coioton de emotie... •QLP familieberichten Wat blijft is fl1ens9niinq.nl Josephina Maria Peeters Marietje Pieter Cornells van Kouteren Josephina Maria Peeters "Oma Boven99 Gerrit Meedendorp Maarten Kornelis Krepel Van der Hooft Uitvaartzorg familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant vrijdag 17 mei 2013 I 39 Een moeizame en lange reis. Verdriet was er al voor het einde, machteloos moesten wij toezien. We konden je niet helpen, dat deed ons zoveel pijn. Geen blik, geen hand, maar nu mag je rusten. Ma het is goed. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in 't Verlaet, toch nog zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame ma, schoonma en oma weduwe van Alphonse Adriaan Hommel *02-03- 1920 t 15 -05-2013 Breda Westdorpe Westdorpe: Tilly en Henk Kindt-Hommel Marty en Eefje, Senna Indy Enschede: Willy en Carla Hommel-Leunis Carlo Marco en Melissa, Dave Tycho Benthe Westdorpe, 15 mei 2013 Corr.adres: Singel 42,4554 CP Westdorpe De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, zal in besloten kring plaatshebben. Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van 't Verlaet, in het bijzonder het team van 't Polderken, voor de goede zorgen aan haar besteed. Wij willen je rust gunnen Al is vol droefheid ons hart Je lijden zien en niet te kunnen helpen Dat was onze smart Langzaam gleed hij van ons weg, mijn man, onze vader, opa en 'klein' opa - Piet - echtgenoot van Riet de Kort Hij is 82 jaar geworden. Terneuzen M. van Kouteren - de Kort Zelzate Peter en Martine Robin en Debby - Thorre, Stern Sybren en Feike - Amélie AxelEls en Alphons Terneuzen Yvonne en Brien Femke en Wesley Maaike Bianca en Tom 15 mei 2013 Alb. Thijmstraat 1kamer 504 4532 CZ Terneuzen Woensdag 22 mei is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22, Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na afloop van de de plechtighejd is er gelegenheid om de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar 'de Blide voor hun inzet en goede zorg. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Lieve "Oma Boven", Wij zullen je missen. Bedankt voor al jouw goede zorgen. weduwe van Alphonse Adriaan Hommel Marty, Eelje, Senna Indy f in Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel lieve woorden Na het overlijden van mijn lieve echtgenoot waarvoor hartelijk dank. Bianca Meedendorp-v.d Broeke Goes De talrijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa maken het ons onmogelijk om iedereen persoonlijk dank te zeggen. Uw sympathie, warme belangstelling en welgemeende vriendschap hebben ons gesteund en getroost. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. Ella Krepel-Onderdijk kinderen en kleinkinderen Bruinisse, mei 2013 Uw hartverwarmende belangstelling en de vele kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma (Jaantje) Adriana van Hoeve-Donze hebben ons gesteund en goed gedaan. Wij willen u hier hartelijk voor bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hoek, mei 2013 C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39