt bevrijden Verdrietig, maar met een diep respect voor de geweldige strijd die zij heeft geleverd om bij ons te kunnen blijven, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder en oma Janny Koning-Bierling Sinds 7 februari 1994 weduwe van Jan Koning In de leeftijd van 87 jaar Ossendrecht: Netty en Jan de Boer Voorhout: Henk Koning en kleinkinderen De laatste maanden werd zij liefdevol verzorgd in "De Kraayert" te Lewedorp. 16 mei 2013 Correspondentieadres: Het Hoefke26 4641 EE Ossendrecht Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 23 mei van 10.30 tot 11.00 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 14337 HJ te Middelburg (Dauwendaele). Aansluitend zal om 11.30 uur de afscheidsdienst worden gehouden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. Zij hield van bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 44