Feiten over de verbouwing aan de Abbé de Sint Pierre-laan WONEN 5 Veerweg 40a, Wolphaartsdijk 595.000 k.k. Achterstraat 25, Lamswaarde 595.000 k.k. VRIJDAG 17 MEI 2013 Ruim landhuis (750 ku bieke meter) net buiten het dorp Wolphaarts- dijk. Een parkachtige tuin op een perceel van 6100 vierkante meter. Het huis met vier slaap kamers staat een beetje hoger dan de omgeving waardoor er aan alle kanten een fraai uit zicht is. De Mariaschool, een meisjesschool uit 1928. Een goed gerestaureerd rijksmonument waarin nog veel oude en reli gieuze elementen be houden zijn. Een zee van ruimte met een in houd van 2300 kubieke meter op een perceel van 1190 vierkante me ter. elkaar afgestemd zijn Wat viel er mee? „Wat mij betreft viel alles mee aan de ze opdracht", vertelt Erik Moens van Moens Tegels en Sanitair. Meneer en mevrouw Tilroe vinden het vooral fijn dat de klus snel en professioneel ge daan wordt. „De mannen van Wo nen-Totaal doen al het werk en daar zijn ze goed in", vindt mevrouw Tilroe. Wat viel er tegen? „Niets", antwoordt Erik. „De riolering moest vernieuwd worden. Dat kan je tegenkomen en is niets bijzonders. Voor ons geen probleem, dat pakken we zo aan. In goed overleg met de ei genaren van het huis, natuurlijk." Mevrouw Tilroe hoeft ook niet lang over de vraag wat er tegenviel na te denken. „Dat we de keuken even niet kunnen gebruiken is lastig, maar dat probleem is zo opgelost. De verbou wing is bijna klaar." Wat was de grootste blunder? Erik denkt na. „Er waren geen blun ders. We doen gewoon ons werk. We zijn geen vreemde dingen tegengeko men en ook geen problemen." Hoe lang heeft de klus geduurd? „Een week of twee." „We leven tijdelijk op kant-en-klaar maaltijden. Het is gewoon even improviseren. Dat is het waard." De mannen van Wonen-Totaal zijn goed op elkaar afgestemd. „Er zat een standaard huurwoningkeuken in. Deze keuken vinden we veel mooier".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45