m- 46 I familieberichten (H (ii9nseniinq.ni 11 <r» Annie van Bendegem-Kamoen Edie Boogaart (1941 - 2013) Louis van Damme Johannes de Clerck Leo Fieret Petra van Dijk Pieter Johannis Gunter Anneke Holl-den Hollander Lena de Jager - van der Maas zaterdag 18 mei 2013 Liefdevolle herinneringen kennen geen tijd of grens. Ze leven altijd in ons voort. In verbondenheid met hem en met elkaar moeten we vol verdriet afscheid nemen van mijn lieve en onze zo dierbare Kars Sterk, moedig, authentiek Kars Gerrit Noordenbos Amsterdam 2 juni 1946 Liefde en leven van Wilna Noordenbos - van Damme Geliefde (schoon-) zoon van C. Noordenbos t en T. Noordenbos - Bakker t H. van Damme t en D.S. van Damme - Geschiere Unieke eigen wijze Els en Jos Bakker - van Damme zwager en oom van Jaap en Svetla, Victor, Noëmi Mirjam en Stefan, Amber, Sem Maaike en Ronald, Joëlke, Sterre, Ricardo Anneke, Jamie, Nicky, Michelle Ditty en Rob Smit - van Damme Ernst en Patricia, Jente, Fiene Jurjen Gilda en Wim Kramer - van Damme Gijsbregt Famke en Guido, Jurre Tjerk Thijs van Damme en Carolien Geluk 17 mei 2013 Beukenlaan 6 4493 CJ Kamperland De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden donderdag 23 mei om 13.30 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn moeder en schoonmoeder Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Pieter en Chantal van Bendegem-Moorthamer Axel, mei 2013 We zijn dankbaar voor de overweldigende aandacht, de vele kaarten, en alle steun die we mochten ontvangen na het overlijden van Tiny Esther en Hans Amber en Tom Ronny en Eric Kloosterzande, 18 mei 2013 "In je hart leven mensen die er thuis zijn, en daar blijven wonen zelfs als ze gestorven zijn Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven, in de vorm van uw aanwezigheid, lieve woorden, zoveel kaarten, een kus of een handdruk na het overlijden van onze vader en opa Leendert Laurus Gerard Bom Het heeft ons veel steun gegeven. Marlies Poleij-Bom Jan Poleij Mariëlle Niels Rick Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn echtgenoot, onze vader, opa en overgrootvader Uw medeleven was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Familie van Damme, Temeuzen, mei 2013 Wij hebben ons enorm gesteund gevoeld door de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve man, vader, schoonvader, opa en opi Langs deze weg willen wij u graag hartelijk danken. Ook dank aan de Dokters en de verpleegkundigen van Zorg-Saam. L.M.de Clerck de Meij kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Aardenburg, mei 2013 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve vader, aanstaande man en stiefvader. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Zuidzande: Marieke en Martin Corine Maarten Esther Breskens: Karin Leanne Joelle 17 mei 2013 Zonder Petra is alles anders. dd^tqns goed zoveel kaartjes, bemoedigende prden; een kus of een handdruk te hebben ontvangen 1 van onze lieve mama \A/ij jjanlpn u Absdale, mei ir hartelijk. Ocean, Seven en familie w, Dierbare mensen blijven in ons hart wonen ook al zijn ze er niet meer. Dankbetuiging Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten en steunbetuigingen die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en omaatje Martha Everaard-Frankevijle Ook dank aan Thuiszorg St Jansteen en de medewerkers van Curamus, Blaauwe Hofke 63. Tiny en Miel de Witte-Everaard Lien en Piet Heyman-Everaard Jordy en Evelien, Lynn Tess Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze papa, opa en over-opa Het heeft ons zeer goed gedaan. Maatje Gunter - Riemens Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Kamperland, mei 2013 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van mede leven, die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn vrouw, onze ma en oma Marie-José Hiel-Colsen Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Ron Hiel Kinderen en kleinkind Kloosterzande, mei 2013 Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken, daarom willen wij via deze weg onze gevoelens kenbaar maken. Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven, door middel van brieven, telefoontjes, condoleances, na het overlijden van mijn dierbare vrouw, mijn lieve dochter, onze lieve zus en schoonzus Het verdriet blijft, maar uw meeleven is tot grote steun geweest. Heel hartelijk dank daarvoor. Nelis Holl Mevr. C. den Hollander-Boogaard Familie den Hollander Familie Holl Terneuzen, mei 2013. Langs deze weg zeggen wij u hartelijk dank voor de blijken van medeleven betoond tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma A. de Jager Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, mei 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 160