PZC 4=3 Midweek Special Verblijf nu 4 nachten op Vlieland en betaal er maar 3! Boek nu deze lezersreis ~\5iP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Bereik uw doelgroep 4=3 Midweek Special West Co rei vrijdag 17 mei 2013 Met de PZC bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuwssites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Gezond Vitaal een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 0139995 of mail naar adverteren.zeeland@wegenermedia.nl Bron: NOM-STIR van 119,- n u vanaf 89,- per nacht Bij 2 personen vanaf 44,50 p.p.p.n. Bij 4 personen vanaf 22,25 p.p.p.n. Boek vóór 30 juni 2013. Oost Vlieland RESIDENTIE VL1ERIJCK FZC Genieten van uitgestrekte stranden, de heerlijke rust en ruimte en het pittoreske dorpje Oost-Vlieland met haar leuke win keltjes en restaurants. Beleef het mooie Waddeneiland Vlieland met z'n tweeën of met het hele gezin. Overzee en ver van de woelige wereld bent u er echt even hele maal tussenuit! Uw vakantie begint al tijdens de overtocht over de Waddenzee naar Vlieland. Geen drukte en wachttijden op het vliegveld, maar volledig ontspannen op vakantie. Onderweg kunt u zeehonden zien rusten op de zandplaat en bij aankomst ervaart u di rect de gezelligheid van het dorp. Prachtige zandstranden strekken zich aan de noord kant van het eiland uit over de gehele lengte van het eiland. Tijdens een tocht met de Vlie- hors Expres ontdekt u de Sahara van het Noorden. Een zeer bijzondere ervaring. Ge niet samen van de zonsondergang met uit zicht over de andere Waddeneilanden. WestCord Residentie Vlierijck U verblijft in een luxe appartement aan de rand van het dorp op loopafstand van de veerhaven en op 10 minuten fietsafstand van het strand. Een sfeervol rietgedekt ap partementenhotel met de faciliteiten van een viersterren hotel. U heeft keuze uit com pleet ingerichte twee- en vierpersoons appartementen met opgemaakte bedden. U kunt gebruik maken van a la carte restau rant Zuiver, het verwarmde binnenzwembad en het wellness centrum. Op Vlieland komt u echtevenopadem. Inclusief 4x overnachting in een appartement Opgemaakte bedden Eigen keuken Keuken- en badlinnen Energiekosten Gratis wireless internet Gratis fiets-en wandelroutes 20% korting op uw bootticket* 10% korting op fietshuur Exclusief Eindschoonmaaka€45,- Toeristenbelasting 1,35 p.p.p.n. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.westcorcttiotels.iil/wegener of telefonisch: 0562 -453840. Verblijf mogelijk tot en n^et 31 oktober 2013. Aankomst op zondag of maandag. Actie niet geldig gedurende feestdagen, evenementen en vakantieperiodes. Ook boekbaar voor3 per sonen* Overige voorwaarden zie website.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40